باشگاه از نظر علمی افت کرده ......؟!

majid.rk

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان الان داشتم یه چرخی تو تالار خودمون ( معدن) می زدم دیدم قبلا این تالار چه قدر فعال بوده چه قدر تاپیک های علمی و مفیدی زده شده ولی الان حتی هم رشته ای هم تو این باشگاه نمی بینم چه برسه به تاپیک فعال.
فرق نمی کنه به نظرم سایر رشته ها هم همینجوریه تاپیک علمی که زده میشه چندان استقبال نداره و زود از دور خارج میشه
باشگاه بیشتر محل تفریح شده تا علم البته تفریح و سرگرمی هم لازمه ولی به اندازه خودش. ( خود من بیش تر برای تفریح و سرگرمی میام باشگاه )
من حدود 5 سال پیش عضو باشگاه شدم واقعا نسبت به قبل تغیر کرده به نظرم از لحاظ علمی ضعیف تر شده ......!

sfk123

اخراجی موقت
دوستان الان داشتم یه چرخی تو تالار خودمون ( معدن) می زدم دیدم قبلا این تالار چه قدر فعال بوده چه قدر تاپیک های علمی و مفیدی زده شده ولی الان حتی هم رشته ای هم تو این باشگاه نمی بینم چه برسه به تاپیک فعال.
فرق نمی کنه به نظرم سایر رشته ها هم همینجوریه تاپیک علمی که زده میشه چندان استقبال نداره و زود از دور خارج میشه
باشگاه بیشتر محل تفریح شده تا علم البته تفریح و سرگرمی هم لازمه ولی به اندازه خودش. ( خود من بیش تر برای تفریح و سرگرمی میام باشگاه )
من حدود 5 سال پیش عضو باشگاه شدم واقعا نسبت به قبل تغیر کرده به نظرم از لحاظ علمی ضعیف تر شده ......!

من حدود دوسال پیش یه همچین تاپیکی(نظر سنجی) زدم حذف شد:D

دلیلش ساده است. بی علاقه بودن(شاید بهتره بگم شدن) به اشتراک دانسته های اساسی(جزوه و اطلاعات پژوهشی) به دلایل مختلف، که چندتا دلیلش رو تو تاپیک مرحوم گذاشتم وقت ندادن تکمیلش کنم.

همون افراد اگه اطلاعاتشون رو بزارن تو یه وبلاگ درآمد و آینده بهتری براشون داره در قبال محدودیت کمتر.

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بلی خیلی افت کرده.اگر این دو سه تا تایپیک تحصیلات تکمیلی نباشه فکر می کنم آمار پست گذاشتن تو تالارهای فنی خیلی خیلی کم بشه.

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر میکنم دلیلش نبود انگیزه برای دانشجویان فعلیست :

ﺍﮔﺮ ﺳﻬﺮﺍﺏ ﺳﭙﻬﺮﯼ ﺩﺭ ﺯﻣﺎﻥ ﻣﺎ ﺑﻮﺩ ... ﺷﺎﯾﺪ ﻣﯿﮕﻔﺖ :
ﺍﻫﻞ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻫﻢ
ﺭﺷﺘﻪ ﺍﻡ ﻋﻼﻓﯿﺴﺖ
ﺟﯿﺐ ﻫﺎﯾﻢ ﺧﺎﻟﯿﺴﺖ
ﭘﺪﺭﯼ ﺩﺍﺭﻡ
ﺣﺴﺮﺗﺶ ﯾﮏ ﺷﺐ ﺧﻮﺍﺏ !
ﺩﻭﺳﺘﺎﻧﯽ ﻫﻤﻪ ﺍﺯ ﺩﻡ ﻧﺎﺑﺎﺏ
ﻭ ﺧﺪﺍﯾﯽ ﮐﻪ ﻣﺮﺍ ﮐﺮﺩﻩ ﺟﻮﺍﺏ
ﺍﻫﻞ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻫﻢ
ﻗﺒﻠﻪ ﺍﻡ ﺍﺳﺘﺎﺩ ﺍﺳﺖ
ﺟﺎﻧﻤﺎﺯﻡ ﻧﻤﺮﻩ !
ﺧﻮﺏ ﻣﯿﻔﻬﻤﻢ ﺳﻬﻢ ﺁﯾﻨﺪﻩ ﻣﻦ ﺑﯿﮑﺎﺭﯾﺴﺖ
ﻣﻦ ﻧﻤﯿﺪﺍﻧﻢ ﮐﻪ ﭼﺮﺍ ﻣﯿﮕﻮﯾﻨﺪ
ﻣﺮﺩ ﺗﺎﺟﺮ ﺧﻮﺏ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻣﻬﻨﺪﺱ ﺑﯿﮑﺎﺭ
ﻭ ﭼﺮﺍ ﺩﺭ ﻭﺳﻂ ﺳﻔﺮﻩ ﻣﺎ ﻣﺪﺭﮎ ﻧﯿﺴﺖ
ﭼﺸﻢ ﻫﺎ ﺭﺍ ﺑﺎﯾﺪ ﺷﺴﺖ
ﺟﻮﺭ ﺩﯾﮕﺮ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﯾﺪ
ﺑﺎﯾﺪ ﺍﺯ ﻣﺮﺩﻡ ﺩﺍﻧﺎ ﺗﺮﺳﯿﺪ !
ﺑﺎﯾﺪ ﺍﺯ ﻗﯿﻤﺖ ﺩﺍﻧﺶ ﻧﺎﻟﯿﺪ
ﻭ ﺑﻪ ﺁﻧﻬﺎ ﻓﻬﻤﺎﻧﺪ
ﮐﻪ ﻣﻦ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﻓﻬﻢ ﺭﺍ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ
ﻣﻦ ﺑﻪ ﮔﻮﺭ ﭘﺪﺭ ﻋﻠﻢ ﻭ ﻫﻨﺮ ﺧﻨﺪﯾﺪﻡ.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
معنی علم از نظر شما چیه؟
وقتی دو نفر هم بحث میکنند مجبور میشن از نهایت علم و دانششون استفاده کنن. پس نمیشه گفت , باشگاه ایرادی داره. هر حرکتی به هر شکلی علم هست.

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

:Dاصن اسم خود اینجا میطلبه بیای واسه تفریح
باشگاه :D
من متعجبم چرا این همه میایم باشگاه لاغر نمی شیم پس :D

daneshjoo_1361

عضو جدید
فلش بک

فلش بک

سلام .خوبین از برو بچ قدیمی کسی هست یادمه یه زمانایی اینجا غلغله میشد عجیب اون موقع ها برو بچ خیلی باحالی بودن یاد اون دوران بخیر بعد از چندین سال گذرم به این طرفا افتاد

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
:Dاصن اسم خود اینجا میطلبه بیای واسه تفریح
باشگاه :D
من متعجبم چرا این همه میایم باشگاه لاغر نمی شیم پس :D
تا وقتی همه چیز رو به مسخره بگیرید همین میشه که هست.! اون کسانی که باعث پیشرفت این فروم میشدن دیگه اینجا نمیان ولی تا دلتون بخاد آدم بیکار هست که بیاد اسپم بکنه.