ایجاد یک لینک با نمایش در Pop-Up Window و اتصال همزمان به دیتا بیس؟؟

pcpalace.ps

عضو جدید
سلام
در قسمت گالری تصاویر وبسایتم و در صفحه ای که همه ی عکسهارو با سایز کوچیک لیست میکنه میخوام نام عکس به صورت یک لینک زیر اون نمایش داده بشه و با کلیک روی اون در یک Pop-Up Window عکس با سایز اصلی نمایش داده بشه برای این لینک از HyperLink نمیتونم استفاده کنم چون میخوام وقتی روی اون کلیک میشه تعداد بازدیدها ی اون عکس در دیتا بیس Updateشه که آغحثق»هدن همچین Eventی (مثل OnClick)نداره.چطور لینکی ایجاد کنم که هم در یک پنجره ی جداگانه عکس رو نشون بده و هم به دیتا بیس وصل شه و بازدیدها رو افزایش بده؟
خودم با HyperLink , LinkButton ,تگA امتحان کردم نشد یا شایدم من بلد نیستم.لطفا راهنمایی کنید.ممنون!

A.S.Roma

عضو جدید
کاربر ممتاز
بایستی از جاواسکریپت جهت باز کردن پنجره ی جدید استفاده کنید.

مثلا" :

کد:
        function openNewWindow()
        {
            window.open('http://www.yahoo.com/','','_blank','');
        }
    </script>

<asp:LinkButton ID="btnLink" runat="server" Text="Click " OnClick="btnLink_Click" OnClientClick="openNewWindow()"></asp:LinkButton>

microsoft

کاربر فعال
سلام
در قسمت گالری تصاویر وبسایتم و در صفحه ای که همه ی عکسهارو با سایز کوچیک لیست میکنه میخوام نام عکس به صورت یک لینک زیر اون نمایش داده بشه و با کلیک روی اون در یک Pop-Up Window عکس با سایز اصلی نمایش داده بشه برای این لینک از HyperLink نمیتونم استفاده کنم چون میخوام وقتی روی اون کلیک میشه تعداد بازدیدها ی اون عکس در دیتا بیس Updateشه که آغحثق»هدن همچین Eventی (مثل OnClick)نداره.چطور لینکی ایجاد کنم که هم در یک پنجره ی جداگانه عکس رو نشون بده و هم به دیتا بیس وصل شه و بازدیدها رو افزایش بده؟
خودم با HyperLink , LinkButton ,تگA امتحان کردم نشد یا شایدم من بلد نیستم.لطفا راهنمایی کنید.ممنون!

درخواست شما با جی کوئری قابل انجامه.در تاپیک بخش زبانهای طرف کلاینت بخش jquery سوالتون رو مطرح کنید تا پاسخ بدم.