بایگانی تالار مرمت بنا و احیا بناهای تاریخی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
مال ما يه حموم بود
كمكي از دستم بر مياد؟

REYHANEHHH

عضو جدید
سلام،اقا يا خانم!چطوري؟من يه بناي دورهي پهلوي مي خوام که تحت نظر ميراث فرهنگي نباشه!خيلي خيلي فوريم هست ...........مرسي

kitty_red

عضو جدید
سلام به همگی.
از بچه های باشگاه کسی از خانه امتیاز که الان جزء ساختمان دانشگاه آزاد شیراز هست برداشت کرده؟

m.sepahizadeh

عضو جدید
سلام دوستان من این ترم معماری اسلامی دارم و باید مثل درس برداشت یه بنا رو بررسی کنیم از دوستان کسی هست که کاری تو اصفهان انجام داده باشه واسه معماری اسلامی؟ ممنون میشم اگه کمک کنید:gol:

hamed_vazife

عضو جدید
سلام:
موقعی که پرینت می گیری به جای اسم پرینتر ،پیدی ف رو انخاب کن.
اما یادتم باشه که فونت فاری رو نمی خونه و حروف برگردون می شه.

mahsa hf

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
درخواست کمک انتخاب بنا برای پروژه برداشت

درخواست کمک انتخاب بنا برای پروژه برداشت

سلام دوستان من این ترم برداشت دارمو استادمون خیلی انسان سخت گیری است در انتخاب بنا تشریف دارن.
میگه نباید کسی قبلا ازش برداشت کرده باشه یا حداقل مرمت شده باشه که 1جاهاییش فرق کرده باشه
میخاستم بگم شما میتونید 1جایی رو که خوب باشه به من معرفی کنید برای پروژه این درس
اگه تو تهران و یا اطرافش باشه بهتره البته:)

آخرین ویرایش:

arch_archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان من این ترم برداشت دارمو استادمون خیلی انسان سخت گیری است در انتخاب بنا تشریف دارن.
میگه نباید کسی قبلا ازش برداشت کرده باشه یا حداقل مرمت شده باشه که 1جاهاییش فرق کرده باشه
میخاستم بگم شما میتونید 1جایی رو که خوب باشه به من معرفی کنید برای پروژه این درس

من یه بنا توی سمنان میشناسم:)
میخوای آدرسش رو برات بفرستم؟

maryam0

عضو جدید

سلام عزیزم.من هنوزمرمت پاس نکردم.......وشرمنده که نمیتونم کمکی کنم....

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه دوستيم اونايي كه من ميشناسم برداشت شده

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام.این فایل خلاصه ای از کتاب برداشت از بناهای تاریخی نویسنده امیرعلی خلیلیان بروجنی هست.شاید مفید باشه براتون

یلدا28

عضو جدید
سلام خوب هستین ما این تروم برداشت داریم موندم کدوم بنا رو انتخاب کنم از ارومیه خواهشآ راهنماییم کنین

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خوب هستین ما این تروم برداشت داریم موندم کدوم بنا رو انتخاب کنم از ارومیه خواهشآ راهنماییم کنین

سلام...به نظرم یه سر به میراث فرهنگی اونجا بزن ببین چه بناهایی وجود داره که بتونه به کارت بیاد
ویا تو گوگل یه سرچ کن با عنوان بناها یا خانه های تاریخی ارومیه...یا اینکه اینجا شاید سایر دوستان بدونن و بهت میگن ایشالله

maryam18

عضو جدید

سلام خانه ی باقری ها تو گرگان مرمتم نشده . فوق العادست

hamed_vazife

عضو جدید
سلام.
شما مراحل پرینت رو انجام بدید فقط جای که اسم پرینتر رو می خواید انتخواب کنید به جاش pdf or jpg رو انتخاب کنید اگه بازم نشد دیگه از پرینت اسکرین استفاده کنید.(عکس از صفحه dectap)

atimehr

عضو جدید
وای خدی من ما که این ترم بدبخت شدیم.داریم خانه ی طباطبایی های کاشانو برداشت میکنیم حالام استادمون نقشه های سه بعدیشو ازمون میخواد نمیدونم چه گلی بگیرم به سرم.

yasihood

عضو جدید
وای خدی من ما که این ترم بدبخت شدیم.داریم خانه ی طباطبایی های کاشانو برداشت میکنیم حالام استادمون نقشه های سه بعدیشو ازمون میخواد نمیدونم چه گلی بگیرم به سرم.

اوه اوه طباطبایی ها:confused:
ترم سه ما تو مقدماتمون ندیده تحلیلش کردیم
پدرمون دراومد اما سه بعدی نزدیم ازش

sabarj

عضو جدید
slm, man in trm bardasht daram, khane javahri ro ham bardashtam, kasi hast inja k filei axi chizi az in khone dashte bashe, aya?!!!!

khunkhah

عضو
سلام
بچه ها من دانشجوی انصرافی کامپیوتر بودم بعد تازه اومدم معماری
حالا مدیر گروهمون لطف می کنه و یه سری درسا رو که پیش نیازش اون قدر جدی نیست رو از ترمای بالاتر می ده به من
من الان ترم 2 هستم و این ترم برداشت دارم!ضمن اینکه به اسکیس و پرسپکتیو و نماها و برش هم تسلط کافی و لازم رو دارم!
شماها که این درس رو داشتین به نظرتون من از عهدش برمیام یا بذارم همون ترم 4 پاسش کنم؟
یکی هس واسم یکم توضیح بده؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.