ایده های من

محسن جعفر

عضو جدید
من مهندس هوا فضا نیستم اما ایده های زیادی دارم که به همکاری مهندسین گرامی احتیاج دارم هر کسی مایله با بنده همکاری کنه اعلام امادگی کنه لطفا.....
ایده های من:
1_ احتیاجی به ناو هوا پیمابر نیست
2- طرح جدید باله های موشک تاو
3-موشکهای ابی با برد چند برابر
4-دم جدید برای بالگردها (مانور فوق العاده)
5-ار پی جی برای اتفا حریق!

13654242

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
در باره ی اولی که واقعا ایران نیاز به ناو هوا پیما بر نداره ..و اصلا تو استراتژی نظامی ما نیست ...چون بودجه تامیر و نگهداریش با بودجه کل نیروی دریایی ما برابری میکنه و خیلی هم اسیب پذیره ..کمکم تو کل دنیا از دور خارج میشه ...همین الان امریکا کمکم داره این ناو ها رو از سیاست دفاعیش خارج میکنه ..به خصوص بعد از اون اتفاقی که برا ناو امریکایی تو مانور پیامبر اعظم سپاه در خلیج فارس افتاد .در باره ی موشک هم به خصوص دریایی خوشحال میشم بیشتر بگی ولی یه پیشنهاد دارم ..اگر عضو بسیج هستی ایده هات رو برو به سپاه ارائه بده ..اگه بچه تهرانی برو سپاه ناحیه بگو منو به دانشکده هوا فضای دانشگاه امام حسین معرفی کنید ..عجیب استقبال میکنن ..

احسان اسدی

عضو جدید
من مهندس هوا فضا نیستم اما ایده های زیادی دارم که به همکاری مهندسین گرامی احتیاج دارم هر کسی مایله با بنده همکاری کنه اعلام امادگی کنه لطفا.....
ایده های من:
1_ احتیاجی به ناو هوا پیمابر نیست
2- طرح جدید باله های موشک تاو
3-موشکهای ابی با برد چند برابر
4-دم جدید برای بالگردها (مانور فوق العاده)
5-ار پی جی برای اتفا حریق!

سلام من مهندس نیستم ولی به این طرح آر پی جی برای اتفای حریق خیل فکر کردم و طرح هایی هم دارم

بالا