ایده و مشاوره برای کنکور ارشد برق 96

Pencil

عضو جدید
الان که کتاب تقدسی دو جلدی شده من کدومش و بگیرم بخونم؟ چقدر فرق کرده با اون یک جلدی؟ کسی میتونه راهنمایی کنه؟

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان که کتاب تقدسی دو جلدی شده من کدومش و بگیرم بخونم؟ چقدر فرق کرده با اون یک جلدی؟ کسی میتونه راهنمایی کنه؟
والا من اصلا سیگنال نخوندم دوست عزیز این کتاب رو هم زیاد باهاش اشنایی ندارم
از دوستان اگه کسی هست لطفا راهنمایی کنید
شما چه گرایشی میخاین بخونین؟

uchiha_keyvan

عضو جدید

فرقش اینه که اومده مباحثو به دو بخش متوسط و پیشرفته تقسیم کرده
جلد 1 متوسط(کله فصلارو پوشش داده و میشه همونم تنها خوند)
جلد 2 پیشرفته
اول جلد 1 رو بگیر بخون هروقت روش مسلط شدی بعدش برو جلد 2 رو بگیر بخون

Pencil

عضو جدید
والا من اصلا سیگنال نخوندم دوست عزیز این کتاب رو هم زیاد باهاش اشنایی ندارم
از دوستان اگه کسی هست لطفا راهنمایی کنید
شما چه گرایشی میخاین بخونین؟

من الکترونیک میخوام برم. (اگه بشه نانو الکترونیک یا میکرو الکترونیک)
من امروز رفتم کتابش رو گرفتم یه بیست صفحه ازش خوندم، جلدش یکش خیلی سطح ساده ای هست؛ سه هفته ای میشه جمش کرد.

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرقش اینه که اومده مباحثو به دو بخش متوسط و پیشرفته تقسیم کرده
جلد 1 متوسط(کله فصلارو پوشش داده و میشه همونم تنها خوند)
جلد 2 پیشرفته
اول جلد 1 رو بگیر بخون هروقت روش مسلط شدی بعدش برو جلد 2 رو بگیر بخون
سپاس دوست عزیز

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
من الکترونیک میخوام برم. (اگه بشه نانو الکترونیک یا میکرو الکترونیک)
من امروز رفتم کتابش رو گرفتم یه بیست صفحه ازش خوندم، جلدش یکش خیلی سطح ساده ای هست؛ سه هفته ای میشه جمش کرد.
خدا رو شکر که براتون ساده ست
از راهنمایی دوستمون که بالا گفتن می تونید استفاده کنید

amir3620

عضو جدید
سلام خسته نباشین امیدوارم امسال بتونیم سال با موفقیت ی پشت سر بزاریم........

Pencil

عضو جدید
خدا رو شکر که براتون ساده ست
از راهنمایی دوستمون که بالا گفتن می تونید استفاده کنید
20 صفحه اولش برام ساده بود :D، حالا شب درازه... :D
توی مقدمه خود کتاب گفته با مطالعه و تسلط روی جلد اول میتونید تا40 تا 60 درصدی بزنید و جلد دوم برای کسایی هست که میخوان 100 بزنن.
سلام خسته نباشین امیدوارم امسال بتونیم سال با موفقیت ی پشت سر بزاریم........​
و مهمتر از اون بتونیم توی این دوره چیزهای بیشتری یاد بگیریم و تسلط بیشتری روی دانسته های خودمون پیدا کنیم و به نوعی پیشرفت کنیم;)

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
20 صفحه اولش برام ساده بود :D، حالا شب درازه... :D
توی مقدمه خود کتاب گفته با مطالعه و تسلط روی جلد اول میتونید تا40 تا 60 درصدی بزنید و جلد دوم برای کسایی هست که میخوان 100 بزنن.

و مهمتر از اون بتونیم توی این دوره چیزهای بیشتری یاد بگیریم و تسلط بیشتری روی دانسته های خودمون پیدا کنیم و به نوعی پیشرفت کنیم;)
نگران نباشید همین که میگین ساده بوده یعنی بقیه ش هم قابل فهمه و چیزی که که قابل فهم باشه با تمرین زیاد ساده میشه...;)

*fred*

عضو جدید
من پارسال ازمایشی امتحان دادم ویه مقدمه ای از دروس مدار وسیگنال چندتا فصلش و ریاضی هم چندتا فصل اولش تو ذهنم هست میخام که امسال قوی ظاهر بشم...و امسال سال اخری باشه که کنکور میدم ...پیشاپیش از دوستانی که به راحتی وصادقانه تجربیاتشونو در اختیار بقیه قرار میدند سپاسگذارم

ali024

عضو جدید
سلام. دوستان میخوام کنترل خطی رو تقریبا از پایه شروع کنم . دوستا واسه مفاهیم و فهمیدن خوب درسنامه چه کتابی رو معرفی می کنید؟

*fred*

عضو جدید
سلام. دوستان میخوام کنترل خطی رو تقریبا از پایه شروع کنم . دوستا واسه مفاهیم و فهمیدن خوب درسنامه چه کتابی رو معرفی می کنید؟
سلام...بنظر من کتا کنترل خطی دکتر خاکی صدیق که توی اینترنت هم پی دی افش موجوده واسه شروع خوبه بخاطر ساده وقابل فهم وروان بودنش

karbaram

عضو جدید
سلام میخواستم بدونم اگه من از الان شروع کنم دیر نیست باتوجه به پایه ی ضعیفی که دارم .
واینکه واقعا موندم برای آزمون آزمایشی کدوم موسسه بهتره ؟آیا بستگی به خوده فرد داره؟ دو ساعته دارم سرچ میکنم بلکه به نتیجه ای برسم ولی هیچی نصیبم نشد.:confused:

*fred*

عضو جدید
سلام میخواستم بدونم اگه من از الان شروع کنم دیر نیست باتوجه به پایه ی ضعیفی که دارم .
واینکه واقعا موندم برای آزمون آزمایشی کدوم موسسه بهتره ؟آیا بستگی به خوده فرد داره؟ دو ساعته دارم سرچ میکنم بلکه به نتیجه ای برسم ولی هیچی نصیبم نشد.:confused:
سلام
نه مهندس دیر نیست....از همین الانم که شروع کنی میتونی رتبه خوبی کسب کنی....انگیزتو از دست نده ...بهترینا منتظرته:)
زیاد خودتو درگیر آزمونای این موسسات نکن بنظرم اول تمرکزت رو بزار روی تستای سالهای قبل بعدش اگه وقت اضافه اوردی برو سراغ موسسات
موفق باشید

رامیز دایی

عضو جدید
سلام به دوستان
من پایه زبان قوی دارم 504-تافل ورد - و پندین کتاب دیگه واسه زبان خوندم.
ولی میخام واسه ارشد یه کتاب تستی بخونم که بشه یکی دو هفته جمع جورش کرد. راهنمایی کنید لظفا

mohsenyosefi

عضو جدید
سلام به دوستان
ولی میخام واسه ارشد یه کتاب تستی بخونم که بشه یکی دو هفته جمع جورش کرد. راهنمایی کنید لظفا
فلش کارت مدرسان شریف که برای رشته مهندسی برقه به نظرم خیلی کمکت کنه اینجور که گفتی.
چون 504 لغت داره که همش واسه مهندسی برقه و بعد از اونم کتاب کم حجم زبان تخصصی رو تست و متناشو کار کنی دیگه فک نکنم مشکلی داشته باشی.
اینارو هم دوستان دانشگاه های خوب به من توصیه کردن که بخونمش.

آخرین ویرایش:

رامیز دایی

عضو جدید
فلش کارت مدرسان شریف که برای رشته مهندسی برقه به نظرم خیلی کمکت کنه اینجور که گفتی.
چون 504 لغت داره که همش واسه مهندسی برقه و بعد از اونم کتاب کم حجم زبان تخصصی رو تست و متناشو کار کنی دیگه فک نکنم مشکلی داشته باشی.

خیلی ممنون واقعا
مفید بود

رامیز دایی

عضو جدید

هست؟
کتاب کم هجم که میگید اونم مدرسان

sevdah

عضو جدید
سلام به دوستان

لغتها و گرامر زیر ذره بین رو بخون و تست هاش رو بزن، اگه خواستی آزمونهای سالهای قبلش رو هم برو از توی سایتشون دانلود کن. هر سال چندسری آزمون میگیرین. www.generalenglish.ir

mohsenyosefi

عضو جدید
زبان عمومی تقریبا اکثر دوستان تو برق سراغش نمیرن بیشتر البته بخش لغاتشو و فقط گرامر ها رو میزنن از این قسمت. بخاطر همین فک میکنم بدرد کسی نمیخوره از رشته مهندسی برق با توجه به حجمش و کلی بودنش. رو زبان تخصصی تمرکز بشه نتیجه بهتری میده و اکثر مشاوره هایی که از رتبه های برتر هم گرفتم همینو گفتن برای زبان.
گرامر+ زبان تخصصی.

رامیز دایی

عضو جدید
آره هست فقط باید خودتم متنای مهمو انتخاب کنی و اون تستا رو بزنی.
قیمتشم خیلی کمه کتابش
لینکشو برات میفرستم که اطلاعات کتابو فلش کارتو بخونی
goo.gl/Ft0wL8

ببخشید من خیلی وقته چک نکرده بودم ،
پاسخ دوستان واقعا مفید بود از همه تشکر میکنم

بالا