باشگاه مهندسان ایران هشت ساله شد!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
منم به نوبه خودم به تمامی دوستان و همکاران عزیز تبریک میگم....
امیدوارم که بتونیم مطالب مفید و مثمر ثمری رو به سمع و نظر بقیه دوستانم برسونیم..

با آرزوی بهروزی برای همه....:smile::gol:

ENG.L.S

کاربر فعال تالار مهندسی عمران ,
دستتون درد نکنه بابت این باشگاه من ازش خیلی مطالب یاد گرفتم.هر چقد هم تشکر کنم باز کمه. بسیار ممنون.
تبریک میگم.:gol::gol::gol::gol::gol:

Moein.B

دستیار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص مباحث اجرایی
سلام
منم به نوبه ی خودم تبریک میگم
از وقتی که عضو تالار مهندسان شدم خیلی مطالب زیادی رو یاد گرفتم-گاه مواقعی هست که حتی با کسی که بحث علمی میکنم به خاطر اینکه کم نیارم به کتاب های زیادی رجوع میکنم که همین باعث میشه علمم روز به روز بیشتر بشه
دوستای خیلی خوبی دارم که منو خیلی کمک کردند و الانم که در این موقعیت هستم مدیون اونها هستم
موفق و پیروز باشید

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
هفت ساله شدن باشگاه رو به همه ی کاربران بویژه کابران و مدیرانی که از زمان شروع باشگاه بودند و زحمت کشیدند صمیمانه تبریک میگم

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
تببببببرررررررررررررریککککککککک
میگم:gol::w33:

sanijoon

کاربر فعال تالار مقالات ,
کاربر ممتاز
سلام منم تبریک میگم باشگاه تولدت مبارک !

به نظرم از نظر علمی باشگاه جا برای کار زیاد داره و متاسفانه تاپیکای گفتگوی آزاد و زنگ تفریح از تاپیکای علمی طرفدار بیشتری دارند! در این مورد حرف زیاد هست اما اینجا جاش نیست!

mona-70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم تبریک میگم هرچند یکم دیر با باشگاه آشنا شدم ولی بازم خیلی خوشحالم...ممنون از همتون

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم این گذر عمر رو تبریک میگم، ولی بنظر من فقط سن باشگاه داره میره بالا، ولی کارایی لازم رو به هیچ وجه نداره (حداقل تو بخشی که من 7 سال هست دائماً بهش سر میزنم). بهتره به این موضوع هم بیشتر اهمیت بدین.

sara14@

عضو جدید
منم تولدباشگاه را به باشگاه تبریک میگم :smile:
چون تازه واردم اطلاع نداشتم که زودتر تبریک بگم!
ایشالاعمرحضرت نوح داشته باشی!همه بگیدایشالا!!!

ghazalmarjan

عضو جدید
تبریک تولد

تبریک تولد

تولد مبارک باش باشگاه گل:gol:

از این که عضو این باشگاه هستم بسیار خوشحالم:biggrin: اما از طرف دیگه هم از اینکه تو این 7 سال که از عمرت می گذرد تنها تونسته ام 2 ساله شو همراهت باشه ام غمگین ام که چرا زودتر پیدات نکرده ام:(

باز هم تولد مبارکککککککککککککککک:love::w32:

TOM-CAT

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم تبریک عرض میکنم
هم به خاطره تولد باشگاه مهندسان.....
هم به خاطره زحمات فراوانی که مدیران و سایرین با جان دل برای این باشگاه کشیدن......
خدا قوت......
سپاس فراوان........

canopus

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

درود بر مدیر کل محتـرم

همه ی مدیران و همکاران دوست داشتنی و پُر تلاش

و

همه ی کـاربـران همیـار و فعال باشگاه مهندسان ایران

گذشت هفت سال از عمر باشگاه را به همه تبریک عرض می کنم...

:gol:

fati.sh8775

کاربر بیش فعال
وووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووییی باز من این مراسما رو دیر رسیدم..................... باشگا جون الهی صد ساله شی ،نه صدو بیس ساله شی نه...........
تبریک میگم عزیزان و دست همتون طلا.;):gol:
تا دیر نرسیدم به مراسم نوروز پیشاپیش سال 1393 رو هم تبریک میفرمایم:D

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام وتبریک به مناسبت هفت ساله شدن باشگاهمون:gol::gol::gol::w23::w23::w32::w32::w33::w14::w14::w14:

از همه مدیران این سایت سپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپاس گذارم

موفق وسربلند دست به دست هم برای ساختن آینده ای زیبا

mahdikiamoslem

عضو جدید
مبارک همه باشه.درانتظار موفقیتها وپیشرفت های همه جانبه برای تمامی اعضا:):):);):book::book::book::victory::victory::victory::victory::victory::victory::victory::victory::victory::victory::victory::victory:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا