با هر عنوانی که دوست داری این داستان و بخون...

niusha*

عضو جدید
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
یه سلام به همین کشیدیگی که این بالا نوشتمممممممممممممممممممممم
اصلا خیلی سلااااااااااااااامممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
اینقده دلم تنگه اینجا و آدماش بود که خدا بدونه!!
با بغض اومدم تو باشگاه اسممو که زدم وارد که شدم بغضم ترکید یه چند دقیقه ایی همه جا سرک کشیدم
پروفایلاتون ...تالارا و تاپیکایی که باهاشون خاطره داشتم همشون غریبه شدن حالا!
نتها جایی که هنوز دوتا اسم خیلی خیلی آشنا دیدیم این تالار بود گلابتون و محسن ز عزیزم
خواستم پروفایل همتتون برم و براتون در حد چند کلمه بنویسم ولی دیدم نمیشه
اومدم اینجا تا با اجازه خانوم مدیر و آقا مدیر اینجا بنویسم
خب اینم یه داستانه دیگه! داستان زندگی یه دختری که از این باشگاه شروع کرد و کلی دوست پیدا کرد وسط اون خوشی ها بود که یهو همه چی عوض شدو سرکله ی یه جای دوم پیدا شد!اونجا هم یه عالمه دوست پیدا کرد بعد کم کم زندگیش از هم پاشید تو همون گیر و داد پاشیدن زندگیش خیلی از دوستاشم میونشون خراب شد همون وسطا اون جای دومم منهدم شد...این دختر قصمون که زندگیش پاشیده بود خیلی اینور اونور رفت و خیلی سختیا کشید تا دوباره همه چی رو از نو ساخت این دختر قصمون حسابی تو همین چند سال گرم و سرد زندگی رو چشید! خدا میدونه اینجا چه همه اسم یاد این دختر قصمون میاره : گلابتون . محسن . افسون . کافر خداپرست. سروش . کامران . نیما . شادمهر . آرچی آرچ . معصوم . ارغوان . متین. دومان . مقداد . مریم.محمد . مرجان . آسمان .رامین . پژمان. شانلی و خیلی های دیگه خیلیا...
این دختر قصمون دلش گرفته بود و داشت تو نت چرخ میزد که یهو گفت یه سری به اینجا بزنه شاید خیلی از آدمای این قصه نباشن اونایی که هستن به اونایی که نیستن بگن این دختر قصه ی ما الان حالش خوبه و خودش یه دختر کوچولو داره که حسابی سرشو گرم کرده و شده همه دنیاش
:redface:
دوستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتووووووووووووووووووووووووووون دارمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم:gol::heart::gol:

محـسن ز

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلاممممممممم بر نيو عزيز
خيلي خوش امدي گلم
همه مارو خوشحال كردي اميد وارم هميشه اينجا بموني
واي خدا دختر پر انرژي ما حالا دختر دار شده اميدوارم هميشه توي زندگيت خوشبختي و سعادت باشه

دوستان تالار ادبيات با عرض پوزش اين جستار را تائيد كردم چون نيوشا يكي از اعضا فعال و قديمي اين باشگاه بوده و براي خيلي از دوستان عزيز هست چند روزي اين جستار به خاطر ايشان باز مي ماند بعدا انرا منتقل خواهم كرد

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
یه سلام به همین کشیدیگی که این بالا نوشتمممممممممممممممممممممم
اصلا خیلی سلااااااااااااااامممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
اینقده دلم تنگه اینجا و آدماش بود که خدا بدونه!!
با بغض اومدم تو باشگاه اسممو که زدم وارد که شدم بغضم ترکید یه چند دقیقه ایی همه جا سرک کشیدم
پروفایلاتون ...تالارا و تاپیکایی که باهاشون خاطره داشتم همشون غریبه شدن حالا!
نتها جایی که هنوز دوتا اسم خیلی خیلی آشنا دیدیم این تالار بود گلابتون و محسن ز عزیزم
خواستم پروفایل همتتون برم و براتون در حد چند کلمه بنویسم ولی دیدم نمیشه
اومدم اینجا تا با اجازه خانوم مدیر و آقا مدیر اینجا بنویسم
خب اینم یه داستانه دیگه! داستان زندگی یه دختری که از این باشگاه شروع کرد و کلی دوست پیدا کرد وسط اون خوشی ها بود که یهو همه چی عوض شدو سرکله ی یه جای دوم پیدا شد!اونجا هم یه عالمه دوست پیدا کرد بعد کم کم زندگیش از هم پاشید تو همون گیر و داد پاشیدن زندگیش خیلی از دوستاشم میونشون خراب شد همون وسطا اون جای دومم منهدم شد...این دختر قصمون که زندگیش پاشیده بود خیلی اینور اونور رفت و خیلی سختیا کشید تا دوباره همه چی رو از نو ساخت این دختر قصمون حسابی تو همین چند سال گرم و سرد زندگی رو چشید! خدا میدونه اینجا چه همه اسم یاد این دختر قصمون میاره : گلابتون . محسن . افسون . کافر خداپرست. سروش . کامران . نیما . شادمهر . آرچی آرچ . معصوم . ارغوان . متین. دومان . مقداد . مریم.محمد . مرجان . آسمان .رامین . پژمان. شانلی و خیلی های دیگه خیلیا...
این دختر قصمون دلش گرفته بود و داشت تو نت چرخ میزد که یهو گفت یه سری به اینجا بزنه شاید خیلی از آدمای این قصه نباشن اونایی که هستن به اونایی که نیستن بگن این دختر قصه ی ما الان حالش خوبه و خودش یه دختر کوچولو داره که حسابی سرشو گرم کرده و شده همه دنیاش
:redface:
دوستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتووووووووووووووووووووووووووون دارمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم:gol::heart::gol:

روز وصل دوستداران یاد باد ...یاد باد آن روزگاران یاد باد :gol:

غم عجیبی با ته مزه ی خوشحالی تمام وجودمو فرا گرفت ...

نیوشای قصه ی ما ، مامان شدنت مبارک
:w23: کوچولو رو ( کاش حداقل اسمشو میگفتی :redface: ) از طرف من ببووووس و بچلوووون :heart: :*

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
سلام نیوشایِ عزیز:gol:

چقدر خوشحال شدم از دیدنت،ممنون که به پروفایلم سر زدی.

قدمِ نورسیده مبارک مامان نیوشا.

از طرفِ من ببوسش.

بازم اگه وقت داشتی فراموشمون نکن.

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
نیووو من اومدم پروفایلت متوجه این تاپیکت نشدم:w05:..الان افسونی بهم گفت

خیلی خیلی خیلی خوشحالم که میبینم دختر قصه با وجود همه سختی هایی که داشت تسلیم نشد و ادامه داد..:w36:

یه آن همه روزای خوبی که اینجا دور هم داشتیم زنده کردی نیو..

یاد همه روزای خوش قدیم بخیر
..

مبارکه عزیزم..انشالا همیشه هیمنطور سر زنده و شاد باشی:w30:

دختر نازتو ببوس

خیلی برات خوشحالم نیوشا..خیلی

مراقب خودت و خانوادت باش هر کجایی:gol:

آخرین ویرایش:

niusha*

عضو جدید
چه جوری جواب دادن به چندتا نقل قول یادم رفته بود یه ساعت داشتم فکر میکردم! مدیونید اگه بخندین بهم!:دی
سلاممممممممم بر نيو عزيز
خيلي خوش امدي گلم
همه مارو خوشحال كردي اميد وارم هميشه اينجا بموني
واي خدا دختر پر انرژي ما حالا دختر دار شده اميدوارم هميشه توي زندگيت خوشبختي و سعادت باشه

دوستان تالار ادبيات با عرض پوزش اين جستار را تائيد كردم چون نيوشا يكي از اعضا فعال و قديمي اين باشگاه بوده و براي خيلي از دوستان عزيز هست چند روزي اين جستار به خاطر ايشان باز مي ماند بعدا انرا منتقل خواهم كرد
سلامممممممممممممممم
خودمم کلی خوشحال شدم مرسییییییییییییییییییییی
متاسفانه امکان همیشه موندنم به خیلی دلایل نیست یکی ازون خیلی دلایل اینکه نبودن شرایط سابق و یادآوری یه سری چیزا اذیتم میکنه
منم از دوستان این تالار خیلی معذرت میخواهم

سلاااااااممممممممم.قدم دخملی تون مبارک. کجا رفته بودی که منهدم شدی؟
سلام.ممنون .خودمم نمی دونم کجا! ;)

روز وصل دوستداران یاد باد ...یاد باد آن روزگاران یاد باد :gol:

غم عجیبی با ته مزه ی خوشحالی تمام وجودمو فرا گرفت ...

نیوشای قصه ی ما ، مامان شدنت مبارک
:w23: کوچولو رو ( کاش حداقل اسمشو میگفتی :redface: ) از طرف من ببووووس و بچلوووون :heart: :*
شادییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
هم اون غمو هم اون ته مزشو خوب میفهمم!:(
مرسیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
اسمم نینیم بعد از 60 تا گزینش و احترام به نظر 60 نفر درسا انتخاب شد. darsa نه ها!!dorsa!
بعدشم باید بگم ضمن اینکه دخترم قصد ادامه تحصیل داره و به کس کسونش نمیدومو از صحبتا اگه دوست داری اسمتو تو لیست خواستگاراش بنویسم؟!میتونم پارتی بازم کنم از ته صف بیای وسطا!:دی

سلام نیوشایِ عزیز:gol:

چقدر خوشحال شدم از دیدنت،ممنون که به پروفایلم سر زدی.

قدمِ نورسیده مبارک مامان نیوشا.

از طرفِ من ببوسش.

بازم اگه وقت داشتی فراموشمون نکن.

سلام نغمه گلم
مرسی

خوش اومدی نیوشا جان:gol:
ممنوننننننننننننننن
نیووو من اومدم پروفایلت متوجه این تاپیکت نشدم:w05:..الان افسونی بهم گفت

خیلی خیلی خیلی خوشحالم که میبینم دختر قصه با وجود همه سختی هایی که داشت تسلیم نشد و ادامه داد..:w36:

یه آن همه روزای خوبی که اینجا دور هم داشتیم زنده کردی نیو..

یاد همه روزای خوش قدیم بخیر
..

مبارکه عزیزم..انشالا همیشه هیمنطور سر زنده و شاد باشی:w30:

دختر نازتو ببوس

خیلی برات خوشحالم نیوشا..خیلی

مراقب خودت و خانوادت باش هر کجایی:gol:

منم خیلی خوشحال شدم الان پیاماتون و دیدم
تو و شانلی و معصوم و آرچی ازون دخترایی هستین که واقعا به آدم انرژی میدین
مرسیییییییییییییییییییییییییییییییی

shanli

مدیر بازنشسته
نیوشا..
نمیدونی چقدر خوشحال شدم نوشتتو خوندم..خیلی..
امیدوارم هرجا که باشی شاد و سلامت و موفق باشی. با همسرت..با کوچولوی ناز و دوست داشتنیت..
از طرف من ببوسش..:gol: