باشگاه هوافضا

Ya Hosen

عضو جدید
روز مــــــــهندس بر همه آنانکه مهندس وجود خویشند مبارک باد

naghale

عضو جدید
آقا ديدم همه اينجا هوافضايي هستن، گفتم منم به عنوان يه غير هوافضايي ابراز وجود كنم. مرتضي هستم فارغ التحصيل رشته صنايع و البته عاشق هوافضا- به خصوص مباحث آيروديناميك و ديناميك پرواز

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
سلام به دوستان هوا فضایی
یه سوال دارم
ایا بین بال های یک هواپیما اختلاف پتانسیل وجود داره ؟

abiid

عضو جدید
با سلام
من ترم ٨هوافضا بلي تكنيكم
از سازه اي هاي هوا فضا كسي هست منو تو نرم افزار انسيس كمك كنه ممنون ميشم

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

سلام. عذر میخوام که لینک تاپیک اینجا میزارم.
مدیر محترم هوافضا میتونن این پست منو بعد پاک کنن.
ممنون

پسرخاله

عضو جدید
سلام آقایون و خانمای مهندس،حامد،دانشجو کارشناسی هوافضا،خاک پاک شیراز،در خدمت همه هستم،موفق باشین

Sent from my C6602 using Tapatalk

ergerg

عضو جدید
سلام
مهندسین عزیز مفتخرم که افتخار آشناییتون نصیبم گردید احسانم ارشد گرایش فضایی دانشگاه آزاد

سلام.منم ترم هفت مهندسی مکانیک سیالات هستم.خیلیم علاقمند به هوافضا. شاید ارشدم هوافضا بخونم.بنظرتون چه درسایی مهم تره و بیشترم باید خونده بشه؟خوشحالم که بین شماها هستم

amir7498

عضو جدید
سلام
من دانشجوی ترم 3 هوافضام تو این سه ترم توی دانشگاه انقدر از بیکاری بعد از فارغ التحصیلی تو این رشته شنیدم که دیگه هیچ انگیزه ای برای ادامه هوافضا ندارم...
میخواستم از دوستانی یه کمک بگیرم که بدونم خوبه که به جای هوافضا برم سراغ زبان یا نه ( بازر کار خیلی مهمه برام)
خواهش میکنم کمک کنید...

خواب ستاره

عضو جدید
سلام
من دانشجوی ترم 3 هوافضام تو این سه ترم توی دانشگاه انقدر از بیکاری بعد از فارغ التحصیلی تو این رشته شنیدم که دیگه هیچ انگیزه ای برای ادامه هوافضا ندارم...
میخواستم از دوستانی یه کمک بگیرم که بدونم خوبه که به جای هوافضا برم سراغ زبان یا نه ( بازر کار خیلی مهمه برام)
خواهش میکنم کمک کنید...

سلام دوست عزیز
بازار کار هیچ رشته ای خوب نیست
اما من مطمئن هستم که اگردر راستای علاقه ادامه تحصیل بدین موفق خواهی شد

sahelraha

عضو جدید
سلام
فرهاد هستم مکانیک خوندم خوشحالم در جمع شما دوستان هستم کاری بود در خدمتم ;)

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
سلام،
خوش اومدید! :gol:
تازه ابتدای راهید، انشالله ترم 4 و 5 با گرفتن آیرودینامیک و مکانیک پرواز تازه بحث هوافضا شروع میشه.