[ بارگذاری و تخلیه اطلاعات توتال ] آموزش و پرسش و پاسخ >برنامه های [ Geo Office-FlexOffice-Leica Survey ]

ahmad92

عضو جدید
باسلام
برنامه رو تموم کردم امیدوارم خوشتون بیاد:

در قالب Excel نوشتم.
1- برنامه رو تو اکسل 2010 باز کنین
2- فایل توجیهی تون رو تو AutoCAD 2010 به بالا باز کنین.
3- دکمه Add Text Point to AutoCAD رو بزنین.
4-اکسل قفل میشه و باید نقشه کد رو انتخاب کنین.
5- تو کد هر جا رو کلیک کنین برنامه شماره گذاری می کنه . مختصاتش رو هم می بره تو اکسل ( چاکرم! )
6- پس ازاتمام کار تو CAD راست کلیک کنین تا اکسل از قفل در بیاد.
7- دکمه Export IDX رو بزنین تا D:\CAD.idx رو تولید کنه.
8- CAD.idx رو بریزین تو دوربین . حالشو ببرین!
سلام لینک دانلودش
نیست

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
سلام لینک دانلودش
نیست

درود بر شما .....

پیشنهاد میکنم با مهندس احسان ارسال کننده مطلب جهت رفع مشکلتون در تماس باشید .........

آخرین ویرایش:

mostafades

عضو جدید
دوستان سلام
برداشتی را انجام دادم ، قصد دارم دوربین را تخلیه کنم بصورت txt چکار باید بکنم ؟
قبلا یک بار نیاز به تکست داشتم انجام دادم و لی الان هرچی فکر میکنم یادم نیست
نرم افزار تخلیه ای که استفاده میکنم هم LEICA FlexOffice Standard هستش
ممنون میشم راهنماییم کنید ، خیلی حیاتیه

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز
دوستان سلام
برداشتی را انجام دادم ، قصد دارم دوربین را تخلیه کنم بصورت txt چکار باید بکنم ؟
قبلا یک بار نیاز به تکست داشتم انجام دادم و لی الان هرچی فکر میکنم یادم نیست
نرم افزار تخلیه ای که استفاده میکنم هم LEICA FlexOffice Standard هستش
ممنون میشم راهنماییم کنید ، خیلی حیاتیه
از اونجایی که نرم افزارتون فلکس آفیسه پس دوربینتون لایکا و سری TS هستش. هنگام تخلیه از فرمت XYZ400 استفاده کنین.

کمک

کمک

با سلام
میخواستم بدونم علت پریدن نقاط دوربین بعد از برداشت چیه؟ در واقع بعد از برداشت و بعد از تخلیه نقاط متوجه میشیم مثلا از هزار تا نقطه ای که برداشت شده پنج الی شش تا از نقاط پریده و در جای خودشون قرار ندارن ،آیا دوستان تا الان با چنین مشکلی برخورد کردند؟ لطف کنین منو راهنمایی کنین

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز
با سلام
میخواستم بدونم علت پریدن نقاط دوربین بعد از برداشت چیه؟ در واقع بعد از برداشت و بعد از تخلیه نقاط متوجه میشیم مثلا از هزار تا نقطه ای که برداشت شده پنج الی شش تا از نقاط پریده و در جای خودشون قرار ندارن ،آیا دوستان تا الان با چنین مشکلی برخورد کردند؟ لطف کنین منو راهنمایی کنین
دلیلش این می تونه باشه که شما وقتی دکمه برداشت رو زدین دوربین رو خیلی سریع چرخوندین. همیشه بعد از دکمه ALL یا REC باید صبر کنین که بوق نهایی رو دوربین بزنه بعد دوربین رو برای نقطه بعدی بچرخونین.

دلیلش این می تونه باشه که شما وقتی دکمه برداشت رو زدین دوربین رو خیلی سریع چرخوندین. همیشه بعد از دکمه ALL یا REC باید صبر کنین که بوق نهایی رو دوربین بزنه بعد دوربین رو برای نقطه بعدی بچرخونین.
ممنون که پاسخ دادید آقای Ehsan.Ha
نوع دوربین هم کولیدا هستش که قدیمیه ولی تا الان مشکلی نداشت اتفاقا صبر میکنیم تا بوق نهایی زده بشه حالا یه سوال ممکنه تو برداشت کسی که ژالون رو داره و اونو درست نداره و در حین گرفتن نقطه به دلیل درست نداشتن اون رو حرکت بده که نقطه برداشت میشه اما با کمی مکث در واقع روی مانیتور دوربین یک لحظه پیام signal off میاد اما وقتی ژالون رو دوباره ثابت میکنه برداشت میشه و رکورد میشه میتونه دلیلش این باشه یا خود منشور داخل ژالون مشکل داشته باشه یا خود دوربین مشکل داره یا باطریش مشکل داشته باشه؟ با تمام اینا آیا راهی هست که این نقاط رو جای خودشون قرار بدیم یا دوباره باید برای اون چند نقطه برداشت داشته باشیم
بازم ممنون

farahanimohsen

عضو جدید
سلام بر همه دوستان
ی مشکلی راجع به تخلیه دوربین لایکا ts06 دارم!!
ما دوتا لب تاپ داریم تو شرکت!
یکی ویندوز7 ورژن32 بیتی و اون یکی 64 بیتی!
و اینکه از نرم افزار لایکا فلکس آفیس استفاده میکنیم!
تو ورژن 32 بیتی تونستیم دوربین رو خالی کنیم ولی در لب تاپ 64 بیتی اصلا کابل دوربین رو نمیشناسه!!!
دوستان اگه میشه کمکی کنن ممنون میشم!!!!

بالا