اینجوریاست؟پس بوشهری های خونگرم هم بیان اینجا

samira7219

عضو جدید
سلام به همه ی بچهای خونگرم ومهربون بوشهر امیدوارم ما رو هم شریک غمتون بدونید. .. خدا صبرتون بده

farzadyar

عضو جدید
قبل از هر چيز بايد تسليت گفت اين حادثه دل خراش رو به مردم ايران بخصوص مردم خون گرم بوشهر.
من بوشهري نيستم اما قراره بيام بوشهر
چند تا سوال داشتم
ميگن زندگي تو بوشهر يه جورايي پر هزينه است راسته؟
درباره فرهنگ مردمش شنيدم كه خيلي با فرهنگن البته خودم چند روزي اونجا بودم و از نزديك شاهد اين ماجرا بودم
درباره خود شهر بوشهر هم اون چيزي كه من ديدم شهر ساكت و دنج و آرومي به نظر ميرسيد هميشه اينجوريه يا فقط اون روزايي كه من اونجا بودم اونجوري بود؟
كلا هر چيزي كه به درد يه غريبه واسه زندگي تو بوشهر مي خوره رو بگيد ممنون ميشم.

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبل از هر چيز بايد تسليت گفت اين حادثه دل خراش رو به مردم ايران بخصوص مردم خون گرم بوشهر.
چند تا سوال داشتم
درباره فرهنگ مردمش شنيدم كه خيلي با فرهنگن البته خودم چند روزي اونجا بودم و از نزديك شاهد اين ماجرا بودم
درباره خود شهر بوشهر هم اون چيزي كه من ديدم شهر ساكت و دنج و آرومي به نظر ميرسيد هميشه اينجوريه يا فقط اون روزايي كه من اونجا بودم اونجوري بود؟
درست بهت گفتن
غریب نواز هستن هرکس اومده اینو فمیده..پس حال میکنی..فقط تابستون حالتو میگیره..خوش باشی..

farzadyar

عضو جدید
چند تا سوال داشتم
كس ديگه اي نظر يا توصيه اي نداره؟

ryha

عضو جدید
سلام برو بچه های بوشهر مرا هم در غمتون شریک بدونین.
زلزله خیلی بده من خودم تو زلزله اهر تجربه کردم خیلی خاطره ی بدیه انشالاه هیچ جای کشورمون تکرار نشه.

arthas

عضو جدید
سلام منم هستم .

پس کجیین بچیل . بوشهر بوشهر می گفتین همی بی !؟

nedashiva

کاربر بیش فعال
كس ديگه اي نظر يا توصيه اي نداره؟

اگه نسبت به تهران میسنجین اره واقعا پرهزینه تره........... واقعا بوشهریا غریب نواز هستن ینی کافیه از خودشون نباشی اینقده احترامتو میزارن.... بوشهر شهر خوبیه فقط گرماش و شرجیش آدمو واقعا کلافه میکنه ما که تابستونا 24 ساعت کولر گازی روشنه و کمتر از خونه بیرون میایم خود شهر بوشهر از بقیه شهرستاناش هواش گرمتره
موفق باشین

معمار اسمان

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بوشهریااااااا کجا هستننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

نفس شیمی

عضو جدید