اینجا ایران قرن 21 است ...

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا ایران قرن 21 است
اینجا صدای آهنگ های پاپ لس آنجلسی و غرب زده آنقدر بلند است که فریاد های حاج مهدی باکری به گوش نمیرسید
اینجا ایران قرن 21 است
اینجا همه حاج ابراهیم همت را با اتوبان همت میشناسند
اینجا ایران قرن 21 است
اینجا بر دیوارهای شهر روی عکس شهید پوستر تبلیغاتی میچسبانند
اینجا ایران قرن 21 است
اینجا ستارگان درخشان هالیوود آنقدر زیاد شده اند که دیگر کسی ستارگان پر فروغ کربلای ایران را نمی بیند!
اینجا ایران قرن 21است
اینجا دیگر کسی نمیخواهد گمنام بماند همه به دنبال کسب نام هستند
اینجا جانبازان موجی را از اجتماع دور نگه می دارند تا آسیبی به افکار عمومی نرسانند
اینجا خرمشهر دیگر خونین شهر نیست خرمشهر دیگر36 میلیون جمعیت ندارد
اینجا کسی نمی داند مهدی باکری در وصیت نامه خود از خدا خواسته بود جسدش برنگردد و تکه ای از زمین را اشغال نکند
اینجا کسی نمی خواهد با صدای الله اکبر لرزه بر تن دشمن بیاندازد
اینجا در پناه میز هستیم دیگر کسی پشت خاکریز پناه نمیگیرد
اینجا ایران قرن 21 است
اینجا جانباز شیمیایی به خاطر نداشتن پول در بیمارستان پذیرش نمیشود و شهد شهادت می نوشد
اینجا کسی نمی داند شب عملیات خیبر حاج مهدی باکری برادرش حمید باکری را جا گذاشت و رفت
اینجا کسی نمی داند مهدی زین الدین رتبه چهار کنکور سراسری را داشت
اینجا ایران قرن 21 است
اینجا کسی نمیداند تکه های پیکر محمد نو بخت را درون گونی برای خانواده اش فرستاده بودند
اینجا روسری ها هر روز کوچکتر و مانتوها هر روز کوتاهتر و تنگ تر می شود
اینجا دیگر کسی ارزش چفیه را نمی داند
اینجا ایران قرن 21 است
اینجا دعای عهد را فراموش کرده ایم زمان ندبه را گم کرده ایم
اینجا هر کجای این سرزمین خونین اسلامی حقیقت به مسلخ مصلحت می رود
اینجا ایران قرن 21 است
*
*
*
جای شهیدان سبز است خالی نیست

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظرتون چیه ؟؟؟:smile:
به نظر من بین این همه شلوغی زیبایی هایی هم وجود داره ...:D
فقط ذربین دل نیازه واسه دیدنشون ...:gol:

آتشگاه

عضو جدید
رز سیاه عزیز ایران همش در جنگ نیست
هیچ کس منکر رشادتهای مردان بزرگ در جبهه ها نمی شه ولی همیشه نمی تونی تو خاکریز باشی
فکر کنم این کشور و مردمش لایق صلح هستند بعد از 8 سال خونریزی جوانان غیور این مملکت
اگه شما دوس داری تو خاکریز باشی حرفی نیست ولی حقیقتا من صلح و پشت میز نشستن و طراحی کردن رو ترجیح می دم

mary90

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای من خیلی جالبه
همهی کشور ها به پیروزی کشور شون می بالند
از این که ملتشون تونسته در مقابل خاکش هویتش دفاع کنه
ولی ما این موضوع رو ننگ می دونیم!!!!!
الان فقط داشتن کارت رزمندگی...به درد معافیه سربازی می خوره..........

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینقدر ها هم که می فرمایید نیست
زیبایی های بسیاری دیده می شود
ولی خوب این ها هم باید گفته شود و شنیده شود تا اینقدر هم نبایشد
در جواب دوستمون که گفتند خاکریز و ....
مسئله مسئله خاک ریز و این ها نیست
مسئله مسئله فرهنگ خاکریزیه
ما باید فرهنگمون رو فرهنگ شهادت کنیم و خودمون رو با فرهنگ خاکیان افلاکی وفق بدیم نه اینکه خودمونو خاکی کنیم
البته الحمدالله داره روز بروز بیشتر می شه و پوز دشمنان اسلام و ایران بیشتر به خاک مالونده می شه
و نزدیک است سحر که لبیک های عاشقان پاسخ داده شود

13654242

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اینقدر ها هم که می فرمایید نیست
زیبایی های بسیاری دیده می شود
ولی خوب این ها هم باید گفته شود و شنیده شود تا اینقدر هم نبایشد
در جواب دوستمون که گفتند خاکریز و ....
مسئله مسئله خاک ریز و این ها نیست
مسئله مسئله فرهنگ خاکریزیه
ما باید فرهنگمون رو فرهنگ شهادت کنیم و خودمون رو با فرهنگ خاکیان افلاکی وفق بدیم نه اینکه خودمونو خاکی کنیم
البته الحمدالله داره روز بروز بیشتر می شه و پوز دشمنان اسلام و ایران بیشتر به خاک مالونده می شه
و نزدیک است سحر که لبیک های عاشقان پاسخ داده شود
خدا وکیلی تو حرف بزن من حال کنم .حق رو بهت میدم ابجیه ما زیادی جوونا رو بد میدونه بابا بچه با خدا و نور بالایی زیاد داریم .خوب گوهر همیشه کمیابه باید گشت تا پیدا کرد

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا وکیلی تو حرف بزن من حال کنم .حق رو بهت میدم ابجیه ما زیادی جوونا رو بد میدونه بابا بچه با خدا و نور بالایی زیاد داریم .خوب گوهر همیشه کمیابه باید گشت تا پیدا کرد

سنت الهی بر این است که وارثان زمین بدست خوبان بیافتد پس باید به هوش باشیم و مراقب لغزش ها
انقلاب اسلامی واقعی ای بود که در معادلات ابلیس گنجانده نشده بود و در محاسباتش طول عمر خود را تا آخرین حالات حساب می کرد
ولی ....
مردی از قم قیام کرد
.
.
منتظران مهدی
نزدیک است وقت سحر
لبیک گویان به پیشواز آقا برویم
لبیک یا مهدی

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
رز سیاه عزیز ایران همش در جنگ نیست
هیچ کس منکر رشادتهای مردان بزرگ در جبهه ها نمی شه ولی همیشه نمی تونی تو خاکریز باشی
فکر کنم این کشور و مردمش لایق صلح هستند بعد از 8 سال خونریزی جوانان غیور این مملکت
اگه شما دوس داری تو خاکریز باشی حرفی نیست ولی حقیقتا من صلح و پشت میز نشستن و طراحی کردن رو ترجیح می دم

درسته ... دقیقا ... منم حرفی نزدم که ...میدون مبارزه همیشه هست ...30 سال پیش خاکریز بود حالا پشت میز مدرسه و درپناه کتاب درس ... الان قدرتمندترین اسلحه علم و دانش ...که هم صلح میاره هم پیشرفت و سعادت

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی از ایرانی ها بهتره بگم به ظاهر ایرانی ها هر وقت واسه کشته شده های جنگ قادسیه اشک ریختن هروقت واسه اجدادشون تو تیسفون که به خاطر محاسره مسلمون ها و گرسنگی مجبور به خوردن سگ و گربه ها شدن اشک ریختن هر وقت واسه رستم اشک ریختن هر وقت واسه حافظ که به خاطر اشعارش کشته شد اشک ریختن هروقت سنت اجدادشونو به جا آوردن اون موقع میتونن واسه تازی ها که فقط برای اسلام و خودشون جنگ کردن و مردن و هیچ کار مفیدی واسه ایرانی ها نکردن و حتی دسته دسته گردن میزدن از ایرانی ها رو اشک بریزین اینها 8 سال جنگو به راه انداختن که این جنگ نمونه ای کوچیک از کشتن وحشیانه تازی هاست در حملشون به ایرانه.

میگن کسی اگه از تاریخش آگاهی نداشته باشه محکوم به تکرار آن است و ما میبینیم که چطور حمله اعراب به ایران زمین تکرار میشه چه 1400 سال پیش چه 8 سال جنگ و ما عوض این که دلیلشو نابود کنیم میشینیم گریه زاری و .. . . . . از این کارا و هر روز از یک جا نیش میخوریم
بعد از سنت پیامبر حرف میزنیمکه چطور بایدبه کام مرگ رفت به خاطر اسلام و جوونا رو حلاک کرد.افسوس
ا...
فردوسی
کزین پس شکست آید از تازیان...ستاره نگردد مگر بر زیان
چو با تخت، منبر برابر شود...همه نام بوبکر و عمّر شود

به گیتی نماند کسی را وفا...روان و زبانها شود پرجفا
از ایران و از ترک و از تازیان...نژادی پدید آید اندرمیان

اینجا بحث اعراب مطرح نبود که بی خود بحثشون رو وسط کشیدید ...من دارم درباره چند تا ایرانی تبار حرف میزنم ...من دارم میگم نه عرب نه غرب ...فقط ایران ..فقط فرهنگ ایرانی ...که اسلام و یکتا پرستی زیباترش کرده بله پس بهتره یه نگاهی به تاریخ بندازیم ...جنگ 1400 سال پیش اسلام رو به ایران تقدیم کرد و درسته جنگ بود اما خیر و برکتش زیاد بود ....اما جنگ 8 سال پیش چهره ای دیگری از عربها رو به رخ کشید ..با اینکه هیچ خیری نداشت ..اما خوبیش این بو که باعث محکم تر شدنپایه های این نظام شد ...

آتشگاه

عضو جدید
اینجا بحث اعراب مطرح نبود که بی خود بحثشون رو وسط کشیدید ...من دارم درباره چند تا ایرانی تبار حرف میزنم ...من دارم میگم نه عرب نه غرب ...فقط ایران ..فقط فرهنگ ایرانی ...که اسلام و یکتا پرستی زیباترش کرده بله پس بهتره یه نگاهی به تاریخ بندازیم ...جنگ 1400 سال پیش اسلام رو به ایران تقدیم کرد و درسته جنگ بود اما خیر و برکتش زیاد بود ....اما جنگ 8 سال پیش چهره ای دیگری از عربها رو به رخ کشید ..با اینکه هیچ خیری نداشت ..اما خوبیش این بو که باعث محکم تر شدنپایه های این نظام شد ...
واقعا که خیر و برکتش واسه ایرانیا زیاد بود:eek:
شما تا حالا تاریخ خوندی؟
از کتابخانه به آتش کشیدنشون و کشتن تمام مرد های دزفول و پاوه در غرب ایران تا بی حرمتی های فراوان اعراب پا پتی اینه برکتش واقعا که
شما کجا زندگی می کنی که از خوبی های جنگ هشت ساله دم می زنی ؟
بیا قصر شیرین رو ببین بیا خرمشهر و آبادان رو ببین تا از خوبی این جنگ بگی
کرمانشاه 1368 بار بمب باران شده کدوم یکی از شما معنی آوارگی و ترس از دست دادن عزیزانتون رو تجربه کردین که از برکات جنگ می گین؟
خداوکیلی خیلی پر رویی می خواد از جنگ حرف زدن و ندونستن این مطلب که جنگ یعنی چی

my_silent_is_cry

عضو جدید
شهدا و تمام كساني كه رفتن جنگ قابل احترام هستند .
ولي چيزي كه در حال حاضر مردم رو از اين فرهنگ دور كرده ، اينه كه شهيد و شهادتو و جنگ شده بازيچه دست بعضي براي نگه داشتن پست و مقام و ...
در ضمن من با خيلي با خيلي چيزايي كه با اين فرهنگ شهادت تو جامعه درست شده به شدت مخالف هستم .

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
هيچ وقت نميشه از واقعيت فرار كرد...
ايرانمونو ازمون نگيرند بقيه اش پيش كش....

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا که خیر و برکتش واسه ایرانیا زیاد بود:eek:
شما تا حالا تاریخ خوندی؟
از کتابخانه به آتش کشیدنشون و کشتن تمام مرد های دزفول و پاوه در غرب ایران تا بی حرمتی های فراوان اعراب پا پتی اینه برکتش واقعا که
شما کجا زندگی می کنی که از خوبی های جنگ هشت ساله دم می زنی ؟
بیا قصر شیرین رو ببین بیا خرمشهر و آبادان رو ببین تا از خوبی این جنگ بگی
کرمانشاه 1368 بار بمب باران شده کدوم یکی از شما معنی آوارگی و ترس از دست دادن عزیزانتون رو تجربه کردین که از برکات جنگ می گین؟
خداوکیلی خیلی پر رویی می خواد از جنگ حرف زدن و ندونستن این مطلب که جنگ یعنی چی

دوست عزیز چرا عصبانی میشی منم منظور شما رو خوب درک میکنم ...
میدونم کدوم اوارگی و ترس رو میگی ...میدونم داری از چیزایی حرف میزنی که تو هیچ کتابی نوشته نشد و تو هیچ کلاسی درس داده نشد ...تنها در پاسداشت شهید گفتن جوانان این مرز و بوم با عشق رفتن و به شهادت رسیدن ...
منم نه ابادانی هستم نه اهوازی نه ... ولی منظورت رو خوب می فهمم ...
من منظور از اینکه جنگ هشت ساله خوب بود اینایی که شما برداشت کردی نبود ...جنگ هشت ساله هشت سال جلوی پیشرفت مارو گرفت ...هزاران خانواده رو داغدار کرد ...
منظور من از خوبی این بود که این جنگ باعث شد پایه های این نظام پایدار تر بشه ...خونایی که بهخاطر این کشور و این نظام زمین ریخته شد هیچ وقت اجازه نابودی این نظام رو نمیده

کنترل871

عضو جدید
اینجا ایران خوب اگه خوب بد اگه بد برده دلای آدماش -تلنگر خوبی بود ولی انقدر سیاه نگاه نکنید تا آدمایی مثل شما هستند سفیدی ام وجود داره

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظور من از خوبی این بود که این جنگ باعث شد پایه های این نظام پایدار تر بشه ...خونایی که بهخاطر این کشور و این نظام زمین ریخته شد هیچ وقت اجازه نابودی این نظام رو نمیده
چرا انقدر تعصب؟!
این نظام و این حکومت تا جایی که خوب کار کنه و به مردم سرویس بده و مردم قبولش دارشته باشند میتونه بمونه ولی اگر دستش به خون مردم آلوده بشه روش به شکنجه و خودکامگی باز بشه اجازه حرف زدن به غیر خودی ها رو نده باید بره ...
چرا از همه چیز دارید بت میسازید؟ کسانی که رفتن چنگ برای چی جنگیدند برای این جنگیدند که خانوادشون زیر سقف امن زندگی کنند توی رفاه رندگی کنند آزادی داشته باشند بتونند پیشرفت کنند، اگر شهدا میگفتند جمهوری اسلامی باید حفظ بشه منظورشون حفظ اون آرمان شهری بوده که خصوصیت هاش رو گفتم، وقتی حکومت امروز اون چیزی که مردم میخواستند نشده و همه چیز بخصوص دموکراسی داره بد پیش میره باید تغییر ایجاد بشه، همیشه تاریخ نشون داده که ثبات در تغییره باید همه فشرها و افکار و حزب ها در حکومت و سیاست نقش داشته باشند، خودت هم توی پست اول مواردی رو گفتی که چه درست چه غلط نشون میده این حکومت و جامعه نیست که حتی شما هم ازش راضی باشی چه برسه به منه مخالف.
حکومت و سیاست یک چیز اعتقادی و دینی نیست، کسانی دینیش کردند که وفتی بر مصند قدرت نشستند اسلام رو سپر خودشون کردند تا ضامن حفظ قدرتشون بشه، ما نباید اجازه بدیم اینها از اعتقاداتمون در جهت حفظ قدرتشون سو استفاده کنند.
اینکه جمهوری اسلامی اگر نباشه فلان میشه و این حرفها توهین هایه که حکومت و رسانه هاش به شعور من و شما دارند میکنند .
انقدر از اشخاص و حکومت ها بت نسازید خواهشا ..به خدا این ها شیوه های معاویه است.

آخرین ویرایش:
بالا