با تجـربه هاي صنايــع لطفا مشورت بدین ...

Nahid Totti

عضو جدید
سلام دوستان. راستش من يكم مرور كردم انجمن صنايع رو و راستش يكم استرس گرفتم! من ترم 2 هستم و دارم تو يه شهر كوچيك تو يه دانشگاه غيرانتفاعي درس ميخونم . و رشته م رو بي نهايت دوست دارم.اما متاسفانه هيچ كدوم از اين برنامه ها و نرم افزار هاي برنامه نويسي رو بطور كامل بلد نيستم .كلاس هاي داشنگاه يا كنسل ميشه يا به بطالت گذرونده ميشه و حس ميكنم هيچ چيز خاصي تو دانشگاه ياد نميگيرم.دلم ميخواد حتي از الان واسه ارشد اماده شم و مطالعه كنم درباره ي دروس تخصصي رشته م.بطور كل نا اميدم. نميدونم چكار كنم كه با اين روند اوضاع و محيط بتونم يه مهندس خوب باشم و درس رو جدي بگيرم

V A H ! D

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع ,
کاربر ممتاز
با خوندن اين مطالب بطور كل نا اميد شدم! من دارم رشته ي مورد علاقم رو تو يه شهر كوچيك يه دانشگاه غير انتفاعي ميگذرونم.تازه ترم 2شدم و اصلا هم از دروسي كه گفتيد چيزي نميدونم.ميدونم خيلي زوده اما واقعا گيج شدم بايد چيكار كنم..كلاس ها يا كنسل ميشه يا مطلوبيت لازم رو نداره با اين اوصاف هيچي ياد نميگيرم.خودم هم نميدونم بايد از كجا شروع كرد :(

.
.
.

سلام دوست عزیز!!

به باشگاه خوش اومدین!!

چرا نا امید؟!

خب معمولا همه ی ماها ترم 2 این حس بهمون دست میده اما هرچی جلوتر میره خیلی خیلی بهتر میشه!!

شما باید سعی کنید تامام مباحث و عناوین رشته رو خودتون در موردش اطلاعات جذب کنید!!

خب معلومه که استاد ها الان یه جورایی شدن البته بعضی ها!!!

اما توکلتون به خدا باشه و ضمنا پیشنهاد میکنن وقت بزارید و تاپیک ها تالار صنایع رو بخونید ، حتما میتنونه کمکتون کنه ... ;)

helya.azad

عضو جدید
سلام مهندس بالقوه عزيز!
خيلي خوش اومدي هم به باشگاه و هم به دنياي پر راز و رمز صنايع!
نگران هيچ چي نباش!
قرار نيست همه چي خوب باشه! بعضي از شرايط رو خودت بايد ايجاد كني!شمام كه عاشق رشته تي پس همه چي حله!Hard working فراموش نشه;)

baran.clever

عضو جدید
سلام دوستان. راستش من يكم مرور كردم انجمن صنايع رو و راستش يكم استرس گرفتم! من ترم 2 هستم و دارم تو يه شهر كوچيك تو يه دانشگاه غيرانتفاعي درس ميخونم . و رشته م رو بي نهايت دوست دارم.اما متاسفانه هيچ كدوم از اين برنامه ها و نرم افزار هاي برنامه نويسي رو بطور كامل بلد نيستم .كلاس هاي داشنگاه يا كنسل ميشه يا به بطالت گذرونده ميشه و حس ميكنم هيچ چيز خاصي تو دانشگاه ياد نميگيرم.دلم ميخواد حتي از الان واسه ارشد اماده شم و مطالعه كنم درباره ي دروس تخصصي رشته م.بطور كل نا اميدم. نميدونم چكار كنم كه با اين روند اوضاع و محيط بتونم يه مهندس خوب باشم و درس رو جدي بگيرم

سلام دوست گرامی
یه چی همیشه یادت باشه که ناامیدی آدمو از زندگی عقب میندازه. اگه خودت بخوای میتونی مهندس خیلی خوب بشی.درسته دانشگاهت تو شهر کوچیکه اما میتونی با تلاش خودت درساتو خیلی بهتر درک کنی.مهمترین چیز برای موفقیت در رشتت علاقه و تلاشه. پس ناامید نشو.تو تازه اول راهی
موفق باشی

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز

منم تو یه شهر کوچیک خوندم!! ولی هرگز خودمو با دانشگاه و دانشجوهاش محدود نکردم!
همه مشکلاتی که میگی رو داشتم ولی ایستادم برای پیشرفت که بگم حق من بیشتر هست!
پارسال یه بار ارشد قبول شدم البته با چندتن از دوستام از هم ورودیهام ولی نرفتم گفتم میمونم جای بهتر جایی که میتونم خودمو اثبات کنم برم !
حالا واسه همین موندم !!
کنکور امسال رو خراب کردم!!
الانم سربازم ولی هنوز خسته نشدم و با ارزوهام زنده ام!
حالا شاید خوندم واسه دانشگاه ازاد تهران و یا اینکه باز دوباره شروع کردم برای سال بعد !!
زندگی پستی و بلندی زیاد داره!! یه همین خاطر من امسال شکستم ولی باز ناامید نمیشم !!

melika02

عضو جدید

اگه واقعاً دانشگاهت فکر می کنی ضعیفه و شرایطشو داری پیشنهاد می کنم از ترم دیگه 1 دانشگاه خوب مهمان شو.

Nahid Totti

عضو جدید
دوستان دست همتون درد نكنه. تازه انجمن رو پيدا كردم.... اميدوارم بشــــــه... :cry: متاسفانه شرايط دانشگاه رفتن رو ندارم اما گاهي حس ميكنم به معناي واقعي خيلي از كلاس ها وقت تلف كنيه

بالا