باتری کوچک cg-320 پاناسونیک برای گجت های پوشیدنی معرفی شد

javad ta

عضو جدید
کاربر ممتاز


در حالی که داشتن باتری های کوچک و سبک از اهداف تمام دستگاه های الکترونیکی است ، این اهداف در حقیقت جز لاینفک دستگاه های پوشیدنی مانند عینک هوشمند هستند ، پاناسونیک با توجه به این مسئله باتری کوچک CG-320 خود را با ابعاد ۲۰ در ۳.۵ میلی متر معرفی نموده است . در ادامه شاهد معرفی این محصول جدید پاناسونیک باشید .

این باتری کوچکترین باتری لیتیوم قابل شارژ شناخته شده است . این محصول ۰.۶ گرم وزن داشته و دارای ظرفیت ۱۳ میلی آمپر ، ولتاژ ۳.۷۵ ولت و حداکثر ولتاژ ۴.۲ ولت می باشد . این باتری همچنین با یک محفظه خارجی فولادی به منظور مقومت بیشتر در برابر فشار محافظت می شود .


CG-320 از ساختار الکترود مارپیچی مورد استفاده در باتری های لیتیوم سیلندری (استوانه ای) معمولی بهره مند شده است . این ساختار به فاصله‌ی زیاد بین آند و کاتد منجر شده که خروجی بالاتری را برای باتری در پی دارد، توانی که برای به قدرت رساندن یک سیستم ارتباط میدان نزدیک (NFC) کافی خواهد بود.

از این باتری می توان در دستگاه هایی مانند قلم های الکترونیکی و یا وسایل کمک شنوایی استفاده کرد . تولید انبوه این محصول از ماه فوریه سال آینده میلادی آغاز می شود .منبع: گجت نیوز
 
بالا