با این تست بفهمید تصور دیگران ازشما چیست.؟

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سوال شماره 10 من همه گزینه هاشو در خودم میبینم.چیکار کنم؟!:redface:
فقط خاب ماشینمو نمییبینم!!:(

:D
من : بدانید در نظر سایرین معقول، هوشیار، دقیق ، ملاحظه كار و اهل عمل هستید. همه مى دانند شما باهوش و با استعداد هستید اما مهمتر از همه فروتن و متواضع هستید. به سرعت و سادگى با دیگران باب دوستى را باز نمى كنید. اما اگر با كسى دوست شوید صادق، باوفا و وظیفه شناس هستید. اما انتظار بازگشت این صداقت و صمیمیت از طرف دوستانتان را دارید گرچه سخت دوست مى شوید اما سخت تر دوستى ها را رها مى كنید.

واقعنی همینطوریه!!

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
من 43 شدم ولی همه مواردی که نتیجه گیری شده برای تمام امتیاز ها، تقریبا در من هست!

rahino

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
ممنون جالب بود
من 43

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
44 یا 43
به خود امیدوار باشید ، دیگران شما را بانشاط، سرزنده، سرگرم كننده و جالب و جذاب مى بینند. شما دائماً مركز توجه جمع هستید و از تعادل رفتارى خوبى بهره مند هستید. فردى مهربان، ملاحظه كار و فهمیده به نظر مى رسید. قادر هستید به موقع باعث شادى و خوشى دوستانتان شوید و اسباب هلهله و خنده آنها را فراهم كنید و در همان شرایط و در صورت لزوم بهترین كمك بر اعضاى گروه هستید.

خوبه! چارلی چاپلین راحت باشه! شاید امروز مود خوبی داشتم:love:

zohreh91

عضو جدید
بدانید در نظر سایرین معقول، هوشیار، دقیق ، ملاحظه كار و اهل عمل هستید. همه مى دانند شما باهوش و با استعداد هستید اما مهمتر از همه فروتن و متواضع هستید. به سرعت و سادگى با دیگران باب دوستى را باز نمى كنید. اما اگر با كسى دوست شوید صادق، باوفا و وظیفه شناس هستید. اما انتظار بازگشت این صداقت و صمیمیت از طرف دوستانتان را دارید گرچه سخت دوست مى شوید اما سخت تر دوستى ها را رها مى كنید.

جالب بود.مرسی:gol:

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
_ اگر ۳۱ تا ۴۰ امتیاز نصیب شما شد :

بدانید در نظر سایرین معقول، هوشیار، دقیق ، ملاحظه كار و اهل عمل هستید. همه مى دانند شما باهوش و با استعداد هستید اما مهمتر از همه فروتن و متواضع هستید. به سرعت و سادگى با دیگران باب دوستى را باز نمى كنید. اما اگر با كسى دوست شوید صادق، باوفا و وظیفه شناس هستید. اما انتظار بازگشت این صداقت و صمیمیت از طرف دوستانتان را دارید گرچه سخت دوست مى شوید اما سخت تر دوستى ها را رها مى كنید.

:gol:ممنونم استارتر واقعا نیاز به این تست داشتم.