بایگانی (خط و فونت برای شیت بندی)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
آبجی
الفباشو بزار دیگه
همون خوشمله که گفتم

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
الفباشونو که ندارم ولی توی عکسایی که گذاشتم تقریبا همه حرفاش هست متونید از رو ی همونا تمرین کنید.

archi_arch

مدیر بازنشسته
آبجی
الفباشو بزار دیگه
همون خوشمله که گفتم
وروجک جان سعی کن خودتو محدود نکنی
اینها چیز قطعی و ثابتی نیست
یه ایده است
تو بنویس و سعی کن نکته شو در بیاری و خودت بسطش بدی و به خط خودت اونهارو بنویسی و بقیه کلمات رو هم با سلیقه و خلاقیت خودت بنویسی
اینجوری میتونی با فونتت ارتباط برقرار کنی و اونو مال خودت کنی و فونت مخصوص به خودتو پیدا کنی. پس خودتو محدود نکن که حتما باید تمام حروف و داشته باشی چون تو فارسی حروف بسته به کلمه مدلهای مختلفی نوشته میشه که به خودت برمیگرده. پس خلاقیت خودتو نادیده نگیر و ازش استفاده کن.بذار فونتت مخصوص به خودت بشه و همه بیان از تو بپرسن اینو چه جوری نوشتی!:w16: نه اینکه تو عینا از رو بقیه کپی کنی. اینهارو فقط یه ایده در نظر بگیر که شاید بتونی ازشون استفاده کنی!:victory:

Sajjad_Fashion

عضو جدید
بابا زحمت کشیده کتاب راندو رو اسکن کردی

:w19: کارهای Pleiades.Arch کار دسته اشتباه نمی کنی؟
اگه هم کار کتاب باشه به هر حال توی راندو هامون به درد می خوره من ندیده بودم.
راستی شما کار فونتی داری که برای اسکیس استفاده بشه!!!من تا به حال ندیدم توی اسکیس فونت باشه اگه نمونه ای داری بذار دست درد نکنه.:w30:

sepid.tabrizi

عضو جدید
راستی شما کار فونتی داری که برای اسکیس استفاده بشه!!!من تا به حال ندیدم توی اسکیس فونت باشه اگه نمونه ای داری بذار دست درد نکنه.:w30:
چشم واستون مییارم ابته کارها خودم نی کارها استادمه میارم واستون

نسیم معمار

عضو جدید
سلام بچه ها :cool:
راستش روم نمیشد بعد از مدتها بیام و پیغام بگذارم راستش و بخواین با مزدوج :heart:شدنم دیگه اصلا نتونستم کار کنم :confused:حالا میخوام دوباره تمریناتم رو از سر بگیرم;) دلم برا همتون تنگ شده :cry:
برام دعا کنین
;)

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
قابل توجه از اینجور فنتها توی اسکیس استفاده نمیشه ها توی راندو استفاده میشه

بابا زحمت کشیده کتاب راندو رو اسکن کردی

نه دوست عزیز حتی زحمت اسکن کردنو هم نکشیدم، این فونتها عکس کارای کلاس اسکیس دکتر صدیق که تو اسکیس استفاده میشه.

archi_arch

مدیر بازنشسته
نه دوست عزیز حتی زحمت اسکن کردنو هم نکشیدم، این فونتها عکس کارای کلاس اسکیس دکتر صدیق که تو اسکیس استفاده میشه.
همینکه لطف کردی واسه استفاده بقیه اینجا گذاشتی خودش یه دنیا ارزش داره :gol: :gol: :gol:
حرف زدن و مدعی شدن راحته! بیخیال

پاناگولیس67

عضو جدید
مرسی دوستان فوق العاده بود..شرمنده که نشد ازتون تشکر شه!!مجبور شدم اسپم بیام برای روحیه دوستانی که زحمت میکشن!

sepid.tabrizi

عضو جدید
چشم روی دو تا چشمام 100%واستون کار میکنم میفرستم واست;)

TIIIYAM

عضو جدید
سلام من از اینکه وارد این سایت شدم خوشحالم و دنباله ایده های جدید در معماری هستم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.