ایجاد یک گروه مقاله نویسی

crb7

عضو جدید
سلام
قصد ایجاد یک گروه مقاله نویسی را داریم.دوستانی که تمایل به همکاری دارند اعلام کنند.رشته زیاد مهم نیست چون قراره مقالات بین رشته ای باشه.
ممنون

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار
سلام
کار بسیار خوبی هست. من هم در حد توانم کمک میکنم.
فقط یه نکته خواهش میکنم در قبال کارهایی که میکنید درخواست وجه نکنید. در غیر این صورت پستهای تبلیغاتی و گرفتن وجه بدون اطلاع قبلی حذف میشن. همچنین اگر میخواید ارتباط نزدیکتری داشته باشین بهم پیام خصوصی بدین و ایمیل یا شماره تلفنتون رو اونجا برای هم بفرستین.
همچنین اینکه دوستانی که فعالیت مستمر و خوبی داشته باشن بهشون امتیازهای ویژه ای تعلق میگیره. فعلا خودمم نمیدونم چه امتیازهایی ولی چیزای خوبی خواهد بود.:D

crb7

عضو جدید
سلام
کار بسیار خوبی هست. من هم در حد توانم کمک میکنم.
فقط یه نکته خواهش میکنم در قبال کارهایی که میکنید درخواست وجه نکنید. در غیر این صورت پستهای تبلیغاتی و گرفتن وجه بدون اطلاع قبلی حذف میشن. همچنین اگر میخواید ارتباط نزدیکتری داشته باشین بهم پیام خصوصی بدین و ایمیل یا شماره تلفنتون رو اونجا برای هم بفرستین.
همچنین اینکه دوستانی که فعالیت مستمر و خوبی داشته باشن بهشون امتیازهای ویژه ای تعلق میگیره. فعلا خودمم نمیدونم چه امتیازهایی ولی چیزای خوبی خواهد بود.:D
نه به هیچ عنوان درخواست وجهی وجود نداره.ما قصد داریم نگارش مقالات بین رشته ای رو شروع کنیم و کسانی که تو نگارش مقاله کار کنند قطعا به عنوان تهیه کننده مقاله مطرح خواهند شد . در واقع در کنار هم می خواهیم انشاالله مقالات مختلفی رو بنویسیم که هر کس با توجه به رشته اش قسمتی از کار را به عهده می گیرد .
خوشحال میشم شما هم شرکت داشته باشید

nilo0ofun

عضو جدید
سلام
من تازه تاپیکی رو که برای تشکیل گروه مقاله نویسی زده بودید دیدم !! امیدوارم هنوز فعال باشه من کارشناسی مکانیک خوندم و ارشد نفت الان دارم دنبال موضوع پایان نامه میگردم که بین رشته ای باشه خوشحال میشم اگه بتونیم با هم همکاری کنیم