با 68 ثانیه تمرکز به آرزوی خود برسید

GHAZALE.K

عضو جدید
منم از حرفهای ایستر هیکس خوشم میاد...منتها حلقهٔ گمشده این قانون رو انگار تو این توصیه فراموش کردن...وقتی‌ به خواستت نزدیکی‌ و بهش میرسی‌ که انتظارشو نداری...اصلا همون قدم باور که تو رسیدن به خواسته یا جذبش خیلی‌ مهم...یه جورایی فراموش کردنشه!!!! من که به شخصه تک تک لحظاتی که خواسته هام جذب شدنو یادداشت کردم...حتا تو یک موردشون هم حواسم به هدفم نبوده...یا مشغول یکار دیگه بودم...یا به شدت خوشحال بودم یا به شدت بیخیالو ریلکس:)

tino25

عضو جدید
مرسي از تايپيك خوبتون
من ذهن بسيار فراري دارم و تاحالا سعي نكردم ويا شايد هم بلد نيستم بخوبي تمركز كنم
اميدوارم بتونم با تمرين درست موفق بشم و رمزش رو پيدا كنم

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.من هرچی تو زندگیم خواستم با زحمت و تلاش بدست آوردم
ولی یه چیزی میخوام که شبانه روز فکرم درگیره،همش تو فکر و ذهنم هست
ولی هیچی...حتی یه نشونه///
همه تمرکز و حواسم به این موضوعه ولی بدون هیچ نتیجه ای...

آرشيتكت سجاد

عضو جدید
سلام.من هرچی تو زندگیم خواستم با زحمت و تلاش بدست آوردم
ولی یه چیزی میخوام که شبانه روز فکرم درگیره،همش تو فکر و ذهنم هست
ولی هیچی...حتی یه نشونه///
همه تمرکز و حواسم به این موضوعه ولی بدون هیچ نتیجه ای...
بهتون توصيه مي كنم ي سي دي مراقبه تهيه كن و اول فكرتو سرجاش بنشون بعد برو دنبال اون خواستنيه

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهتون توصيه مي كنم ي سي دي مراقبه تهيه كن و اول فكرتو سرجاش بنشون بعد برو دنبال اون خواستنيه
تو سی دی چی میخواد به من بگه؟
شما بگو؟
از کتاب و فیلم راز بالاتره؟
برام توضیح میدید فکرمو بزارم سرجاش یعنی چی؟!!!

آرشيتكت سجاد

عضو جدید
تو سی دی چی میخواد به من بگه؟
شما بگو؟
از کتاب و فیلم راز بالاتره؟
برام توضیح میدید فکرمو بزارم سرجاش یعنی چی؟!!!
اره بالاتره
راز با فكر كار ميكنه
تا فكرو انديشه ارومي نداشته باشي
نمي توني ذهنتو متمركز كني
توي مراقبه شما ياد ميگيري مكالمات بيرونو درون قطع كني واين قطع كردن لازمه رازه
ببينيد با مراقبه شما انرژي جذب ميكني
بعد با اين مراقبه ميايد افكارتونو كنترل ميكنه ميدونيد ك روزانه چندين هزاز فكر ب سطح مغز مياد ك هميناست باعث ميشه ادم فكرش از اين شاخه بو اون شاخه بپره و نتونه روي ي هدف متمركز بشه و نتونه 68 ثانيه فكرشو روي هدفش متمركز كنه
شما بر اساس سنت نياز ب مراقبه روزانه داري
باز اگه در مورد شرايط و نحوه مراقبه اطلاعات خواستي من در خدمتم

آرشيتكت سجاد

عضو جدید
تا خلائي نباشه جذبي صورت نميگيره...دكتر سجاد
پس دوستان با مراقبه بايد اول ب خلا ذهني برسيد بعد بتونيد تمركز كنيد و جذب كنيد

سلام sadaf74 من قبلا با 68ثانيه آشنا شدم و برا يه موضوع خواستم تمرينش كنم اما سردرگم بودم و هستم....يه ماهه از كسيكه دوسشدارم خبر ندارم يعني اون خودش رفته حالا بنظرت با 68ثانيه ميتونم بهش دست پيدا كنم.....ميشه يا نه

آریاتس

عضو جدید
من میتونم
و این کارم کردم
واقعا متمرکز شدم و هیچ چیز دیگه ای فکرمو منحرف نکرد

hanane1

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی جالب بود:w27:
ولی من هرچی امتحان کردم نشد:cry:

elvai

عضو جدید
امید

امید

من با این روش تمرکز کسی رو که با جون دل دوس داشتم و دارم و خواهم داشت رو بدست آوردم..کسی که حتی ازم متنفر بود!!!!!!!!!ازین به بعد هم هر چی رو که بخوام بدست میارم...........با یاری خدا....

:(:cry:
سلام میشه بمنم بگید چطور متمرکز بشم اخه وضعیت منم عین شماست کسیو میخوام که اصلا دوسم نداره وترکم کرده ولی نمیتونم روش تمرکز کنم واینا فکرم منحرف میشه دیگه دارم ناامید میشم راستش چیکار کنم لطفا کمکم کنید

Tahoora Farahani

عضو جدید
:(:cry:
سلام میشه بمنم بگید چطور متمرکز بشم اخه وضعیت منم عین شماست کسیو میخوام که اصلا دوسم نداره وترکم کرده ولی نمیتونم روش تمرکز کنم واینا فکرم منحرف میشه دیگه دارم ناامید میشم راستش چیکار کنم لطفا کمکم کنید

سلام... منم دقیقا همین مشکل رو دارم و 3 ماه میشه که بی خبرم و میخوام خودش برگرده... میشه به منم یاد بدینشششش خیلی بهش احتیاج دارم... :cry:

saba27

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
جالب بود حتما امتحانش میکنم،اگه راست باشه وبسه با یه تمرکز 68 ثانیه ای به نتیجه دلخواه برسی به امتحان کردنش. می ارزد

ziba 22

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
منم به این روش ها اعتقاد دارم و باعث آرامش میشه

shima94

عضو جدید
راستش من یه مدتی خیلی رفته بودم تو فاز این چیزا...خیلی سعی میکردم بهش عمل کنم...بعدش یکمی روش دقیق شدم و به نتیجه های جالبی رسیدم...این متودها انطباق شگفت انگیزی با توصیه های دین ما داره...
مثلا" وقتی بحث از ایمان شده در دین ما یعنی باور قلبی به چیزی که باعث بشه شما دست به کاری بزنی یا حقیقتی رو کاملا" قبول کنی و به باورش برسی...این دقیقا" کاری هست که ما میخوایم با تمرکز در این چند ثانیه بهش برسیم...یعنی باورش کنیم طوری که فکر کنیم حقیقته و رخ میده...
حالا شما تصورات ما از بهشت و جهنم و خداوند و شیطان رو در نظر بگیرین که همون تصورات باعث میشه ما دست به عمل بزنیم...مثلا" نماز بخونیم و یا عمل صالح...تمام این اصول و مبانی بر پایه ایمان و اعتقاد ما به اون چیزها پایه گذاری شده...
حالا شما تصور کنین دینی 1400 سال پیش چنین مترقی بوده که از این اصول برای پیشبرد انسانیت استفاده کرده...

سلام راستشو بخواید منم خیلی از اینجور مطالب خوندم .
حرف شما کاملا درسته منم به این نتیجه رسیدم

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بسیاری از سخنرانان موفق به خصوص در حوزه قانون جذب نظیر ایسترهیکس نظریه جالبی دارند. آنها می گویند اگر انسان بتواند فقط ۱۸ ثانیه روی چیزی که واقعاً می خواهد تمرکز کند یک زنگ بزرگ در کاینات به صدا در می آید که توجه کل هستی را به سمت این شخص جلب می کند.

اگر این ۱۸ ثانیه بتواند تا ۶۸ ثانیه ادامه یابد دیگر کار تمام است و کل هستی به تکاپو می افتد تا برای فکر متمرکز شده یک راه حل پیدا کند.
اگر آرزوست برآورده اش کند و اگر سوال است برایش جوابی بیابد.
در نگاه اول شاید این عدد ۶۸ ثانیه خیلی کم و ناچیز به نظر برسد.
۶۸ ثانیه یعنی فقط یک دقیقه و هشت ثانیه و بسیاری از افراد می گویند که تمرکز به مدت ۶۸ ثانیه هیچ کاری ندارد!؟

خب آیا شما هم همین طور فکر می کنید؟
بسیار عالی است! امتحان کنید.
خواهید دید که هنوز ۱۸ ثانیه اول رد نشده فکرتان منحرف می شود.
ایده‌ای جدید بلافاصله از اعماق افکارتان ظاهر می شود و نجواگر درونی تان به سخن در می آْید که جدی نگیر و دست از این بازی ها بردار و به مسایل مهم تر زندگی بپرداز و …
ما عادت کرده ایم و در حقیقت عادت داده شده ایم که بدون فکر و بر اساس عادت زندگی کنیم.
ما صبح از خواب بر می خیزیم بدون این که فقط ۶۸ ثانیه برای کارهای روزانه وقت بگذاریم شروع می کنیم به خوردن صبحانه و سر کار رفتن.
بدون اینکه ۶۸ ثانیه مستمر ناقابل برای ارزیابی کارهایمان وقت بگذاریم اسب سرکش ذهن را به این سو و آن سو می تازانیم تا ظهر شود و ناهاری بخوریم و استراحتی و بعد دوباره کار و سپس شب و دور هم جمع شدن و تلویزیون دیدن و بعد خوابیدن.
هر ساعت ۶۰ دقیقه است و شبانه روز شامل هزار و چهارصد و چهل دقیقه است اما ما خیلی مواقع در این ۱۴۴۰ دقیقه شبانه روزمان نمی توانیم ۶۸ ثانیه روی یک موضوع خاص فکرمان را متمرکز کنیم!!
به راستی این فکر پر جست و خیز که نمی تواند ۶۸ ثانیه آرام بگیرد به چه دردی می خورد؟!
فکر پریشان و ناآرام چیزی جز بی قراری و آشفتگی به همراه ندارد.
پیر و جوان و زن و مرد هم نمی شناسد.
فکری که نتواند آرام گیرد و چند لحظه ای روی موضوعی که صاحب فکر صلاح می داند متمرکز شود، مطمئناً به هنگام نیاز و بحران که تمرکز بیشتر لازم است، کارآیی ندارد و فلج می شود.
باید همین الان هر کاری که داریم زمین بگذاریم و به سراغ ذهن ناآرام خود برویم و ۶۸ ثانیه آن را مهار کنیم.
۶۸ ثانیه به شرایطی که الان در آن قرار داریم بیندیشیم.
۶۸ ثانیه بعد به این که واقعا در زندگی چه می خواهیم فکر کنیم.
۶۸ ثانیه بعد به خوشبختی های خودمان بیندیشیم و ۶۸ ثانیه دیگر به این فکر کنیم که چقدر آرام می شویم وقتی روی مسائل زندگی خودمان با آرامش فکر می کنیم.
کاینات بیرون از بدن ما گوش به فرمان ماست تا هر چه را می خواهیم به او ابلاغ کنیم.
اما به یک شرط و آن این است که موقع دستور دادن این طرف و آن طرف نپریم.
۶۸ ثانیه یک جا بایستیم و صریح و شفاف بگوییم چه می خواهیم.
آن وقت می بینی که می توانی …

جالب بود

زهرا20

عضو جدید
منم از حرفهای ایستر هیکس خوشم میاد...منتها حلقهٔ گمشده این قانون رو انگار تو این توصیه فراموش کردن...وقتی‌ به خواستت نزدیکی‌ و بهش میرسی‌ که انتظارشو نداری...اصلا همون قدم باور که تو رسیدن به خواسته یا جذبش خیلی‌ مهم...یه جورایی فراموش کردنشه!!!! من که به شخصه تک تک لحظاتی که خواسته هام جذب شدنو یادداشت کردم...حتا تو یک موردشون هم حواسم به هدفم نبوده...یا مشغول یکار دیگه بودم...یا به شدت خوشحال بودم یا به شدت بیخیالو ریلکس:)

آفرین آفرین به نکته خیلی مهمی اشاره کردی :gol:
ولی من مشکلم اینه که نمیتونم بیخیالش بشم و برام اهمیتی نداشته باشه تا اینکه به اون خواستم برسم
این خیلی اذیتم میکنه هر موقع میخوام تمرکز کنم این حس رو دارم

آخرین ویرایش:

elahe.s.h

عضو جدید
سلام دوستای گلم
به نظر من وقتی واسه چیزی که میخای اراده میکنی دیگه ثانیه معنا نداره..همون لحظه ای ک با همه وجودت ، با تک تک سلولای بدنت به سمت خواستت میری اونو بدست میاری. فقط کافیه با هر نفس کشیدنت باور اینو داشته باشی که بهش رسیدی.مطمعن باشین..چون من حسش کردم و بهش رسیدم..مرسی از همتون