اینورتر اشنایدر مدل ATV 212

lord

عضو جدید
سلام دوستان
در راه اندازی اینورتر اشنایدر مدل ATV 212 به مشکل ذیل برخورد کرده ام
در زمان استارت اینورتر تا فرکانس 25 بالا می آیید بعد در این فرکانس صفحه نمایش چشمک می زند و اینورتر خاموش و روی صفحه نمایش عبارت OL1 ظاهر می شود برای برطرف کردن این عیب چه کار کنم

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
سلام دوستان
در راه اندازی اینورتر اشنایدر مدل ATV 212 به مشکل ذیل برخورد کرده ام
در زمان استارت اینورتر تا فرکانس 25 بالا می آیید بعد در این فرکانس صفحه نمایش چشمک می زند و اینورتر خاموش و روی صفحه نمایش عبارت OL1 ظاهر می شود برای برطرف کردن این عیب چه کار کنم

دو راه هست
یا از نمایندگی محصول کمک بخواید.
یا کاتالوگ 180 صفحه ای محصول رو مطالعه کنید بلکه به نتیجه رسیدید حتی کسی که یک بار راه اندازی کرده باشه هم نمیتونه مشکل شما رو حل کنه چون با این مسئله روبه رو نشده.

lord

عضو جدید
هم کاتالوگ 180 صفحه را خواندم و هم با نمایندگی صحبت کردم تا حلا نتوانستم مشکلم را حل کنم

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
هم کاتالوگ 180 صفحه را خواندم و هم با نمایندگی صحبت کردم تا حلا نتوانستم مشکلم را حل کنم

اقای امیر اچ ام دوست عزیزمون در تاپیک دیگرری توضیح دادن که
مشکل هر چی هست حفاظتی هست (احتمالا)
یا اینکه تنطیمات مربوط به دستگاه به درستی انجام نشده یا دست کاری شده .
یا اینکه اگر برای فیدر موتوری استفاده میشه احتمالا موتور اضافه بار داره یا یک اتصالی در یکی از سیم پیچ ها داره .
.شما ببین روی این اینورتر چه تنظیماتی هست ,بگو بلکه من یا دوستان تنستیم به مشکل برسیم.
....
یک پیشنهاد.
اگر فیدر موتوری است . موتور را بدون بار راه اندازی کنید ببینید چه نتیجه ای میگیرید.
olمیتونه مخفف over load باشه .
که باز ممکنه پارامتر دیگه ای هم باشه . شما کاتالوگ هم ی نگاهی بنداز ,دنبال مفهوم olبگرد.

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
آلارم OL1 مربوط به Drive Overload می باشد

پس دو حالت بیشتر وجود ندارد

1- یا بار موتور بیش از اندازه است
2- یا تنظیمات مربوطه به درستی انجام نشده.
مثلا اگر رنج جریانی دارد باید روی 1.1 جریان نامی باشد ان هم با تحمل جریان راه اندازی.
احتمالا این رنج روی کمتر از یک قرار دارد و موتور را در حالت بار کامل راه اندازی میکنید.