بازیکن مورد علاقه تو کیه؟

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
من برای اولین از روتو باجو ایتالیایی خوشم اومد ... بِبِتو برزیلی رو هم دوست داشتم
.
.
.
الان از مسی خوشم میاد
تیم مورد علاقه ام منچسریونایتد و بارسلونا هستش اگر با هم رو در رو شوند دوست دارم منچستر ببره

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من برای اولین از روتو باجو ایتالیایی خوشم اومد ... بِبِتو برزیلی رو هم دوست داشتم
.
.
.
الان از مسی خوشم میاد
تیم مورد علاقه ام منچسریونایتد و بارسلونا هستش اگر با هم رو در رو شوند دوست دارم منچستر ببره

روتو باجو رو نمیشناسم
لطفا معرفیش کن

یکی از بچه ها

عضو جدید
کاربر ممتاز
دنیس برکمپ هلندی بود.مهاجم تیم آرسنال
دنیس نیکولاس برکمپ (به هلندی: ˈdɛnɪs ˈbɛrxkɑmp) (زاده ۱۰ می۱۹۶۹ - آمستردام)، مهاجم سابق تیم ملی فوتبال هلند در دهه نود میلادی است. وی در حال حاضر دستیار فرانک دی بوئر در تیم آژاکس است. او توسط پله به عنوان یکی از صد بازیکن برتر فیفا در قرن بیستم انتخاب شد.

آخرین ویرایش:

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
رونالدو (متولد ۱۸ سپتامبر ۱۹۷۶ در ریو دو ژانیرو) بازیکن سابق فوتبال اهل برزیل می‌باشد. بسیاری از کارشناسان وی را یکی از بهترین فوتبالیست‌های تاریخ می‌دانند.
رونالدو قهرمانی دو جام جهانی ۱۹۹۴ و ۲۰۰۲ همراه با تیم ملی فوتبال برزیل را در کارنامه دارد و سه بار در سال‌های ۱۹۹۶، ۱۹۹۷ و ۲۰۰۲ جایزه بازیکن سال فوتبال جهان را دریافت کرده‌است. رونالدو و زین الدین زیدان تنها بازیکنانی هستند که سه بار این جایزه را از فیفا دریافت کرده‌اند.
مشاهده پیوست 201473

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
رونالدو (متولد ۱۸ سپتامبر ۱۹۷۶ در ریو دو ژانیرو) بازیکن سابق فوتبال اهل برزیل می‌باشد. بسیاری از کارشناسان وی را یکی از بهترین فوتبالیست‌های تاریخ می‌دانند.
رونالدو قهرمانی دو جام جهانی ۱۹۹۴ و ۲۰۰۲ همراه با تیم ملی فوتبال برزیل را در کارنامه دارد و سه بار در سال‌های ۱۹۹۶، ۱۹۹۷ و ۲۰۰۲ جایزه بازیکن سال فوتبال جهان را دریافت کرده‌است. رونالدو و زین الدین زیدان تنها بازیکنانی هستند که سه بار این جایزه را از فیفا دریافت کرده‌اند.
مشاهده پیوست 201473

ممنون از حضورت آقا محمد
رونالدو از اسطوره های فوتباله

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
زیادن .. بخش بندیشون میکنم :)

قبل رفتن به مدرسه : سوباسا اوزارا :D (واقعی از علیرضا منصوریان خوشم می اومد)

دوران ابتدایی : روماریو بود

دوران راهنمایی: ریوالدو (اون موقع عاشق آ ث میلان بودم که سال 2000 با اومدن آنجلتی بعنوان مربی , و کنار گذاشتن ریوالدویی که در سال 1999 بهترین بازیکن جهان شده بود از میلان خداحافظی کردم و شدم جز هواداران توپچی های لندن و تا الان هم همون آرسنالی باقی موندم)

دوران دبیرستان و دانشگاه : زیدان و رونالدینیهو و همینطور عاشق بازیکنان آرسنال بودم ... از دنیس برکمپ و تیری هانری بگیر تا فلامینیو و رسیچکی و فابرگاس و ... (کل تیم آرسنال سالهای 2001 به بعد)

تیم باشگاهیم : آرسنال (رئالی هم یه جورایی میشم)
تیم ملی : فرانسه

بازیکن : زین الدین زیدان

از بین بازیکنایی که گفتم خاصترینشون این بازیکن هست :

زین‌الدین زیدان (زادهٔ ۲۳ ژوئن ۱۹۷۲ در مارسی، فرانسه) (ملقب به زیزو) فوتبالیست سابق فرانسوی (الجزایری‌الاصل) است که در پست هافبک بازی می‌کرد، کارشناسان زیادی بر این باور اند که زیدان بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است. او برای تیم‌های باشگاهی همچون یوونتوس و رئال مادرید و تیم ملی فوتبال فرانسه توپ می‌زد.

زیدان در طول عمر حرفه‌ای خود سه بار به عنوان بهترین بازیکن سال جهان از سوی فیفا (در ۱۹۹۸، ۲۰۰۰ و ۲۰۰۳) انتخاب شد. او یک بار جایزهٔ بهترین بازیکن سال اروپا، یک بار جایزهٔ پرارزش ترین بازیکن جام باشگاه‌های اروپا و یک بار جایزهٔ بهترین بازیکن جام جهانی را دریافت کرده‌است و به قهرمانی جام جهانی، جام ملت‌های اروپا، جام باشگاه‌های اروپا، لیگ ایتالیا، و لیگ اسپانیا نائل آمده‌است و از این رو می‌توان او را از پرافتخارترین بازیکنان تاریخ دانست. او در ضمن در فینال جام جهانی (سه بار) و در فینال جام باشگاه‌های اروپا گل زده‌است. او در فرانسه رده دومین فوتبالیست تاریخ فرانسه را به خود اختصاص داده‌است.

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
گل زیدان به لورکوزن
گلی که هیچ وقت از یاد فوتبالیستها فراموش نخواهد شد

زیدان در این شوتش تمام قانون فیزیک و جاذبه را نقض کرد
در این شرایط باید به زمین میخورد
ولی با هنرمندی هر چه تمام توپ را در سه کنجه دروازه جا داد

اینجا کلیک کنید و گل زدن رو نگاه کنید

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
گل زیدان به لورکوزن

ممنون ناخدا

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
دوستای عزیز علاقمند تشریف بیارین در مورد بازیکن مورد علاقه تون هر اطلاعاتی دوست دارید بذارید. فقط زیادی عکس بارونش نکنید که حجم تاپیک زیاد بشه... در ضمن بگم که اسپم از نظر من استارتر آزاده حالا تا مدیران چی بگن... فقط یه چیزی مونده جون هرکی دوست دارین به علایق دیگران توهین نکنین... ممنون

سوباسا ...برین کارتونشو ببینین تا اطلاعات بگیرین...اصن قیافشم که مرد ساله :))

عرفان 444

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا معرفیش کن و عکسش رو بذار
من نمیشناسمش

ادن هازارد هافبک بلژیکی چلسی یکی از 23 بازیکن برتر فیفا در سال گذشته بود اما همانطور که پیش‌بینی می‌شد نام او در بین 3 بازیکن فوتبال جهان در سال گذشته نبود و در نهایت کریستیانو رونالدوی پرتغالی بالاتر از لیونل مسی و فرانک ریبری به عنوان برترین بازیکن جهان انتخاب شد.

بازیکنان چلسی در اقدامی جالب برای دلجویی از ادن هازارد، ماکت توپ طلای فوتبال جهان را با چوب برای این بازیکن درست کردند و آن را امضا کردند و آن را به این بازیکن تقدیم کردند. ادن هازارد درباره این توپ گفت:‌ خب من توپ طلای فوتبال جهان را نبردم اما در عوض توانستم توپ چوبی را بدست آورم (با خنده!)

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ادن هازارد هافبک بلژیکی چلسی یکی از 23 بازیکن برتر فیفا در سال گذشته بود اما همانطور که پیش‌بینی می‌شد نام او در بین 3 بازیکن فوتبال جهان در سال گذشته نبود و در نهایت کریستیانو رونالدوی پرتغالی بالاتر از لیونل مسی و فرانک ریبری به عنوان برترین بازیکن جهان انتخاب شد.

بازیکنان چلسی در اقدامی جالب برای دلجویی از ادن هازارد، ماکت توپ طلای فوتبال جهان را با چوب برای این بازیکن درست کردند و آن را امضا کردند و آن را به این بازیکن تقدیم کردند. ادن هازارد درباره این توپ گفت:‌ خب من توپ طلای فوتبال جهان را نبردم اما در عوض توانستم توپ چوبی را بدست آورم (با خنده!)

ممنون آقا عرفان

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گل زیدان به لورکوزن

بله والی (شوت سرضرب به قصد چارچوب) زیدان خیلی معروفِ دیشب یه ماکت کوچیکشو از کیهیل دیدیم.

آرین روبن

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اینا رو ی زمانی دوس داشتم :d

کريستین ویه ری

فرانچسکو تولدو

مارچلو سالاس

پاتریک کلایورت

بوفون و کاسیاس

فرناندو مورینتس

دروازبان دوم هلند در سال 98 اسمش یادم نیس ( فاندرسال دروازبان اول بود که دوسش نداشتم :دی)

داوید ویا

فرانک دیبوئر

سوارز

لویز فیگو

الکس دلپیرو

همینا دیگه اگه یادم اومد بازم میگم

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من اینا رو ی زمانی دوس داشتم :d

کريستین ویه ری

فرانچسکو تولدو

مارچلو سالاس

پاتریک کلایورت

بوفون و کاسیاس

فرناندو مورینتس

دروازبان دوم هلند در سال 98 اسمش یادم نیس ( فاندرسال دروازبان اول بود که دوسش نداشتم :دی)

داوید ویا

فرانک دیبوئر

سوارز

لویز فیگو

الکس دلپیرو

همینا دیگه اگه یادم اومد بازم میگم

دلم واسه فابین بارتز و کان و زیدان تنگ شده

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
نه من دوس نداشتم بارتز رو اخه از اون کچل بهتر پیدا نکردی؟ خخخخ همون بهتر که دیگه نیستش :d

من عاشقش بودم
اتفاقا همون کله کچلشو دوس داشتم
پدیده ای بود

در بازی جام جهانی ۱۹۹۸ که فرانسه میزبان بود، بارتز در طی هفت بازی تنها دو گل از تیم مخالف خورد. قبل از شروع هر بازی لوران بلان "سر تیغ زده شده" بارتز را می بوسید زیرا معتقد بود این کار برای تیم خوش شانسی می‌آورد. بارتز در جام ۱۹۹۶ نقش اساسی در برنده شدن تیم فرانسه را داشت. در جام ۱۹۹۸ فرانسه ۳ به ۰ تیم برزیل را شکست داد . در این مسابقه بارتز تیم فرانسه را در مقابل حملات فوتبالیست معروف برزیلی رونالدو حفظ کرد. بارتز دومین (بعد از زین الدین زیدان) فوتبالیست مورد علاقه مردم فرانسه می‌باشد

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من عاشقش بودم
اتفاقا همون کله کچلشو دوس داشتم
پدیده ای بود

در بازی جام جهانی ۱۹۹۸ که فرانسه میزبان بود، بارتز در طی هفت بازی تنها دو گل از تیم مخالف خورد. قبل از شروع هر بازی لوران بلان "سر تیغ زده شده" بارتز را می بوسید زیرا معتقد بود این کار برای تیم خوش شانسی می‌آورد. بارتز در جام ۱۹۹۶ نقش اساسی در برنده شدن تیم فرانسه را داشت. در جام ۱۹۹۸ فرانسه ۳ به ۰ تیم برزیل را شکست داد . در این مسابقه بارتز تیم فرانسه را در مقابل حملات فوتبالیست معروف برزیلی رونالدو حفظ کرد. بارتز دومین (بعد از زین الدین زیدان) فوتبالیست مورد علاقه مردم فرانسه می‌باشد

خب البته دروازبان بزرگی بود ولی کلا من فرانسه رو دوس نداشتم چون باعث باخت ایتالیا سال 2000 شدن تو فینال :d