با سلام به همه بچه هاي خودمون

ums

عضو جدید
salaam
az sham ke insafhe ro mibinid darkhast mikona agar dusty dar vahed shahre ry daryd vaya agar khodetan daneshju in danesh gah hastid dar inja oz v shavid
ba tashakor
(U.m.S)
:gol: :gol:

شریفی نیا

عضو جدید
سلام
من فارغ التحصیل شدم .یاد دانشگاهو تموم خاطراتش بخیر.قدر روزاتونو بدونید چون خیلی زودتر از اونی که فکرشو بکنید تموم میشه.

moh_dana2000

عضو جدید
سلام من فارغ التحصیل سال 76 مهندسی برق - مخابرات هستم یاد اون وقت ها بخیر

rewq312

عضو جدید
سلام ___ دکتر دانصفهانی (مخابرات ماهواره و ... )

سلام ___ دکتر دانصفهانی (مخابرات ماهواره و ... )

سلام بچه های مخابرات

خوبید؟ آقا من 84 فارق التحصیل شدم از شهرری. می خواستم ببینم کسی ایمیل دکتر دانصفهانی رو داره؟ من لازمش دارم. خیلی هم فوری می خوامش.

با تشکر از همتون
به من ایمیل بزنید

bluechalenger

عضو جدید
والا من هنوز فارق نشدم که بدونم چه مزه ای میده فعلا که اصلا حوصله دانشگاه شهر ری و اون حراست ... و راه دانشگاه رو ندارم . الان هم که هر کی فرم انتخاب رشته رو پر میکنه میفرستن شهر ری. هر سال هم وضع ورودی ها بدتر میشه .اون موقع که من وارد شدم حراست شوت بود و بچه ها واقعا با معرفت بودن حتی دخترا هم با معرفت بودن ;)خیلی خوب بود .یکی از استادهای خانوم دانشگاه میگفت دیگه الان با علاقه نمیاد

سحر

عضو جدید
سلام
می بینم که دوباره ترم جدیدو دوباره ز گهواره تا گور دانش بجوی
اول اینکه تا در گروه شیمی تو دانشگاه باز و آقای عظیم زاده تو گروه نشسته گروه مکانیک باید بره کشکشو بسابه دوما ورودی های جدید تا یه ترم حق صحبت ندارن چون ما پیش کسوتیم;)

وای که چه قدر دلم واسه سلف و جزیره تنگیده:surprised:

DSP

عضو جدید
سلام
من مخابراتيم ، اين ترم تموم ميشه ولي شما كه هنوز هستيد
قدر دوران دانشجويي رو بدونيد .​

مهندس مهتاب

عضو جدید
سلام
شما کجایید کلی دنبالتون گشتم
درسته هم رشته نیسیم اما هم دانشگاهی که هستیم
هم دانشگاهی سلام:w30:

majid dolakh

عضو جدید
لطفا جوو احساسی نکنید دانشگاه کثیفی هست زمان ما این شقاقی ابله که دوزار سواد نداره به بخشمندی پدر... نمره می داد به بقیه استاداهم میگفت.دانصفهانی هم جز استادا کودن هست شک نکنید دانشگاه آزاد الکی گندش کرده مگه هر کسی هر مقاله ای بده ارزش داره باید ببینی مقاله چه استفاده هایی ازش میشه تا از این ابله تعریف کنی خوشش میاد مثلا اگر بهش بگی استد شما برا امروز خسته شدید براتون ضرر داره کلاسو تعطیل کنید تعطیل میکنه اینقدر ابله پس الکی به تعریف از استادای دزد شهرری برای گرفتن نمره تعریف نکنید اینجا به کسی نمره نمیدن

hamshab

عضو جدید
سلام به دوستان
ببینم شماها سال 68 تا 72 کجا بودید ؟ تا دانشگاه آزاد شهر ری اون موقع ببینید

meysam golzad

عضو جدید
به تازگی خوب شده

به تازگی خوب شده

سلام سلام.من ترم 2 نساجیم

;)سلام به تمام بچه های دانشگاه شهر ری . من تو این دو سالی که تو دانشگاه هستم نسبت به سالهای که من بیام دانشگاه بهتر شده و سیستم امنیتیش بیشتر شده سد راه کارهای خلاف بچه ها میشن حتی به یخه لباسها هم گیر میدن.:gol:
که باعث عصبانیت ما شده با این که دانشگاه از بچه های نقشه بردار خسته شده ولی با تازه واردا رو حالشونو میگریرند:mad::neutral:

seti_crazy

عضو جدید
سلام
انگار از برو بچ دانشگامون خبری نیست!!!
منم 2 ترم دیگه درسم تموووم میشه از دست حراست ها و گیراشووون راحت میشم

سحر

عضو جدید
ای بابا چه قدر غر می زنین
دانشگاه به این خوبی
حراست به این گیری
یه سر بیاین پیش آقای عظیم زاده شاد بشین

mina 69

عضو جدید
سلام
دوستان عزیز, دانشگاه شهر ری کارشناسی ارشد منابع آب داره؟

SIMA.T

عضو جدید
کاربر ممتاز
سسسلام
منم ترم 3 مخابراتم
ولی دانشکاهمو دوست ندارم حراستش رو مخ آدمه اگه به آدم چیزی نگند روزشون روز نمیشه
استاداشونم اونایی که نمره میدن افتضاح میدرسن اونایی هم که خوبن نمره نمیدن تعادل ندارند:smile:
آقای عظیم زادگانم تا به حال ندیدمشون ولی تعریفشو خییییلی شنیدم
بچه هامونم پایه نیستن همشون باهم دعوا دارند:w13:
خوشبحالتون فارغ التحصیل شدید;)

juliet

کاربر بیش فعال
منم ترم آخرم به سلامتی:D ارشدم همین جا زدم :D خوش گذشته:D:biggrin::surprised:

amirfaryad

عضو جدید
سسسلام
منم ترم 3 مخابراتم
ولی دانشکاهمو دوست ندارم حراستش رو مخ آدمه اگه به آدم چیزی نگند روزشون روز نمیشه
استاداشونم اونایی که نمره میدن افتضاح میدرسن اونایی هم که خوبن نمره نمیدن تعادل ندارند:smile:
آقای عظیم زادگانم تا به حال ندیدمشون ولی تعریفشو خییییلی شنیدم
بچه هامونم پایه نیستن همشون باهم دعوا دارند:w13:
خوشبحالتون فارغ التحصیل شدید;)

من ترم 2 ام مخابرات...... حراست واااااقعا روووو مخه :( :wallbash: