بانک اطلاعاتی مهندسان برق - قدرت

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با سلام خدمت مهندسین قدرت عزیز

در اینجا قصد داریم بانک اطلاعاتی از مهندسین قدرت انجمن رو ایجاد کنیم، دوستان توجه کنند همین که دانشجو و یا مهندس قدرت (ویا برق صنعتی، برق مترو) باشن و حتی اسمشون رو ذکر کنن در وهله اول کافیست. در صورت داشتن تخصص، مهارت، سابقه کاری و... میتونند اون رو هم ذکر کنند که هدف اصلی این تاپیک همین مورد هست.
در نتیجه اینجا هیچ شباهتی با تاپیک معرفی نداره و لزومی هم نداره که دانشگاه و... رو ذکر کنین، لازم هم نیست واقعا متخصص در یک زمینه بود همینکه اطلاعات کم هم داشته باشند کافیه. هدف شناسایی تخصص و مهارت دوستان هست که در صورت لزوم اعضای دیگر هم به اعضای متخصص دسترسی داشته باشن و هم سوالاتی که در ذهنشون هست رو بپرسن.

اینجا از محضر اساتید و مهندسینی همچون جناب رشیدی، عصار، اصغری، رزمجو، Asadmlk، حسین (Eskan) و.... بهره میبریم که هر یک در زمینه ای متخصص هستند. امیدوارم با تخصص دوستان دیگه هم آشنا بشیم. (اگه اسمی از قلم افتاد به بزرگی خودتون ببخشید)

با تشکر

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
فهرست متخصصین:

• mahmoud592004 : پست های فشار قوی، سیستم های ارتینگ، صاعقه گیر

• Unknown_S : سیستم های اتوماسیون صنعتی (PLC) مارک زیمنس سری LOGO , S5 , S7-200 , S7-300 , S7-400 - سیستم های توزیع - برق صنعتی و تابلو

• ALI 7135 : پست هاي قدرت مترو، نصب و راه اندازي سيستمهاي تهويه (جت فن ها )‌، سيستم خنك كنندگي فشار بالا (ايرواشر)، اتوماسيون صنعتي

• amirhm : طراحی و اجرای پست MV - طراحی و اجرای تابلوهای توزیع و بانکهای خازنی وچیلر و بویلر و سیستمهای قدرت و کنترل پمپ استیشن - طراحی مدارهای کنترل تهویه مطبوع - ارتینگ - طراحی و کار با سیستمهای سانترال پاناسونیک مدلهای TD500 و TDA600 و دارای پایه یک نظام مهندسی (مرتبط)

• Prince-Michkin : تابلو برق های LV تحت لیسانس SIEMENS سری SIVACON 8PT و تابلو برق های MV طرح ABB Unisafe و همچنین سینی و نردبانی های کابل و باسداکت

• یاسمی : برق صنعتی و ساختمانی و طراحی سیستمهای روشنایی، eplan

• salvador2 : طراحی و اجرای روشنايي ساختمان مسكوني و تجاري، كليه سيستم هاي الكتريكي cctv ،صوتي ،تصويري ، اعلام حريق و...

• v.motaghinasab : تاسیسات ساختمان، دوربین مدار بسته، سیستم پیج، اعلام حریق، اطفاع حریق، کنترول دسترسی و...

• tero_pg : مونتاژ تابلوی برق صنعتی

• محمد کردی : تاسیسات برقی و مکانیکی برج های مسکونی (آتی ساز) و صنعتی (مترو) و همچنین خطوط توزیع

• Mr_saeed : کمپرسور های سردخانه و خطوط فشار ضعیف

• pourya.sh : خطوط فشار قوی و ضعیف - مدار فرمان - تابلو سازی - بانکهای خازنی -راه اندازی موتورها - plc s7 - power world - DIgSILENT - dialux -Matlab - Psat - PsCad

• amirsafaei2010 : طراحی وساخت تابلوهای برق صنعتی، طراحی بار کارخانجات ومراکز صنعتی، plc های صنعتی زیمنس ,DELTA,FATEK,OMRON,LG، درایو های کنترل دور موتورهای صنعتی، درایو های سروو موتورهای صنعتی، خط کش های صنعتی وانکدرهای صنعتی ونحوه نصب ان ها، وبهینه سازی مصرف انرژی درکارخانجات صنعتی

• mester mohandes : شرکت پیمانکاری شبکه های توزیع تو تهران و نواحی

• eng53mr : اشنا با سیستمهای مکانیک و برق و هوشمند سازی (مشاوره , طراحی , محاسبه و اجرا)

• mazareie : سرپرستی در پالایشگاهای گازی

آخرین ویرایش:

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
سلام

منم در زمینه سیستم های اتوماسیون صنعتی (PLC) مارک زیمنس سری LOGO , S5 , S7-200 , S7-300 , S7-400 کار کردم و آشنایی دارم

کارشناسی برق قدرت تموم کردم و با سیستم های توزیع برق آشنام. در ضمینه برق صنعتی و تابلو هم فعالیت داشتم

در خدمتم

amirhm

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام با اجازتون من مهندس قدرت نیستم ولی زمینه کاریم بعد از دانشگاه بیشتر تاسیسات الکتریکی و کنترل صنعتی بوده.
تاسیسات:
طراحی و اجرای پست MV - طراحی و اجرای تابلوهای توزیع و بانکهای خازنی وچیلر و بویلر و سیستمهای قدرت و کنترل پمپ استیشن - طراحی مدارهای کنترل تهویه مطبوع - ارتینگ - طراحی و کار با سیستمهای سانترال پاناسونیک مدلهای TD500 و TDA600 و دارای پایه یک نظام مهندسی (مرتبط)
کنترل :
طراحی و اتوماسیون ماشین آلات مختلف بوسیله PLC - طراحی و اجرا با انواع PLC های زیمنس -امرون -تله مکانیک - LS - فاتک - طراحی و کار با HMI های زیمنس و امرون و همچنینگ مونیتورینگ با Wincc- و خیلی سالها قبل تعمیر و نگهداری ماشین آلات CNC زیمنس مدلهای 810 , 840 ,System3 و همچنین Fanuk

Prince-Michkin

عضو جدید
با سلام
زمینه کاری بنده تابلو برق های LV تحت لیسانس SIEMENS سری SIVACON 8PT و تابلو برق های MV طرح ABB Unisafe و همچنین سینی و نردبانی های کابل و باسداکت می باشد.
اگر کمکی از دست بنده بر میاد در خدمت همه دوستان هستم.

یاسمی

عضو جدید
با سلام
یاسمی هستم دانشجوی برق قدرت ودرزمینه های برق صنعتی وساختمانی وطراحی سیستمهای روشنایی 7سال است مشغول به کارهستم ودوره های فنی وحرفه ای را گذرانده ام (برق صنعتی -برق ساختمان-eplan-plcs7-300

salvador2

عضو جدید
منم ليسانس برق وقدرتم در زمينه روشنايي ساختمان مسكوني تجاري طراحي تا اجرا فعالم و كليه سيستم هاي الكتريكي cctv ،دصوتي ،تصويري ، اعلام حريق و..... رو اجرا مي كنم : )

v.motaghinasab

عضو جدید
سلام منم قدرت خوندم تاسیسات ساختمان/دوربین مدار بسته/سیستم پیج/اعلام حریق/اطفاع حریق/کنترول دسترسی/و....
در خدمتم

tero_pg

عضو جدید
سلام من تازه عضو این گلوپ شدم باحاله. منم برق قدرت خوندم و با شرکت جهاد توسعه ی آب کار میکنم امیدوارم بتونم با اعضای سایت تبادل اطلاعات کنم . درضمن من تابلوی برق صنعتی مونتاژ میکنم

آخرین ویرایش:

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
دوستان این تاپیک فقط تاپیک ارایه اطلاعات هست در نتیجه سوالات خودتون و پست های دیگه رو اینجا ارسال نکنید.

دوستانی که از مهندسین عزیز سوال دارند یا به طور خصوصی و یا در تاپیک سوالات مطرح کنند.
با تشکر/

محمد کردی

عضو جدید
با سلام
بنده درارتباط با تاسیسات برقی و مکانیکی برج های مسکونی (آتی ساز) و صنعتی (مترو) و همچنین خطوط توزیع ، کارکردم و اطلاعات خوبی دارم

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
با سلام
بنده درارتباط با تاسیسات برقی و مکانیکی برج های مسکونی (آتی ساز) و صنعتی (مترو) و همچنین خطوط توزیع ، کارکردم و اطلاعات خوبی دارم

مهندسین عزیز تاپیک خوابیده... لطفا بیدارش کننین... خوب از تجارب کاری بگین... نمیدونم مثلا از جایی که خودتون در هنگام کار به مشکل برخوردین و از شخص دیگه ای کمک گرفتین. بگین...

آخرین ویرایش:

Mr_saeed

عضو جدید
سلام سعید هستم تخصص در کمپرسور های سردخانه و خطوط فشار ضعیف :).

pourya.sh

عضو جدید
سلام . مهندسی برق -شبکه های انتقال و توزیع خوندم . میتونم در موارد زیر کسی سوالی داشت کمک کنم :

خطوط فشار قوی و ضعیف - مدار فرمان - تابلو سازی - [FONT=&quot]بانکهای خازنی -[/FONT]راه اندازی موتورها - plc s7 - power world - DIgSILENT - dialux -[FONT=&quot] [/FONT]Matlab - Psat - PsCad

amirsafaei2010

عضو جدید
من امیر صفایی هستم کارشناس برق آشنایی با:
1- طراحی وساخت تابلوهای برق صنعتی
2- طراحی بار کارخانجات ومراکز صنعتی
3- plc های صنعتی زیمنس ,DELTA,FATEK,OMRON,LG
4- درایو های کنترل دور موتورهای صنعتی
5- درایو های سروو موتورهای صنعتی
6- خط کش های صنعتی وانکدرهای صنعتی ونحوه نصب ان ها
7- ممیزی وبهینه سازی مصرف انرژی درکارخانجات صنعتی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mester mohandes

عضو جدید
من شرکت پیمانکاری شبکه های توزیع تو تهران و نواحیش دارم و تو لیست تعیین صلاحیتها هستم

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4 Beta

saleh5200319

عضو جدید
سلام به همهگی
من صالح هستم مثل خیلی ها کار بلد نیستم دانشجوی ترم 5 برق قدرتم و چون گفتن یه ذره اطلاعات هم دارن، بگن اومدم اینجا بگم تنها در زمینه فشار ضعیف خطوط انتقال شروع به فعالیت کردم.
امیدوارم از محضر اساتید بهره ی کافیو ببریم.

یاسمی

عضو جدید
با سلام
یاسمی هستم فارغ التحصیل کارشناسی برق قدرت درزمینه های اجرای خطوط هوایی توزیع برق( شبکه های فشار متوسط وفشار ضعیف ) طراحی محاسبه واجرای برق صنعتی-ساختمانی و روشنایی 9سال است بصورت آزادمشغول به کارهستم ودوره های فنی وحرفه ای را گذرانده ام (برق صنعتی -برق ساختمان-eplan-plcs7-300واتوکد الکتریکال )

daruish_red star

عضو جدید
من امیر صفایی هستم کارشناس برق آشنایی با:
1- طراحی وساخت تابلوهای برق صنعتی
2- طراحی بار کارخانجات ومراکز صنعتی
3- plc های صنعتی زیمنس ,DELTA,FATEK,OMRON,LG
4- درایو های کنترل دور موتورهای صنعتی
5- درایو های سروو موتورهای صنعتی
6- خط کش های صنعتی وانکدرهای صنعتی ونحوه نصب ان ها
7- ممیزی وبهینه سازی مصرف انرژی درکارخانجات صنعتی

سلام اقا amirsafaei2010 شما که در ضمینه طراحی و ساخت تابلو های برق صنعتی کارکردین میشه به ما اماتور ها اطلاعاتی هم بدین من ترم سوم هستم و می خوام از الان برم سر یکی از این مونتاژ تابلو ها کار کنم بنظرتون چطوره؟ یا علی

محمد کردی

عضو جدید
سلام مهندس بنده پیمانمار جهاد توسعه منابع آب هستم شماره تماس بنده ۹۱۲۱۸۳۳۸۹۷ باعث افتخار خواهد بود اگه با شما بیشتر آشنا بشم

با سلام بحضور مدیریت محترم سایت بنده در بخش نظارت و احداث پستهای فشار قوی برق مشغول به کار می باشم و از همکاری و آشنایی با دوستان گرامی خوشحال می باشم

eng53mr

عضو جدید
سلام من eng53mr هستم 15 سال سابقه کار و اشنا با سیستمهای مکانیک و برق و هوشمند سازی ( مشاوره , طراحی , محاسبه و اجرا ئ ) 09159024485

mazareie

عضو جدید
با سلام و عرض ادب و احترام
من علیرضا فوق لیسانس برق گرایش قدرت هستم و مدت 5 سال هست که با عنوان های مختلف سرپرستی در پالایشگاهای گازی کار میکنم کمکی از قبیل سوالات تخصصی مشاوره و... بود در خدمتم

rahmanimehr

عضو جدید
سلام.
رحمانی مهر هستم وپاسخگوی سوالاتی درزمینه ماشینهای الکتریکی .ممنون