باشگاه هوافضا

whiterose

عضو جدید
سلام دوستان...
من فارغ التحصيل مكانيك-جامدات هستم و انشال.. از پاييز دانشجوي ارشد هوافضا ميشم.ميخواستم لطف كنيد و يكسري اطلاعات بهم بديد.مثل اينكه آيا بايد پيشنيازي بگذرونم؟..كلاواسه يك مكانيك گذروندن دروس چطوره؟...و چيزهايي شبيه اينا....
اين رو هم بگم كه اولويتام پيشرانش و ايروديناميك هستند.

aliran7

عضو جدید
من aliran7 سال سوم دبیرستان هستم و میخوام برای دانشگاه هوا فضا بزنم لطفا بگید برای این رشته باید چه درسهایی را بالا بزنم
و ایا بسیج بودن هم سهمیه داره یا نه

آخرین ویرایش:

mohsen.h321

عضو جدید
سلام من هم محسن و امسال هم می رم سال سوم دبیرستان رشته ی ریاضی وخیلی علاقه به هوافضا دارم و کارهایی هم در ساخت موشک انجام دادم و همچنین چند هواپیمای مدل هم گرو هی ساختم . از اشنایتون خوشحال میشم.

jimbo 2008

عضو جدید
سلام من مکانیک ترم 2 از دانشگاه اصفهان هستم اما عاشق هوافضا .خواجه نصیر رتبه آوردم اما نتونستم بیام اما امیدوارم ارشدم قبول بشم وبتونم بیام هوافضا بخونم.:)

سروریان

عضو جدید
درسته ولی اگه برم یکی از دانشگاها مثلا مثل امام حسین که بعدش بازار کار تامینه چی؟ :twisted::w07::w02:

ببخشید دیر شد. امروز پست شما رو دیدم.
من دانشگاه امام حسین بودم.
بازار کدوم کار...؟ هوافضا؟ یا هر کاری غیر از هوافضا؟
بازار کار تو این رشته اونجا اشباع شده.
اگر می خوای یه درآمدکافی با زندگی نسبتا آروم داشته باشی ، برو اونجا و سرت به کار خودت باشه. اونوقت مهم نیست رشته ات چی باشه.
اما اگه می خوای ادامه بدی و کار تو این رشته برات مهمه اون بدترین دانشگاهه . عمرت به رایگان از دستت می ره.
چون بعد که پشیمون شدی جای دیگه هم نمی تونی بری.

"انا لله و انا الیه راجعون"

سلام!
من هم ميام ولي بگيد اول اينكه من با رتبه ي 3500 منطقه 2 مي تونم برم دانشگاه امام حسين؟
خوبه؟
برم يا نه؟
لطفا بگيد.
من تازه مي خوام برم كارشناسي بعد اينكه تو كارشناسي ارشد رتبه هاشون خوب بوده؟
راجع به همه چيز بگيد ممنون!

jimbo 2008

عضو جدید
سلام،من پریسا هستم مکانیک دانشگاه اصفهان و عاشق هوافضا.به ساخت گلایدر وهواپیماهای مدل هم علاقه دارم.

مهدي كياني

کاربر فعال مهندسی هوافضا
سلام،من پریسا هستم مکانیک دانشگاه اصفهان و عاشق هوافضا.به ساخت گلایدر وهواپیماهای مدل هم علاقه دارم.

سلام ورود شما را به باشگاه خوش آمد می گویم در مورد هواپیمای مدل و ساخت گلایدر حاضر به همکاری اطلاعاتی با شما می باشم
WWW.KIANI549@YAHOO.COM

AAria

عضو جدید
سلام دوستان .من آريا هستم از سينه چاكانان رشته ي هوافضا !!!!!
خيلي خوشحالم كه در بين شما علاقه مندان هستم:gol:

AAria

عضو جدید
سلام بچه ها .من آريا هستم امسال كنكور دادم خراب كردم.رتبم شد 4300(منطقه 1) فكر نكنم بتونم هوافضا سراسري قبول بشم ولي علوم تحقيقات احتمال زياد قبولم.ميخواستم بدونم علو تحقيقات از لحاظ هوافضا خوبه؟ ممنون ميشم اگر كسي جواب بده

AAria

عضو جدید
من آريا هستم امسال كنكور دادم خراب كردم.رتبم شد 4300(منطقه 1) فكر نكنم بتونم هوافضا سراسري قبول بشم ولي علوم تحقيقات احتمال زياد قبولم.ميخواستم بدونم علو تحقيقات از لحاظ هوافضا خوبه؟ ممنون ميشم اگر كسي جواب بده

Mr_Behi

عضو جدید
سلام,بهشاد هستم.سال3 كارشناسي مهندسي هوافضا دانشگاه New South Wales Australia

sepideh_galaxy

عضو جدید
درود بر همه
من سپیده سال اخر مهندسی برق انتقال و توزیع هستم .عاشق صنایع هوا_فضا هستم به همین دلیل قصد دارم در گرایش کنترل ادامه تحصیل بدم چون کاربرد زیادی در این صنایع داره

شاد باشید

سروریان

عضو جدید
سلام!
من هم ميام ولي بگيد اول اينكه من با رتبه ي 3500 منطقه 2 مي تونم برم دانشگاه امام حسين؟
خوبه؟
برم يا نه؟
لطفا بگيد.
من تازه مي خوام برم كارشناسي بعد اينكه تو كارشناسي ارشد رتبه هاشون خوب بوده؟
راجع به همه چيز بگيد ممنون!

سلام عزیزم
قبلا می شد رفت اما حالا اوضاع فرق کرده ، فکر نمی کنم با 3500 بتونی هوافضا بری.
ضمنا قبلا رتبه هاشون تو ارشد خوب بوده اما حالا خبر ندارم. چون همه چی عوض شده.

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
سلام عزیزم
قبلا می شد رفت اما حالا اوضاع فرق کرده ، فکر نمی کنم با 3500 بتونی هوافضا بری.
ضمنا قبلا رتبه هاشون تو ارشد خوب بوده اما حالا خبر ندارم. چون همه چی عوض شده.

رتبه بچه های هوافضای دانشگاه امام حسین امسال خوب بود اما شاید سال های بعد اینطور نباشه چون سیستم دانشگاه خیلی عوض شده.

djnvmo

عضو جدید
سلام
من تو قمست مهندسي معدن - كه خوب رشته خودم هست - يك تاپيك زدم و توش از تمام بچه هاي دانشجو و ... كه در زمينه معدن فعاليت مي كنن خواستم كه بيان خودشون رو معرفي كنن . گفتم اينجا هم اين تاپيك رو بزنم كه كلاً همه با هم آشنا بشيم !!! :smile:
براي اولين بار هم خودم مي نويسم :
من مرتضي دانشجوي ترم 3 مهندسي معدن -هستم .

حالا شما هم خودتون رو دونه دونه معرفي كنين :smile:
سلام
منم حميدرضا هستم ، دانشجوي كارشناسي ارشد مكانيك پرواز شريف
از آشناييتون خوشحالم

Jet-Engine

عضو جدید
سلام...
من هم مثل خیلی از شما هوافضا می خونم...
امیدوارم که همه ی شما موفق باشید وبرای ایران قدم های بزرگی بردارید...
یا علی...

mchamran

عضو جدید
Salaam
Az ashenai ba site khoshaal hastam. Alaqe e darsiyam reshteye hava faza hast va be khosoos "control system" haye marboote. Shirazi hastam vali felan kharej az shiraz daram dars mikhoonam. Dar panahe khoda, khodahafez

-Hamid

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
Salaam
Az ashenai ba site khoshaal hastam. Alaqe e darsiyam reshteye hava faza hast va be khosoos "control system" haye marboote. Shirazi hastam vali felan kharej az shiraz daram dars mikhoonam. Dar panahe khoda, khodahafez

-Hamid

سلام حميد آقا؛
خوش آمديد.

shentiya

عضو جدید
سلام
ببخشید! شما چه ترمی هستید؟
از ورودی های 87 کسی رو میشناسین بهم معرفی کنین؟
اگه آره لطفا به این آدرس میل بفرستین
shentiya_top@yahoo.com

shentiya

عضو جدید
سلام

سلام

سلام
میشه خواهش کنم اگه میشه نرم افزارهایی که میشه به کمک اونا حرکت یه گلایدر یا هواپیمارو مدل یا تعریف کرد بهم معرفی کنین؟
ممنون...........

houshidar83

عضو جدید
سلام
هوشیدر هستم دانشچوی کارشناسی ارشد هوا فضا دانشگاه امیر کبیر
البته لیسانس مکانیک داشتم که یهو سر از هوا فضا در آوردم:D

cpt reza

عضو جدید
معرفي

معرفي

با سلام خدمت همه
من رضا دانشجوي ترم آخر كارشناسي ناپيوسته ي مكانيك ساخت و توليد قزوين هستم از اونجايي كه ميخوام براي سال آينده كنكور هوافضا بدم جسارت كرده خودمو تو اينجا معرفي كردم.
مرسي:gol: