ببخشید کسی میدونه چه دوره های واسه مهندس مواد باارزشه که در خارج از کشور اهمیت زیادی داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

baran0

عضو جدید
باسلام ببخشید کسی میدونه چه دوره های واسه مهندس مواد باارزشه که در خارج از کشور اهمیت زیادی داشته باشه؟و ارزشش داشته یاشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

8618993

عضو جدید
بیشتربازرسی جوش:gol:

سلام. بازرسی جوشی که همه حتی پرستارها توش شرکت میکنن به درد نمیخوره، دنبال آزمون های بین المللی جوش iwiq یا iwie باشید. فکر میکنم مرکز پژوهش مهنسی جوش ایران در اطلاع باشه. البته خرجشم هم بالا است. فکر میکنم 3-5 میلیون تومان.

baran0

عضو جدید
ممنون اما چه نوع بازرسی ؟vt pt ut rt??????

[

baran0

عضو جدید
سلام دوست من8618993 منظورتون رو درست متوجه نشدم ضمنا این کلاس ها ودوره ها معمولا کجا تشکیل میشه ؟ آیا شیراز هم سراغ دارید جایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ehsan_shahali

عضو جدید
دوست عزیز برای کشورهای اروپایی و آمریکا یه مدرک معتبر هست به اسم ceng که البته لازمش سابقه کار بود قبلا شرکت TWI تو تهران این کار رو انجام می داد بصورت محدود بعداز تحریم ها نمی دونم می تونه کاری کنه یا نه؟؟؟
دوره های بازرسی جوش بین المللی بهترین دوره رو که مدرکش رو قبول داشته باشن همون TWI صادر می کنه البته شرکتهای TUV-Nord, TUV-tubi tak هم ASNT می دن.

dark assasins

عضو جدید
یه سوال کلی دارم واسه اینکه تو ایران راحت استخدام بشیم چه مدرکی بگیرم و واسش زمان بذارم و ارزش خرج کردن داشته باشه چیه و کاربردی هم باشه
با تشکر

بالا