باکلاس ترین رشته مهندسی

THE SECRET

عضو جدید
باکلاس ترین رشته مهندسی

باکلاس ترین رشته مهندسی (منظورم رشته ایه که آدم میتونه با تمام وجود بهش افتخار کنه و به زبون آوردن اسم اون رشته روح رو ارضا میکنه:w42::w40::w21:) کدومه ؟؟؟
:warn::warn::warn:لطفا بدون تعصب رو رشته خودتون جواب بدین!!!

نشریه نیوجاب نیویو در سال 95، فهرستی از پولسازترین مشاغل دنیا در سال میلادی جدید را منتشر کرد که در صدر آن رشته های
  • مدیریت،
  • علوم ارتباطات،
  • علوم کامپیوتر،
  • طراحی و گرافیک،
  • مهندسی نفت و
  • مهندسی مکانیک
قرار دارد.
امروز رشته‌های دانشگاهی جدیدی با بازار کار خوب وجود دارند، حتی برخی از رشته ها که در گذشته تصور می‌شد بازار کارشان خوب است، امروز به مرز اشباع رسیده اند، مثل حقوق و روانشناسی و برخی از رشته‌های مهندسی همچون مهندسی برق.
رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی درباره پرطرفدارترین رشته‌های مهندسی در این دانشگاه گفت: در مقطع کارشناسی

• مهندسی مکانیک،
  • مهندسی پزشکی،
  • مهندسی عمران
  • و مهندسی معماری؛

درمقطع ارشد رشته‌ عمران

و در مقطع دکتری رشته‌ مهندسی معماری جزء پرطرفدارترین رشته‌های انتخابی از سوی دانشجویان است.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Angelik

عضو جدید
به نظرم کسی نمی تونه بهت بگه چه رشته ای روح رو ارضا می کنه! این بستگی به علاقه و سلیقه های خودت داره. مثلا من سال آخر مهندسی برق هستم ولی فکر می کنم با توجه به علاقه و استعدادم اگه معماری می خوندم موفق تر بودم.
خیلی وقت ها پیش میاد که دوستام منو به خاطر سلیقه ام مسخره می کنن و میگن مگه بچه های معماری چیکار میکنن جز ماکت سازی و نقاشی!!!!
یا بالعکس اون ها میگن بچه های برق جز سیم کشی کار دیگه ای بلد نیستن!!!!!!!!!!
البته همه ی این ها چیزی جز کرکری خوندن و اغراق نیست ولی می خوام بهت بگم هر کسی نسبت به رشته ای که می خونه کمی تعصب داره و اون رشته رو باکلاس تر میدونه. پس خودت فکر کن ببین قلبت به کدوم سمت گرایش بیشتری داره

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که مهندسی صنایع رو دوس دارم . وگرنه با توجه به شرایطم حتی همین الان میتونم هر رشته ی دیگه که بخوام بدون کنکور تو دانشگامون برم (فکر نکنید سهمیه دارما )

ولی به نظرم اینکه بگیم کدوم رشته باکلاس تره درست نیست .

شخصیت و علم یه نفر هست که میتونه اونو باکلاس جلوه بده . :surprised:

marysasarvar

عضو جدید
باکلاس ترین رشته مهندسی (منظورم رشته ایه که آدم میتونه با تمام وجود بهش افتخار کنه و به زبون آوردن اسم اون رشته روح رو ارضا میکنه:w42::w40::w21:) کدومه ؟؟؟
:warn::warn::warn:لطفا بدون تعصب رو رشته خودتون جواب بدین!!!
عزيزم روح هركس يه جور ارضا ميشه!
من ميگم مهندسي شيمي رو عشقه........;)[FONT=&quot][/FONT]

asaly

عضو جدید
کاربر ممتاز
از قرار معلوم اين تاپيك از اون تاپيك جنجاليا هستش . :biggrin:
جواب شما به دو قسمت تقسيم مي شه :
نظر اجتماعي :مهندسي مكانيك - مهندسي پزشكي - مهندسي هوا و فضا - مهندسي عمران - مهندسي معماري - و...
از نظر شخصي : كه البته اون شخص بنده هستم كه يك مواديه . به نظر من مواد با كلاس ترين نيست ولي كانديد هست . مواد از اون نوع رشته هايي كه ( فلفل نبين چه ريزه بشكن ببين چه تيزه ..)

farshadevil

عضو جدید
معلومه دیگه، طراحی و نقشه کشی صنعتی

mohammad sabri

کاربر بیش فعال
پاسخ

پاسخ

بستگی به درآمد هر شخصی داره و به نظر من هر رشته مهندسی می تونه با کلاس باشه
به جز صنایع که به زور اسم مهندسی رو یدک می کشه . اگرم خیلی بخوایم بهش حال بدیم بهتره بگیم ادبیات مهندسی.;)

shanli

مدیر بازنشسته
به نظرم آینده ی باکلاس داشتن؛ بهتر از رشته ی باکلاس داشتنه!

مهم نیست چی میخونی..مهم اینه که بعدش بتونی خودتو بکشی بالا! از بین رشته ها هم هوافضا،مهندسی پزشکی،مکانیک و معماری:)d!) تقریبا" میشه گفت باکلاسه..

محمدیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
بستگی به درآمد هر شخصی داره و به نظر من هر رشته مهندسی می تونه با کلاس باشه
به جز صنایع که به زور اسم مهندسی رو یدک می کشه . اگرم خیلی بخوایم بهش حال بدیم بهتره بگیم ادبیات مهندسی.;)

شما واقعا رشته مهندسی خوندید :surprised: . آخه خیلی منطقتون قویه !!! :biggrin: بله یادم نبود ما ایرانی هستیم و با نو آوری سخت کنار میایم ! همه جای دنیا صنعتشون به دست مهندسین صنایعشون نه !

fereshtec

عضو جدید
برق

برق

اینم دیگه سواله که میپرسی معلومه که برق .بالا بری پایین بیای برق

a30r

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولي من از رشته متا خوشم مياد (همون هوش خودمون (آي تي مكانيك برق ))
ولي مهندسي كامپيوتر باكلاس تره هان

بالا