[ بارگذاری و تخلیه اطلاعات توتال ] آموزش و پرسش و پاسخ >برنامه های [ Geo Office-FlexOffice-Leica Survey ]

hek

عضو جدید
سلام به همه
یه لایکا دارم
وسط تخلیه هنگ می کنه دلیلش چی می تونه باشه تا یکی دو روز پیش هیچ مشکلی نداشت الان تازه اینجور شده بنظرتون سخت افزاری هست؟؟

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز
سلام به همه
یه لایکا دارم
وسط تخلیه هنگ می کنه دلیلش چی می تونه باشه تا یکی دو روز پیش هیچ مشکلی نداشت الان تازه اینجور شده بنظرتون سخت افزاری هست؟؟

1- ممکنه یه نرم افزاری وسط تحلیه فعال میشه که فرایند تخلیه رو از حالت اکتیو در میاره و ویندوز فکر می کنه نرم افزارلایکا هنگ کرده متوقفش می کنه. که اگه روی کامپیوتر دیگه اینجوری نبود دلیل همینه

2- گاهی وقتها یه نقطه نا جوری برداشت کردین و وقتی داره طول و زاویه رو تبدیل به xyz میکنه و در فایل می نویسه عددش درست در نمیاد و هنگ میکنه. اگه تخلیه جاب دیگه این مشکل رو نداره علت همینه.

3- سرعت Bitrate رو کم کنین بذارین رو 19200 ببینین بازم همین جور میشه.

4- کابل صدمه دیده و قطعی داره با کابل دیگه امتحان کنین.

5- گاهی وقتها کابل خوب جانمیخوره و این طوری میشه.

Ali_Babaie

عضو جدید
با سلام لطفا درایور و طریقه نصب کابل usb در ویندوز 8.1 را اگر کسی داره ارایه بده.

skyplex

کاربر فعال
در خصوص تخلیه از طریق فلش مموری دوربین 06

ایا راهی هست که یکباره اطلاعات را تخلیه کرد نه اینکه برای هر کدام از فرمت ها مثل gsi.....cvs....asci و نظایر آن عمل تخلیه و ترانسفر دیتا را مجزا انجام داد؟

mrir65

عضو جدید
سلام
من با سیستم ویندوز 7 64 بیتی
میخوام با geo office کار کنم
و
coordinate editor کار نمیکنه ؟!!
چه انجام بدم ؟؟

skyplex

کاربر فعال
دوستان برای یکبار برای همیشه توضیح دهید نحوه انتقال فایل نقاط از سیستم به 06

چون مال من گزینه کوردینیت ادیتور نداره...

با تشکر

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز

با تشکر

سلام والا اینقدر قروفر داره که من مجبور شدم براش یه برنامه بنویسم که از تو اتوکد نقطه بخونه بریزه تو دوربین و هر روز ازین برنامه بارها و بارها استفاده می کنیم!
شما اگه بتونی برنامه تخلیه دوربین سندینگ رو گیر بیاری یا دانلود کنی نصبش راحت تره و گزینه کوردینیت ادیتور هم داره
http://s5.picofile.com/file/8120435384/SANDING_SURVEY_OFFICE_V080624.rar.html

sshayan59

عضو جدید

با تشکر

اگه از برنامه دوربینهای سری tc استفاده کنی مشکلت حل میشه
با ts02 که چک کردم جواب داد

skyplex

کاربر فعال
ایا د ر پیاده سازی نقاط در زمین های چند هکتاری بزرگ دوستان فقط از یک ایستگاه برای پاده سازی استفاده می کنند؟ یا اینکه برای هر بخش زمین دوربین رو میبرند اون قسمت از زمین؟ کدوم روش بهتر است؟ تک استیشنی یا چند استیشنی؟ من بر اساس روش چند اسیتشنی که تست کردم جهت کنترل نقاط از چند ایستگاه مختلف پیاده کردم اما حدود ده سانت از هم فاصله داشتند...مشکل از توجیه است یا چیز دیگه؟

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز
ایا د ر پیاده سازی نقاط در زمین های چند هکتاری بزرگ دوستان فقط از یک ایستگاه برای پاده سازی استفاده می کنند؟ یا اینکه برای هر بخش زمین دوربین رو میبرند اون قسمت از زمین؟ کدوم روش بهتر است؟ تک استیشنی یا چند استیشنی؟ من بر اساس روش چند اسیتشنی که تست کردم جهت کنترل نقاط از چند ایستگاه مختلف پیاده کردم اما حدود ده سانت از هم فاصله داشتند...مشکل از توجیه است یا چیز دیگه؟

دقت پیاده سازی در فاصله 100 متری 3میل برای دستگاه 5 میل برای منشور و یه 5 میل هم برای منشور گیر لحاظ کنین جمعا میشه 1.5 سانت خوب تو فاصله 300 متر میشه 3 یا 4 سانت. اگه فاصله نقاط بیشتر از 300 نمیشه با یه ایستگاه خیلی بهتره. در زمین های چند هکتاری پیمایش باید بکنین و یا بنچ مارک با جی پی اس دو فرکانسه احداث کنین تا این مشکل 10 سانت پیدا نشه

skyplex

کاربر فعال
علت اینکه در فری استیشن پس از دادن مختصات دو نقطه دوربینمیگه نمی تونم کامپیوت کنم چیست؟

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز
علت اینکه در فری استیشن پس از دادن مختصات دو نقطه دوربینمیگه نمی تونم کامپیوت کنم چیست؟

مختصات نقاط اشتباست. فاصله دو مختصات با فاصله روی زمین اختلاف زیادی پیدا کرده

pezhman_o

عضو جدید
نحوه ورود نقاط تخلیه شده به محیط نرم افزارهای نقشه برداری

سلام به دوستان
برای حساب کردن احجام عملیات خاکی بعد از برداشت و تخلیه دوربین برای ورود نقاط تخلیه شده بر روی مسیر پروژه نیاز به کمک دوستان دارم

آخرین ویرایش:

pezhman_o

عضو جدید

سلام به دوستان
برای حساب کردن احجام عملیات خاکی بعد از برداشت و تخلیه دوربین، برای ورود نقاط تخلیه شده بر روی مسیر پروژه نیاز به کمک دوستان دارم

pezhman_o

عضو جدید

سلام به دوستان
برای حساب کردن احجام عملیات خاکی بعد از برداشت و تخلیه دوربین، برای ورود نقاط تخلیه شده بر روی مسیر پروژه نیاز به کمک دوستان دارم

sshayan59

عضو جدید
سلام به دوستان
سلام
با چه نرم افزاری میخواید کار کنید؟

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز
سلام به دوستان
برای حساب کردن احجام عملیات خاکی بعد از برداشت و تخلیه دوربین برای ورود نقاط تخلیه شده بر روی مسیر پروژه نیاز به کمک دوستان دارم

در خدمتیم مهندس جان ما این کار رو در روز بارها و بار ها انجام میدیم

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز
سلام به دوستان

در خدمتیم ما این کار رو هر روز بارها وبار ها انجام میدیم

pezhman_o

عضو جدید
خدمت از ماست با civil 3d برامون توضیح بده تا ما هم بتونیم انجام بدیم

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز
خدمت از ماست با civil 3d برامون توضیح بده تا ما هم بتونیم انجام بدیم

کتاب یا جزوه ای تهیه کنین و تا یه جاییش برین. موردی اگه پیش اومد در خدمتیم روال ساده ای داره داره اما یکم طولانی هستش پس تا اونجایی که خودتون می تونین انجام بدین مشکلی بود در خدمتیم

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز
سلام جدید ترین ورژن leica flex office مربوط به چه سالیه. یکی من 2010 و یه مشکلی با این لبتابم داره. کسی ورژن جدید تر داره من دانلود کنم؟

بالا