باکلاس ترین رشته مهندسی

bahar jon jon

عضو جدید
من وقتی بچه بودم و توی فیلم یا بیرون میدیدم که کاور پوستی با خطکش تی روی دوش دانشجو و مهندسان معماری هست کلی ذوق میکردم و توو دلم میگفتم خیلی باکلاسه... حالا اصن نمیدونستم چیه ها... و جالب اینه من اصن نمیخاستم بیام رشته معماری اما بنا به دلایلی اومدم و جدا از تعصب روی رشته ام با صداقت کامل حاضرم بگم رشته ی باکلاس و باافتخاریه... چرا که با حتی دیپلمش هم میشه پول دراورد.... رشته ای رو ندیدم که به کاملی و مهیجی معماری باشه...

تا وارد این رشته نشید درک کاملی از صحبتهای بنده نخواهید داشت...

apadana34

عضو جدید
متوجه شدم به نقاشی و ریاضی و فیزیک علاقه دارم . بعدمتوجه شدم نقاشی همان طراحی است که دوست دارم . و ان را می شه به هنر ربط داد و ریاضی و فیزیک را به مهندسی ها و یا علوم پایه .
من با چه رشته هایی می تونم ترکیب این دو علاقم را داشته باشم یعنی هنر و صنعت یا نقاشی و فیزیک یا اسم دیگش طراحی و استفاده از فیزیک و محاسبات .
شاید معماری
شاید مکانیک البته فقط طراحی ان شی یا وسیله
و من نمی دانم چطور این گمشده ام را پیدا کنم چون یا ترکیب چند تا رشته می تونه باشه یا رشته ای هست که من نمیشناسمش

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشخصه ...مهندسی شیمی سروره ..بقیه رشته ها کنار لطفا

Terminator-3

عضو جدید
:rambo: رشته های جدید باکلاسن. ICT فناوری اطلاعات و ارتباطات:)

الکترونیک و مخابرات زمان خودشون با کلاس بودن. الان هرکسی تغییر رشته میده میاد شاخه های برق. کار هم تو مقاطع دیپلم و کاردانی واسه شاخه های برق پیدا نمیشه:cry:

دیگه خوبه که ساسی هم درباره رشته معماری خونده بود ها رشته خانم معماریه باباش کارش اداریه ولی ماشین خودش ...جدا از این حرف ها فکر میکنم بچه های معماری تو دانشگاه خیلی صمیمی تر هستن باهم

THE SECRET

عضو جدید
4 ساااااااااااااااااااااااااااااال پیش یه تاپیک زدم هنوز ادامه داره؟؟؟؟؟:D
:w12: بسی جالب است برایمان!
دوستان همتون باکلاسید:w38:

fateme93

عضو جدید
وقتی اسم مهندس برق میاد بقیه رشته ها کمرنگ میشن.;)
هنوزم برق ابهت خودشو حفظ کرده.به خصوص قدرت:cool:
اما از اسم یه رشته ای خیلی خوشم میاد........مهندسی اپتیک و لیزر گرایش اپتوالکترونیک:D

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
همشون با کلاسند چون اسم مهندسی روشونه :دی
البته مهندسی صنایع - مهندسی پزشکی و مهندسی ای تی اسمای قشنگ و با کلاسی دارند

• Like
واکنش ها: imah

jujushow

عضو جدید
در کنار برق گرایش قدرت که از قدیم بوده به نظرم گرایش مهندسی پزشکی و مخصوصا رشته it گرایش امنیت کلاس بالایی دارند .

بهار امیدوار

عضو جدید
کلاس رشته به پولشه
خوبی و سر بودن رشته هم به عشق و علاقه
حالا بستگی داره شما چه شخصیتی داشته باشی که برات کدوم رشته سرترو باکلاستر باشه

انکار نکنین لطفا که کلاس بیشتر همون درامد بالاتره
تصور کنین یه مهندس برق پایه حقوق کارگری بگیره آیا میشه گفت برق باکلاسه ؟
:)

abazar2

عضو جدید
تنها رشته ای که هم مهندسی وهم هنری وچیزی روخلق میکنی که تاحالانبوده وفقط وفقط توذهن خودش وبلندپروازانه طراحی میکنه معماری.

رشته معماری با همه چیز سروکار داره.با رفتار آدما.اجتماع.با همه قشرها.فرهنگ ها.اقلیم ها و.........ای کاش رشته من هم معماری بود.

azin smt

عضو جدید
فقط فقط فقط علاقه و استعداد خودت!

دیگه دهن پر کن تر از مهندسی هسته ای فکر نکنم باشه ولی چه فایده وقتی بی علاقم تصمیم به انصراف دارم
برای انتخاب رشته حتما چارت دورس اون رشته و کتاب های مرتبط با دروس اون رو سرچ کن بخون, حتی شده سری به دانشگاه ها بزن و نظر دانشجو و اساتید اون رشته رو جویا شو به نظر عوام و افراد به ظاهر مشاور در زمینه کنکور که عملا هیچ اطلاعات تخصصی در زمینه دروس و آینده شغلی رشته مورد نظرت ندارن و صرفا خودشونم دارن حرف اطرافیانو به تو منتقل میکنن اکتفا نکن
خلاصه که حداقل بخوای یه لیسانس هم بگیری 4سال از بهترین دوران زندگی و عمرته بی گدار به آب نزن چون تغییر رشته تو مقطع ارشد به مراتب خیلی سخت تر میشه

amir1gorji

عضو جدید
ای بابا ، هر چی میکشیم از سر همین میل به باکلاس بودنه :biggrin:.

من فکر می کنم تاپ ترین رشته ها هوافضا ، مهندسی بافت ، مهندسی سلول های بنیادی و از همه باحال تر مهندسی عصبی هست که این 4 تای آخری همه جزء مهندسی پزشکی هستن.
من به شخصه واقعاً به زمینه ای که با علوم مهندسی بشه بدن رو تحت تأثیر قرار داد تا بشه برای همه افراد جامعه زندگی بهتری رو ارائه داد علاقه دارم.

البته این حقیقت انکار ناپذیره که ممکنه فردی از یه رشته که شاید زیاد هم خاص نباشه کاری انجام بده که تمام جهان انگشت به دهان بمونن.:smile:

saeedrdn

عضو جدید
باکلاس ترین رشته مهندسی

باکلاس ترین رشته مهندسی (منظورم رشته ایه که آدم میتونه با تمام وجود بهش افتخار کنه و به زبون آوردن اسم اون رشته روح رو ارضا میکنه:w42::w40::w21:) کدومه ؟؟؟
:warn::warn::warn:لطفا بدون تعصب رو رشته خودتون جواب بدین!!!

هر رشته اي كلاس كاري خودش رو داره و عاليه، وقتي بياي دانشگاه ميفهمي كه هيچ رشته اي از رشته ي ديگه اي بالاتر نيس و همه كلاس كاري خودشونو دارن، در ضمن حيف كسي كه بخواد به خاطر كلاس كاري يك رشته اونو انتخاب كنه، به تجربه ميگم اگه اينجوري باشه به هيچ جا نمي رسه

Sent from my iPad using Tapatalk

hellenaa

عضو جدید
فقط فقط فقط علاقه و استعداد خودت!

دیگه دهن پر کن تر از مهندسی هسته ای فکر نکنم باشه ولی چه فایده وقتی بی علاقم تصمیم به انصراف دارم
برای انتخاب رشته حتما چارت دورس اون رشته و کتاب های مرتبط با دروس اون رو سرچ کن بخون, حتی شده سری به دانشگاه ها بزن و نظر دانشجو و اساتید اون رشته رو جویا شو به نظر عوام و افراد به ظاهر مشاور در زمینه کنکور که عملا هیچ اطلاعات تخصصی در زمینه دروس و آینده شغلی رشته مورد نظرت ندارن و صرفا خودشونم دارن حرف اطرافیانو به تو منتقل میکنن اکتفا نکن
خلاصه که حداقل بخوای یه لیسانس هم بگیری 4سال از بهترین دوران زندگی و عمرته بی گدار به آب نزن چون تغییر رشته تو مقطع ارشد به مراتب خیلی سخت تر میشه

دقیقا,منم فیزیکهسته ای میخوندم و بخاطر اینکه علاقه ندلشتم حس میکردم ی دنیای سرد و بی روحه با ی عالمه قانون خشک انصراف دادم و رفتم شیمی,فقط و فقط بخاطر علاقه,میبینی ک شیمی زمین تا اسمون کلاسش قرق میکنه با فیزیک هسته ای,ولیارزششو داشت,ب قول یکی از دوستان اینده ی با کلاس داشتن بهتر از رسته ی با کلاس داشتنه,ببین دلت چی میگه

بالا