این تابلو چه چیزی کم دارد؟!!

MaaRyaaM

عضو جدید
تابلویی که در عکس می‌بینید جاده‌ای را نشان می‌دهد که به یک خانه منتهی می‌گردد. این صحنه چه چیزی کم دارد؟

یک درخت

یک آبگیر (برکه)

آدمها

یک تکه ابر

یک ماشین
درخت:
در زندگی شخصی، به بیشترین چیزی که اهمیت می‌دهید ...
رشد معنوی خودتان است.

پیامی که در پشت این سوال قرار دارد
چیزی که انتخاب می‌کنید تا به صحنه اضافه شود نشانگر چیزی است که در زندگی شخصی برایتان اهمیت دارد. با تغییر اولویتهای زندگیتان، انتخاب شی‌ء جاافتاده در این صحنه نیز تغییر خواهد کرد. این سوال را چند سال دیگر نیز از خود بپرسید تا دریابید که دیدگاهتان نسبت به چیزها تغییر یافته

یک آبگیر برکه:
داشتن یک رویا است.
چیزی که انتخاب می‌کنید تا به صحنه اضافه شود نشانگر چیزی است که در زندگی شخصی برایتان اهمیت دارد. با تغییر اولویتهای زندگیتان، انتخاب شی‌ء جاافتاده در این صحنه نیز تغییر خواهد کرد. این سوال را چند سال دیگر نیز از خود بپرسید تا دریابید که دیدگاهتان نسبت به چیزها تغییر یافته است!

آدم ها:
رابطه داشتن با افراد دیگرست.
چیزی که انتخاب می‌کنید تا به صحنه اضافه شود نشانگر چیزی است که در زندگی شخصی برایتان اهمیت دارد. با تغییر اولویتهای زندگیتان، انتخاب شی‌ء جاافتاده در این صحنه نیز تغییر خواهد کرد. این سوال را چند سال دیگر نیز از خود بپرسید تا دریابید که دیدگاهتان نسبت به چیزها تغییر یافته است!

یک تکه ابر:
دوستتان است.

یک ماشین:
پول است.

گزیزه

عضو جدید
ممنون ..جالب بود من که آدما رو انتخاب کردم ...
لطفا هر کدوم از دوستای دیگم بگن که ببینیم آمار کدوم اتخاب بیشتره ....؟؟؟:victory:

نسیم ن

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اول گفتم درخت اما ماشینو دیدم گفتم ماشین.... :redface:

ermiya_j

عضو جدید
آدمها
اما به نظر من يه آدم كه داره پياده تا خونه گز مي كنه رو كم داره،با اينكه كلا نقاشيش خيلي كم داره اما ارتباطه احساسي باهاش برقرار كردم انگار خودمو توش مي بينم..........
يه ايستگاه مترو يا يه اتوبوسم كه دارم دنبالش مي دوم اگه بود خيلي كامل تر مي شد

juliet

کاربر بیش فعال
ابر:w38:---- بركه :w34: بعدشم درخت :w30:آدما رو نمي خوام....همشون بي رحمن و سنگدل:w04::w24:
مرسي خيلي جديد بود:w16::w16: :w27:

fakhteh sia

عضو جدید
منم اول گفتم درخت بعد که ماشینو دیدم یادم افتاد که حال پیاده روی ندارم گفتم ماشین
زنده باد تکنولوژی

sahar_m1068

عضو جدید
سلام ممنون خیلی جالب بود من درخت انتخاب کردم بنظر خودم واقعا همین طوریه که تست جواب داد

sanam_el

عضو جدید
ن اول در رو انتخاب کردم دیدم تو گزینه ها نیست گفتم حالا به جاش درخت بذاریم

shakibaa77

عضو جدید
سلام

سلام

خوب خیلی چیزا کم داره که ننوشتی هم
اگه من خورشید رو انتخاب کنم معنیش چی میشه ؟:smile::biggrin::gol:

Sajjad_Fashion

عضو جدید
جالب بود من گزینه ها رو ندیده ادم رو انتخاب کردم.
خیلی نتیجه گیریش منطقی بود.