ایا کسی هست مرا یاری کند؟؟

مهندسی گاز

عضو جدید
سلام به دوستان خوب وفهیم:heart:(شیرازیم)
امروز میخواستم یه درخواست کمک یا پیشنهاد کنم:
میخواستم بگم عزیزانی که توانایی مالی دارن ومیخوان توی یه کار خیر شرکت کنن اعلام امادگی کنن.
کار خیر اینه که ماهیانه یه مبلغی رو به ایتام کمک کنین.من خودم اگه خدا کمک کنه میخوام ماهی ده هزار تومن کمک کنم.البته توی این کار هیچ اجباری نیست وقصدم سو استفاده از این عنوان هم نیست هرکسی و نیتش .ودلش
هرکسی خواست کمک کنه برام پیام بزار تا شماره حساب بدم تا اون کمک گران بهاتون توی این ماه عزیز بدست نیاز مندش برسه.
بنی ادم اعضای یکدیگرند چه عضوی بدرد اید روزگار
دگر عضوها را نماند قرار...........
از توجه شما متشکرم
اجرتون به اقا امام حسین
:gol::gol::gol::gol::gol::gol:
__________________البته این کمک ها در شیراز به دست نیازمندش میرسه

sheyda

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من با پیشنهادتون کاملا" موافقم.
البته اگه یه سری به تاپیک قرار ملاقات شیرازیهای باشگاه تو تالار زنگ تفریح بزنید متوجه میشید این بحث اون جا هم مطرح شده،فکر میکنم اگه هممون با هم جمع بشیم یک جا به نتیجه ی بهتری در این مورد برسیم.

با سپاس

مهندسی گاز

عضو جدید
سلام

سلام

سلام دوست عزیز
من با پیشنهادتون کاملا" موافقم.
البته اگه یه سری به تاپیک قرار ملاقات شیرازیهای باشگاه تو تالار زنگ تفریح بزنید متوجه میشید این بحث اون جا هم مطرح شده،فکر میکنم اگه هممون با هم جمع بشیم یک جا به نتیجه ی بهتری در این مورد برسیم.

با سپاس
ممنون شیدا جان ازاینکه توجه به تایپیک کردی .امیدوارم که از تایپیکهای که میزارم خوشت بیاد ونظرت برام بفرستی .به دیگر دوستاتم متونی اینو بگی.:w36:

sheyda

عضو جدید
سلام
من خیلی وقت پیش با دوستانم در مورد جمع آوری مبلغی برای کمک به افراد نیازمند صحبت کرده بودم و الان هم این کار داره انجام میگیره ولی متاسفانه تعدادمون کم هست.

امیدوارم با همکاری شما و بقیه ی بچه ها بتونیم مبلغ قابل توجهی برای کمک جمع آوری کنیم.

با سپاس

Hossein.H.Shirazi

عضو جدید
من هم هستم کسی لینک اون تاپیک رو داره بده.
آخه من برای تفریح نمیام توی یک سایت مهندسی!:D

شهلای تنها

عضو جدید
اگه دانشجو نبودم.اگه بیکار نبودم.اگه بی کس نبودم حتما حتما حتما منم بودم اما چه کنم چاره چیست که ندالم:crying:.اما اگه خدا قسمت کنه میخوام موسسه آموزش فکری و تحصیلی بچه های معلولو بذارم که ایشا... خدا کمکم میکنه منم گامی در جهت کمک به نیازمندان برمیدارم:sweatdrop:

Mr. Lawyer

دستیار مدیر کل در تالار حقوق
کاربر ممتاز
اگه دانشجو نبودم.اگه بیکار نبودم.اگه بی کس نبودم حتما حتما حتما منم بودم اما چه کنم چاره چیست که ندالم:crying:.اما اگه خدا قسمت کنه میخوام موسسه آموزش فکری و تحصیلی بچه های معلولو بذارم که ایشا... خدا کمکم میکنه منم گامی در جهت کمک به نیازمندان برمیدارم:sweatdrop:

آفرین