ایجاد set up در visual studio 2012 (+ تلریک ...)

hiw

عضو جدید
سلام به همه دوستان

من یه برنامه wpf در visual studio 2012نوشتم. دیتا بیس م sql server 2008express هست. از کمپوننت های تلریک و همچنین از telerik OpenAcess ORM هم استفاده کردم. (برنامه م به درستی کار میکنه)
و اما مشکلی که 20 روزه نتونستم حلش کنم و افسرده م کرده :cry:(باعث شد تحویل پروژه 1ماه به تعویق بیفته و چندبار بدقولی کنم :mad: ) ! :
Deployment و یا ساخت set up یا installer است.
همنطور که میدونید VS2012 برخلاف نسخه های قبلی setup project نداره:warn:
کارهایی که کردم :

• InstallSheild premier 2010 رو نصب کردم اما ظاهرا با VS2012 سازگار نیست. سعی کردم InstallShield Limited Edition رو از سایت مایکروسافت دانلود کنم و باهاش کار کنم اما لینک دانلودی که مایکروسافت ایمیل میکنه کار نمیکنه (یا چند ایمیل ، با یا بدون VPN و فیلتر شکن امتحان کردم ، 3-4 بار)

• از WIX استفاده کردم. کلی باهاش ور رفتم اما خروجی که بهم میده برنامه منو نصب نمیکنه

• همینطور از Advanced Installer هم استفاده کردم. اینم installer درستی بهم نمیده.

همونطور که خودتون میدونید باید dll های تلریک و آیکونها (که resource هستن) ، پایگاه داده و اگه بشه فونت ها هم در فایل set Up باشند .

کسی هست تا حالا خودش اینکارو کرده باشه ؟ منبعی اگر دارید (فارسی انگلسی) که کار کنه ، لطفا بهم معرفی کنید . ممنونتون میشم . پلیز:gol:

bitaroos

عضو جدید
سلام
من خودم چند وقت پیش تو یکی از فروم ها برای ساخت setup سوال پرسیدم، جواب این بود:
اگر Setup برنامه هایتان روال ساده ای دارند، Indigo Rose Setup Factory و اگر روال نصب پیچیده ای دارند،
Caphyon Advanced Installer را توصیه می کنم
منبع: مجید آنلاین
اینم اضافه کنم که شخص باسوادی این دو نرم افزار رو پیشنهاد داد.

یه PDF هم چند وقت پیش از همین سایت گرفته بودم که برای ساخت ستاپ داخل VS2008 بود.
فکر کنم روند کلی توی اکثر نرم افزار ها شبیه هم هست.مشاهده پیوست setupinVS2008.rar

حالا ببیت اینا بدرت می خورن یا نه!

hiw

عضو جدید
ممنونم bitaroos
امتحانشون میکنم
مرسی

بالا