با جواب به این تست روانشناسی .... واقعیتی بزرگ اشکار می گردد.

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
سلام خدمت دوستان :smile:
توی این تالار چند تا تاپیک در خصوص تست روانشناسیو از این حرفا دیدم ....
بر ان شدم تا یه تاپیک دیگه تو این مایه ها بذارم :surprised:
این تست روانشناسیو ...چند وقت پیش توی یه سایت خوندم .... معتبره ..... شایدم بعضی از دوستان بدونن ....اول صورت مسئله رو بخونید .... بعد فکر کنید .... بعد جواب بدید ..... بعد برید پایین .... جواب تست و توضیحاتشو بخونید ....;)

صورت مسئله :
دختری توی مجلس ختم مادرش .... مردی رو می بینه .... از اون مرد خیلی خوشش میاد....
احساس می کنه ...اون مرد ارزو هاشه ....و میتونه با اون به خوشبختی کامل برسه ....
خلاصه یه دل نه.... صد دل عاشقش میشه ....:gol:
ولی نمیره جلو .... با اون مرد صحبت کنه یا ادرس و شماره تلفن اون مرد رو بگیره و دیگه اون مرد رو نمی بینه .... :(
چند هفته بعد .....
دختره ..... خواهر خودش رو میکشه :cry:..... چرا ؟
:que:

زود نرو پایین ..... اول فکر کن ....بعد جواب بده.....بعد برو پایین ....:biggrin:

خوب فکر هاتو کردی ... بعدش نگی نه....هول شدم و از این حرفا ....

جواب مسئله :
دختره ...خواهر خودش رو به قتل می رسونه تا یه بار دیگه اون مرد رو توی مجلس ختم خواهرش هم ببینه تا ..... :cry:

توضیحات:
اگه هرجوابی غیر از این جواب دادید .... خوشحال باشید ....چون شما از سلامت کامل روح و روان برخوردارید .... و احتمال قاتل شدنتون در اینده صفره....
اگه جواب درست دادین ....یا قاتلید :cry: یا مستعد قاتل شدنید :cry: چون مثل دختره فکر کردید :cry:
این تست توسط روانشناسان امریکا تهیه شده و توسط این تست میتونن به خصوصیات افراد مشکوک به قتل پی ببرن ....:cry:
جالبه بدونید ....
از تمام قاتلین حرفه ای داخل زندانهای امریکا ....این سوال پرسیده شده و همشون جواب درست دادن .... چون طرز فکرشون با طرز فکر دختره یکی بوده....:cry:

نتیجه گیری از زاویه طنز :
ببین خانوما واسیه رسیدن به مرد مورد علاقه شون....چه کارا که نمی کنن :cry:

نازنین

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالب بود مرسی!;)

من که می گفتم قاتل نیستم ! بعضیا باور نمی کردن.... :)

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
سعید من که میدونم جوابی که دادی چی بوده....همون ثانیه اول جواب درستو دادی.....یعنی چی...یعنی قاتلی....
منم جواب درست دادم....من قاتلم.....زیاد به پروبالم نپیچین یه دفعه میکشمتون ها....:biggrin:

سـعید

مدیر بازنشسته
سعید من که میدونم جوابی که دادی چی بوده....همون ثانیه اول جواب درستو دادی.....یعنی چی...یعنی قاتلی....
منم جواب درست دادم....من قاتلم.....زیاد به پروبالم نپیچین یه دفعه میکشمتون ها....:biggrin:
ای بابا ارغوان باز 2 روز نیومدم تو تالار گردو خاک کردی......حیف که دیگه توبه کردم و الا می یومدم و ..........!!!!!

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
ای بابا ارغوان باز 2 روز نیومدم تو تالار گردو خاک کردی......حیف که دیگه توبه کردم و الا می یومدم و ..........!!!!!

قربونتون .... صبر کنید اونایی رو که کشتید دفن کنیم بعد گرد و خاک کنید :biggrin:

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
بد بوی اونجوری که یادمه تو هم کشتیم.....اینجا چه جوری اومدی؟؟؟؟؟؟
نکنه اونجا اینترنت داره:biggrin:

essyh2003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما که از این جاها رد میشین اصلا همین جور کشته مرده هستش که میریزه

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
حال چرا گریه میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من که تو رو نکشتم.....اون سعید کشت تورو...یادت نیست.....
حالا از اون دنیا چه خبر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

solar flare

مدیر بازنشسته
از اين خوشحالام كه فكر كردم چون فهميده خواهرشم اون آقارو دوست داره خواسته شرشو كم كرده
خوب بود نه؟!!!!!!!!!!!!!!!
آخه من از خيانت بدم مياد

zahra-d

عضو جدید
باورم نمی شه که کسی پیدا بشه که اون جواب خفن رو بده یعنی از بچه های این سایت کسی هست که زبونم لال...............!!!؟؟؟

aryana.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
به من نزدیک نشیییییدددددد!!!!:Ph34r:
من قااااااااتتتتتلللللللممممممم!!!!:w07::w43::w45:

mohammadreza_سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w45:من دیگه پستهای شما رو نقل قول نمی کنم از اولشم حرفاتون بوی خون می داد:cry:
نترس از پشت کامپیوتر که نمیتونم کاری کنم....
بعدشم شما قزوینی هستی من خودم تو دانشگاه قزوین درس میخونم به همشهریا کاری ندارم:surprised:

xphoenix

عضو جدید
خوب خدا رو شکر قاتل نیستیم!!!!!!:w01:
تست سرقت...کتک کاری...اعتیاد...ادم ربایی...حمله مسلحانه....اینا رو هم اگه دارین بذارین!!!:surprised::w01:

صنم.

عضو جدید
خیلی جالب بود،مرسی:gol:
با این وضعیتی که پیش میرفتم نگران بودم در اینده قاتل بشم ولی خدارو شکر از نظر روانی سالمم :w08:

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بگم دلیل قتل دختره چی بود؟
دوتاآبجیاسراینکه کی پشت فرمون ماشین بشینه دعواشون میشه بعدازگیس وگیس کشی دختره میزنه خواهررو تیکه پاره میکنه وبعدسرخواهره میخوره به سپرماشین وبعدمیمیره.این بودجریان قتل دیگه دلیلی نداره وسط دعوایکی یادعشق مشق بکنه وبکشه قتل واس خاطرآب نباتم داشتیم ماوالا شماخیلی به این دخترابدبینین ها

shirin jun

عضو جدید
میدونستم بالاخره یه روز این اتفاق میفته!
اما خودمونیم روحیم برا این کارا خیلی توپه!
مرسی تست جالبی بود ولی جوابش ناخوداگاه میاد تو ذهن!