باهم برای کنکور ارشد و دکتری 93

mahdis_e

عضو جدید
سلام ب همه کارشناسای اقتصادی باشگاه! :w16::w16:

از همین لحظه به بعدقراره اینجا بچه های اقتصاد همه اخبارهای آزمون کارشناسی ارشد 93 و همچنین دکتری 93 رو در اختیار هم بزارن!
:w11:

منابع آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
:w10:

آزمون های آزمایشی
:w26:

برنامه ریزی تحصیلی:w12:

رتبه و محل قبولی ارشد و دکتری :book::book:

و همچنین مشاوره تحصیلی و ان شاالله انتخاب رشته......
:w40::w40::w40:

با توکل بر خدا و کمک بچه ها شروع میکنیم...
:w42::w14::w36::w32:
:w27:شاد باشین و پاینده:w27:

آخرین ویرایش:

mahdis_e

عضو جدید
اول خودم یه سری منابع آزمون ارشد معرفی میکنم

خرد 1 و 2 ابونوری و شاکری البته بعضیا معتقدن خرد 1 ابونوری خوبه خرد2 شاکری

کلان تیموری و البته شاکری 1و2

ریاضی:بنظر من ریاضی همچین مرجع خوب و مشخصی نداره فعلن هرچند امید محمدیان و هادی رنجبران و معرفی میکنن یه تعداد

آمار محسن طورانی

دروس تخصصی مدرسان شریف

زبان تخصصی که منبع نداره والا :surprised:

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااام بله این منابعی ک گفتین همشون همونایین ک بچه ها میخونن......
ماتودانشگاهمون یکی ک رتبه 25 شد هیچ آزمونی نمیداد از اول مهرم شروع کرده بود ب خوندن.....پشتکارش حرف نداشت...

mahdis_e

عضو جدید
سلاااام بله این منابعی ک گفتین همشون همونایین ک بچه ها میخونن......
ماتودانشگاهمون یکی ک رتبه 25 شد هیچ آزمونی نمیداد از اول مهرم شروع کرده بود ب خوندن.....پشتکارش حرف نداشت...

باریکلا میدونی معدلش چن بود؟
کجا قبول شد؟ چه گرایشی؟

کنگرلویی

عضو جدید
منابع ارشد

منابع ارشد

ریاضی:بنظر من ریاضی همچین مرجع خوب و مشخصی نداره فعلن هرچند امید محمدیان و هادی رنجبران و معرفی میکنن یه تعداد

آمار محسن طورانی

دروس تخصصی مدرسان شریف

من ارشد علوم اقتصادی دانشگاه تهرانم با رتبه 8 سال 90اره منابع همونه ولی حداقل دو سه بار مجموعه سوالات ارشد علوم اقتصادی رو بزنین موفق باشید

zahra.71

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبه...
واسه همه ارزوی موفقیت دارم...
ایشالا امسال همه یه موفقیت بزرگ پیش رو داریم....

mahdis_e

عضو جدید

من ارشد علوم اقتصادی دانشگاه تهرانم با رتبه 8 سال 90اره منابع همونه ولی حداقل دو سه بار مجموعه سوالات ارشد علوم اقتصادی رو بزنین موفق باشید​

وای خوشبحالتون! الان مشغول چه کاری هستین؟ دکتری چی؟
پس کمک خوبی میتونین برامون باشین​

economist92

عضو جدید
سلام دوستان
این منابع، منابع معتبر و خوبی هستن، اما ترتیبشون یکم مرتب بشه بهتره، مثلا کلان اگه کسی بتونه تا کنکور دو دور از شاکری بخونه هردو جلد عالیه
خرد هم جزوه ی تیمور محمدی
ریاضی هادی رنجبران عالی هست ولی بدلیل اینکه فونتش ریزه اگه بتونین گاج دانشگاهی رو گیر بیارین بهتره
آمار هم هادی رنجبران و طورانی معروفه
زبان هم همون درسی که تدریس شد و یا جزوه ی پارسه
و دروس تخصصی هم مدرسان شریف پیشنهاد میشه ولی توصیه نه چون واقعا سنگین و مبهم گفته و تو هر صفحه حدود شاید 20 30 خط داره که واقعا چشمو میزنه و اگه به جزوه های اساتید خودتون اکتفا کنین بهتره،
من اینارو با تحقیق زیاد از بچه هایی که سال قبل و قبل تر قبول شدن گیر آوردم، بچه هایی با رتبه های 7، 28،72،58، و ...
امیدوارم موفق باشید

mahdis_e

عضو جدید
سلام دوستان
این منابع، منابع معتبر و خوبی هستن، اما ترتیبشون یکم مرتب بشه بهتره، مثلا کلان اگه کسی بتونه تا کنکور دو دور از شاکری بخونه هردو جلد عالیه
ریاضی هادی رنجبران عالی هست ولی بدلیل اینکه فونتش ریزه اگه بتونین گاج دانشگاهی رو گیر بیارین بهتره
و دروس تخصصی هم مدرسان شریف پیشنهاد میشه ولی توصیه نه چون واقعا سنگین و مبهم گفته و تو هر صفحه حدود شاید 20 30 خط داره که واقعا چشمو میزنه و اگه به جزوه های اساتید خودتون اکتفا کنین بهتره،
من اینارو با تحقیق زیاد از بچه هایی که سال قبل و قبل تر قبول شدن گیر آوردم، بچه هایی با رتبه های 7، 28،72،58، و ...
امیدوارم موفق باشید

ممنون .خودتون چی ؟ چه مقطعی هستین؟

kiyarash S500

عضو جدید
سلام دوستان
امیدوارم موفق باشید

سلام ممنون از پیشنهادهای خوبتون دوستان
به نظر من ریاضی و آمار مدرسان خیلی بهتر از رنجبران و طورانی هست دوستم دانشگاه تهران قبول شده خیلی تعریف میکرد وراضی بود خواستم به شمام پیشنهاد بدم امیدوارم همتون موفق باشید.

mahdis_e

عضو جدید
سلام ممنون از پیشنهادهای خوبتون دوستان
به نظر من ریاضی و آمار مدرسان خیلی بهتر از رنجبران و طورانی هست دوستم دانشگاه تهران قبول شده خیلی تعریف میکرد وراضی بود خواستم به شمام پیشنهاد بدم امیدوارم همتون موفق باشید.

کلا من تو آمار مشکل دارم آنالیزواحتمال اصلا واسم حل نمیشه!!! یعنی مدرسان میتونه کمکم کنه؟؟
ممنون از راهنماییتون دوست عزیز

kiyarash S500

عضو جدید
کلا من تو آمار مشکل دارم آنالیزواحتمال اصلا واسم حل نمیشه!!! یعنی مدرسان میتونه کمکم کنه؟؟
ممنون از راهنماییتون دوست عزیز

این کتابهای مدرسان به دلیل مثال و تست های زیادی که داره فوق العاده است منکه راضی بودم به من واقعا کمک کرد انشاالله که به شمام کمک میکنه باز اگه امری بود بنده در خدمتم موفق باشید

zahra.71

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال:

کسایی که امسال میخوان کنکور بدن تا الان چقد به طور جدی درس خوندن؟!

zahra.71

عضو جدید
کاربر ممتاز
این کتابهای مدرسان به دلیل مثال و تست های زیادی که داره فوق العاده است منکه راضی بودم به من واقعا کمک کرد انشاالله که به شمام کمک میکنه باز اگه امری بود بنده در خدمتم موفق باشید

سلام دوست عزیز
شما خودتون تو کنکور ارشد رتبتون خوب شد؟؟؟؟

titan90

عضو جدید
با عرض سلام خدمت دوستان اقتصادی
من متوجه شدم دانشکده اقتصاد و مدیریت بعضی دانشگاه ها مثل شریف گرایشی دارند به اسم مهندسی سیستم های اقتصادی اجتماعی.این گرایش جزو گرایش های ارشد رشته صنایع هم هست.می خواستم ببینم از دوستان کسی می تونه اطلاعاتی راجع به این گرایش در زیر مجموعه اقتصاد به من بده؟این که تفاوتش با اونی که توی صنایع هست چیه؟

mahdis_e

عضو جدید

تنکس ا لات !:gol:

economist92

عضو جدید
خواهش میکنم
منم تازه فارغ التحصیل کارشناسی شدم
اگه خدا بخواد دارم واسه ارشد آماده میشم :smile::gol:

economic20

عضو جدید

آمار محسن طورانی

دروس تخصصی مدرسان شریف

من این منابعو خوندم
ولی مشکل من این بود دیر شرو کردم واسه خوندن
ابان تا بهمن خوندم فقط
این هفته قراره نتایج اعلام شه ببینیم چه گلی ب سرمون زدیم

mahdis_e

عضو جدید
من این منابعو خوندم
ولی مشکل من این بود دیر شرو کردم واسه خوندن
ابان تا بهمن خوندم فقط
این هفته قراره نتایج اعلام شه ببینیم چه گلی ب سرمون زدیم

من امسال رتبه خوبی نیاوردم امیدم کمه ولی دارم واسه 93 آماده میشم توکل بخدا...