باشگاه هوافضا

spacechild

عضو جدید
سلام.اسمم مریم.

سال دوم دبیرستانم.عشق :heart::heart:هوافضا:heart::heart:و ازاین جور چیزا دیگه:gol:.امیدوارم باشگاه خوبی بشه.:D

spacechild

عضو جدید
سلام.من مریم هستم.

دوم دبیرستان عشق :heart::heart:هوافضا :heart::heart:و از این جور چیزا دیگه.امیدوارم باشگاه خوبی بشه.:gol::D

mohammadrezaaero

عضو جدید
باشگاه هوافضا

:)با سلام خدمت دوستان گرامی من محمد رضا مددی هستم دانشجوی ترم 6 هوافضا دانشگاه امیرکبیر امیدوارم این تالار در آینده میزبان همه دانشجویان هوافضا باشد.

• Like
واکنش ها: eliz

spacechild

عضو جدید
بازم سلام.
خوش به حالتون شما همه هوا فضاقبول شدید.
میشه من رو هم راهنمایی کنید؟:(

eliz

عضو جدید
بفرمایید.شما مریم خانم
مشتاقیم در ضمن شما هم که طرح دارین .خوشحال میشم با هم همکاری داشته باشیم عزیزم.
موفق باشی

koushaninja

عضو جدید
سلام من کوشا هستم دانشجوی ترم چهارم فیزیک گرایش حالت جامد دانشگاه پیام نور

اهواز از اینکه تویه این باشگاه عضو میشم خیلی خوشحالم و سال نو خورشیدی رو به

همتون تبریک میگم

مهدي كياني

کاربر فعال مهندسی هوافضا
سلام من فارغ التحصيل 81 هوافضا هستم در زمينه هواپيماهاي نظامي اطلاعات كامل و در مورد RPV يا همان UAV اطلاعات دارم اگر كسي كمك خواست در خدمتم. ضمنا درس طراحي هواپيماي من در مورد ايران 140 و طراحي از ابتداي آن بود

Amirsmol

عضو جدید
كار شناس مكانيك و كارشناس ارشد هوافضا هستم.
زمينه كاريم هم ناپايداري و مكانيك محاسباتي و همچنين رباتيك و المان محدود مي باشد.

pmehdiq

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من هم مهدی هستم مهندس مکانیک .. پروزه پایانی طراحی هواپیمای ...:)

Hassanp

عضو جدید
منم سلاااام!! من حسن هستم. اهل بیت (!) بهم میگن مجتبی. شما هم فکراتونو بکنید یکیشو انتخاب کنید.

خیلی هوافضا دوست داشتم. فکر کنم هنوزم دارم. منتها این تارهای چسبنده درسای پیش نیاز اعصابمو خورد کرده! راستی یادم رفت بگم. در حال حاضر دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات درس میخونم (ترم دومم. ورودی 87)

آقا حالا یه چیزی؛ چرا من تاحالا یه ترم آخری هم رشته ندیدم که به زندگی امیدوار باشه؟ ها؟

مهدي كياني

کاربر فعال مهندسی هوافضا
سلام بر همه
من مهدي كارشناس ارشد هوافضا
خيلي خوشحالم كه در اين سايت عضويت دارم
البته اين سايت بهانه اي است براي بيشتر بودن با جامعه علمي كشور
اميدوارم بتوانم در زمينه هاي مختلف با شما همكارس تنگاتنگي داشته باشم

sar.naji

عضو جدید
salam bacheha man yashar hastam daneshjoy karshenasi arshad .az philipin hamaton dars mikhonina bah bah hal kardam

spacedummy

عضو جدید
love the space

love the space

سلام به همه دوستان ایرانی عزیز!
من رویا هستم و دانشجوی سال دوم Astrophysics موناش ملبورن. خوب دوستان چه خبر؟ راستی اگر یک وقتی سوالی داشتم میتونم اینجا مطرح کنم و جواب بگیرم؟؟؟؟؟؟:smile:

stand up for what you believe in...........even if you are alone..........

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
سلام به همه دوستان ایرانی عزیز!
من رویا هستم و دانشجوی سال دوم Astrophysics موناش ملبورن. خوب دوستان چه خبر؟ راستی اگر یک وقتی سوالی داشتم میتونم اینجا مطرح کنم و جواب بگیرم؟؟؟؟؟؟:smile:

stand up for what you believe in...........even if you are alone..........

سلام،
خوش اومدید. رشته شما فیزیک نجومی همون ستاره شناسیه؟ سوال هم اگر داشتید، ابنجا که نه ولی می تونید توی تالار مطرح کنید، دوستان لطف می کنن و جواب میدن.

spacedummy

عضو جدید
مرسی sparrow! اره همون اختر فیزیک خودمونه!! ولی علاقه مند به مهندسی و طراحی جت جنگی! راستی تو کجا میتونم سوال مطرح کنم؟؟؟؟؟ لطفا راهنماییم کن تازه واردم!!!!!!! گفتی تو تالار ولی چطور؟؟؟؟؟؟:confused:

zahir_5269

عضو جدید
س لام همگی
احوالات همگی ؟
منم هوافضا میخونم . بی نهایت این رشته رو دوست دارم .
و تا آخرش هم میرم.
خوشحالم که اینجا عضوم و بین بچه ها ی هوافضا هستم

pegah karimi

عضو جدید
salam man hamin diruz konkoore riazi ro dadam, hanuz untora rotbamo nemitoonam hads bezanam vali khob va3ye tahqiq dar morede reshteha dir mishe mordad yekam, mikhastam yekam az shoma ke sharif hava faza mikhunin komak bekham, ke ayandash chetore ya kolan darsatun chiast, az maqalehaE ke dar in zamine has midunam mishe komak geref ye 3risho khundam vali khob nazare shoma ke tooye daneshgahidam mohemme, rasT man computero fiziko zaban kheyli dus daram be darde in reshte mikhore? kheili mamnonn pishapish :smile:

doost4

عضو جدید
سلام به تمام دوستانم . من پریروز کنکور دادم حالا هم از دوستانی که هوا فضا میخونن خواهش دارم اگه میشه یه اطلاعاتی در مورد این رشته و مخصوصا بازار کارش بگن چون بین هوا فضا و مکانیک شک دارم . لطفا کمک کنید

سروریان

عضو جدید
شک نکن.
برو مکانیک.
اما اگه می خوای کلاس بذاری برو هوافضا یه عمر حالشو ببر. اما : جیب خالی پز عالی .