ایا با این معدل پذیرفته میشم

alitaali

عضو جدید
دوستان من میخوام برم رشته کاردانی ترمی نرم افزار تهران علمی کاربردی..معدل دیپلمم هم 12.73 هستش.حالا میخوام بدونم با این شرط معدل و معدل من میشه تو رشته نرم افزار کاردانی ترمی راه پیدا کنم.دوستان خواهش میکنم هر کی با این معدل قبول شده یا حداقل میدونه که میشه با این معدل قبول شد یا نه حتما جواب منو بده هر کس میدونه خواهشا جواب بده واقعا به جوابش احتیاج دارم.

E.M.F

عضو جدید
سلام..
توی ترمی شرط معدل نیست فقط باید آزمون دروس عمومی رو بدی
اگه بخوای آزمون ندی و با شرط معدل بری که باید دفترچه پودمانی رو بگیری..که بدون آزمون یه سره میری دانشگاه فقط یه بدی داره که باید تو 7 پودمان تموم کنی ولی در ترمی توی 4 ترم تموم میکنی...
البته با این معدل فکر نکنم تهران قبول بشی...
موفق باشی....

shayan_tanha

عضو جدید
سلام..
توی ترمی شرط معدل نیست فقط باید آزمون دروس عمومی رو بدی
اگه بخوای آزمون ندی و با شرط معدل بری که باید دفترچه پودمانی رو بگیری..که بدون آزمون یه سره میری دانشگاه فقط یه بدی داره که باید تو 7 پودمان تموم کنی ولی در ترمی توی 4 ترم تموم میکنی...
البته با این معدل فکر نکنم تهران قبول بشی...
موفق باشی....

با سلام
ترمی هم الان با شرط معدل میگیره و کنکورش حذف شده

دوستان من میخوام برم رشته کاردانی ترمی نرم افزار تهران علمی کاربردی..معدل دیپلمم هم 12.73 هستش.حالا میخوام بدونم با این شرط معدل و معدل من میشه تو رشته نرم افزار کاردانی ترمی راه پیدا کنم.دوستان خواهش میکنم هر کی با این معدل قبول شده یا حداقل میدونه که میشه با این معدل قبول شد یا نه حتما جواب منو بده هر کس میدونه خواهشا جواب بده واقعا به جوابش احتیاج دارم.

مطمئنی معدل دیپلمت اینقد پائینه؟ دقت کن معدل کتبی نگفته ها معدل کل سه سال را گفته!
شما شرکت کن. 50 تا حق انتخاب داری. حالا یا قبول میشی یا نه. ولی من بهت میگم تهران قبول میشی خیالت راحته راحت. معدل از این پائینتر هم من دیدم که قبول شده. من خودم معدلم 17 و 16 صدمه و میخوام برنامه سازی کامپیوتر بخونم :)