ایراد این چیه ؟

کورش00

عضو جدید
سلام
من سه تا جدول دارم یکی جدول کتاب و یکی جدول مشتری و یکی جدول فروش نرمال سازی هم کردم موقعی که فرم می سازم وقتی تعداد را می خوام بنویسم هیچی نمی نویسه مشکل چیه اصلا نرمال سازی و رلیشن های من درست است ؟
فایل ضمیمه هست لطفا فایل را ببینید حجمش 86 کیلو بایته خیلی کمه اگه شد برام بگید ایراد کجاست .
ممنون
مشاهده پیوست normal.zip

iaidin

عضو جدید
سلام من سه تا جدول دارم یکی جدول کتاب و یکی جدول مشتری و یکی جدول فروش نرمال سازی هم کردم موقعی که فرم می سازم وقتی تعداد را می خوام بنویسم هیچی نمی نویسه مشکل چیه اصلا نرمال سازی و رلیشن های من درست است ؟فایل ضمیمه هست لطفا فایل را ببینید حجمش 86 کیلو بایته خیلی کمه اگه شد برام بگید ایراد کجاست .ممنونمشاهده پیوست 84960
ریلیشن مشکل داشت و اصلاح شد . از طرف دیگر جدول تعداد شما در صورتی میتونه وارد بشه که قبل از اون داده های اسم کتاب و مشخصات مشتری وارد شده باشه به همین دلیل شما باستی به جاری ورود داده هر سه جدول در یک فرم اونها را مجزا کنید. یعنی ابتدا در فرمی مشخصات مشتری را ثبت کنید و بعد مشخصات کتاب و در فرم فروش تنها این دو مورد از بین موارد ممکن انتخاب شوند تا اجازه بده تعداد را وارد کنید به همین دلیل هست که در فرم فروش که الان دارید شما اگه همه مشخصات(به جز تعداد) را وارد کنید و به رکورد قبلی برید و دوباره برگردید(اینطوری اطلاعات شما ثبت میشه) بعد اجازه میده تعداد را وارد کنید
بفرمایید

پیوست ها

• normal.zip
    93.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:
بالا