باشگاه مهندسان ایران 10 ساله شد!

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
عه افشین تویی !!! تو ام که زنده ای .... من فک میکردم فقط خودم زنده موندم از فسیلا : )...امیدوارم کردی

همه هستن کم و بیش !

یکی کم ، یکی بیش !

من نمی دونم با این همه جملات فلسفی ، چرا وزیری چیزی نشدم ! :surprised:

sahi123

کاربر فعال
تولدت مبارک باشگاه بزرگ . سالهاست دست مهندسای این کشور رو گرفتی ♥ خیلی بیشتر از به اصطلاح دانشگاههای کشور
دانشگاه من اینجاست . باشگاه مهندسان :gol:

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
همه هستن کم و بیش !

یکی کم ، یکی بیش !

من نمی دونم با این همه جملات فلسفی ، چرا وزیری چیزی نشدم ! :surprised:

اره حیفت شده یه نامه برا رئیس دولت بزن شرح کن براش .... این شعر بالاتم بنویس ...بعد دیگه بشین منتظر باش :دی
ولی جدا کمو بیش کسی نیست !! :دی

آری آری :w17:
سلام جغله

سلاااام گله گلاب !!
آقا درست یادته ؟ جقله نبودما ..من به بقیه میگفتم جقله ... من پیرم خودم :دی

مگه چندتا چغندر داریم :D

چغندر !!! سهراب تو عم اشتبا یادته فک کنم :دی
واژگان جدید به کار میبرین همگی : ))

تولدت مبــ[چه لوگوي زشتي :/ اين چيه ديگه]ــــارك :d:gol:

سلاااااام گلو بلبل
تو زنده ای هنوز ... خوبه خوبه ....قضیه داره جالب میشه :دی

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلاااام گله گلاب !!
آقا درست یادته ؟ جقله نبودما ..من به بقیه میگفتم جقله ... من پیرم خودم :دی

هی وای من ... چ روزگار جالبی داشتیم .بهرحال شناسایی شدی .چ فرقی میکنه مهم اینه که از نظر من جغله ای خخخخخخ

آخرین ویرایش:

SaDeGH_F

عضو جدید
تبریک برای ده سالگی انجمن
اما باید یه تکون اساسی به اینجا بدین و از این وضع منجمد درش بیارین
بنظرم بهتره یه انتخابات برای سرپرستی انجمن (بصورت دوره ای) بذارین که کاندید ها بیان برنامه هاشون رو برای پیشرفت انجمن بذارن و بعد از بین کاربران رای گیری بشه شاید انگیزه و پشتکار فرد جدید تونست کمکی در این راستا بکنه

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تبریک میگم به همه کسانی که واقعا تلاش کردن واسه بهتر کردن سایت :gol::gol:

و وقت گرانبهاشونو در اختیار دوستانی همچون من نیازمند اطلاعات...گذاشتن

واقعا برای من در این چند سال مثمر ثمر واقع شده بود هم از نظر علمی هم از نظر فرهنگی و تفریحی و ....

تکلیف خودم میدونم که از همینجا از کسایی که زحمت کشیدن تشکر کنم ......واقعآ بهترین بودین :gol::gol: دست و پنجه تون درد نکنه

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم از طرف خودم تولد ده سالگی باشگاه مهندسانو به همه بجز محمممد اقا و همفکرانشون تبریک میگم. :D . محیط،خوبی هست و من خیلی ازش خاطره دارم .

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاممممممممممم
تبریک میگم :w33::w32::w40::w14::w14:
انشالله 100000000000 ساله بشی باشگاه مهندسان، با زحمات این دوستانی که سایت رو هر روز بهتر به پیش بردند
ارزوی سلامتی برای همه افراد زحمت کش در سایت باشگاه مهندسان عزیزززززززززززززززز:heart::heart::heart::heart::heart::heart:

*ABER*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
:gol:مبارکا باشه.:gol:
وقتی کارشناسی بودم کلییی استفاده ی علمی میکردم از این سایت و واقعا برام مفید بود و هست. دمتون گرم:w27:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم از طرف خودم تولد ده سالگی باشگاه مهندسانو به همه بجز محمممد اقا و همفکرانشون تبریک میگم. :D . محیط،خوبی هست و من خیلی ازش خاطره دارم .
البته بنده نمی دانم منظور شما از محمممد اقا کیست
ولیکن بنده از شما خاطرات عمدتا تلخ و شیرینی دارم ...........
به شما و همفکرانتون تبریک میگم تولد باشگاه رو و هم امیدوارم بزرگ شدن شخص شما صرفا بزرگتر شدن جسم نبوده باشد!!!

آخرین ویرایش:

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته بنده نمی دانم منظور شما از محمممد اقا کیست
ولیکن بنده از شما خاطرات عمدتا تلخ و شیرینی دارم ...........
به شما و همفکرانتون تبریک میگم تولد باشگاه رو و هم امیدوارم بزرگ شدن شخص شما صرفا بزرگتر شدن جسم نبوده باشد!!!

همینطور شما .البته دقیقا متوجه نشدم منظورتون از بزرگ شدن بزرگ شدن تو چه مقوله ای هست؟؟برزگ شدن جیب و منبع درامد بواسطه یه سری عقاید؟؟ بنده ام همینطور امیدوارم گسترش و بزرگ شدن عقیدتون موجب بزرگ شدنه جیبتون نشده باشه. من اگه اعتقادی دارم و به اصلی پایبند هستم سود و منفعت مالی ازش نبردم . برعکس شما . خوش باشید.
پ . ن: اگه واقعا نمیدونید منظورم کی هست پس لطفا دخالت نکنید خودتونو اصلاح کنید . عادت دارید به دخالت؟؟

آخرین ویرایش:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
همینطور شما .البته دقیقا متوجه نشدم منظورتون از بزرگ شدن بزرگ شدن تو چه مقوله ای هست؟؟برزگ شدن جیب و منبع درامد بواسطه یه سری عقاید؟؟ بنده ام همینطور امیدوارم گسترش و بزرگ شدن عقیدتون موجب بزرگ شدنه جیبتون نشده باشه. من اگه اعتقادی دارم و به اصلی پایبند هستم سود و منفعت مالی ازش نبردم . برعکس شما . خوش باشید.
پ . ن: اگه واقعا نمیدونید منظورم کی هست پس لطفا دخالت نکنید خودتونو اصلاح کنید . عادت دارید به دخالت؟؟
:smile::book::w46:....

Mehrdad.ne

کاربر فعال مهندسی عمران ,
سلام و درود:
تبریک به مدیر باشگاه
سپس مدیران تالارها
و همه اعضای آن
همیشه بروز و پاینده باشید. ان شاء الله

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز
جوون مرگ شد بنده خدا...