[ایا از رشته ی عمران راضی هستید؟]

[ایا از رشته ی عمران راضی هستید؟]

• مجموع رای دهندگان
    49
سلام بچه ها من رشتم عمران نیست ولی این رشته رو بسیار بسیار دوست داشتم و دارم من چند ماه پیش،زمان انتخاب رشته به دلایلی نشد عمران بزنم و الان که یه رشته دیگه رفتم گاهی که اسمی از عمران یا کتاباش یا اصطلاحات مربوط به عمران میشنوم و چون نمیتونم حتی برای ارشد هم عمران بخونم خیلی حسرت میخورم.:cry:فقط میتونم بگم خوش به حالتون.رشته من دبیریه دانشگاه فرهنگیانه،دبیری ریاضی.

من از بچگی عاشق مهندسی راه وساختمان بودم-الان هم عاشقشم وقتی یه سازه ای رو از پایه اجرا میکنیم وقتی کامل میشه از دیدنش سیر نمیشیم

هاشمیان20

عضو جدید
نه راضی نیستم.
خریت کردم عمران رفتم، اونموقع تو بورس بود چون مسکن از نیاز انسانی خیلی کمتر بود.
الان که سه برابر مسکن بیشتر از نیاز داریم، عمران ساختمان تخته میشه.
با این وضعیت کم آبی سد و ... هم درش تخته میشه.

مهندسای عمران آینده بدبخت ترین مهندسای کشور خواهند بود و یک مشت شکم سیر ملت رو تشویق میکنن به جمعیت بیشتر اوردن.
با کدوم اقتصاد و کار و شغل و...

mohsen2310

عضو جدید
در کل تو ایران رشته عمران خوب نیست، آخرش با پول متوسطی که بعد از چند سال جمع می کنی تهش یه پیمانکار بشی که اونم بدون درس خوندن و انجام کار بازار میشه بهش رسید! اونقدر تو دانشگاه ازمون کار کشیدن و سختی کشیدیم که چی؟

inanna

عضو جدید
من به رشته عمران و معماری علاقه داشتم تمام انتخابای کنکور سراریم هم عمران و معماری بود که عمران رو قبول شدم...بازم برگردم عقب همین رشته رو میخونم

کاری هم به بازار کارش و اینا ندارم چون دخترم بخاطر علاقم انتخاب رشته کرده بودم نه بازار کارش

هرچند به نطرم رشته عمران خلی حیطه کاری گسترده ای داره و مثل بعضی رشته ها تک بعدی نیست...
کار مهندس عمران که فقط ساخنمون سازی نیست!!!بازار مسکن بخوابه خب قرار نیست که پیسرفت عمران و آبادی کشور بخوابه...راه، راه آهن، آب و کلی زمینه های کاری دیگه هست.

behrooz civil

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
بله 100 درصد راضی هستم . به نظر من مهندسی عمران بهترین ، باکلاس ترین ، پول ساز ترین ، زیبا ترین و گسترده ترین رشته فنی و مهندسی هستش . مهندسای عمران هیچ وقت بیکار نمی مونن . با یکم تلاش و زرنگی میتونن به موفقیت برسن . به قول دوست قبلی عمران و آبادانی کشور همیشه ادامه داشته و خواهد داشت . مهندسی عمران مثل رشته معماری نیست که فقط در ارتباط با ساختمان باشه ، راهسازی و راه آهن و بندر سازی و خطوط انتقال نیرو و .... همه و همه به مهندسان عمران نیاز دارن . از بچگی عاشق رشته عمران بودم . دریک کلام عالی

AminPower

عضو جدید
سلام.

من رشته ـم عمران نیست ولی یکی از بستگانم ارشد عمران میخونه.
با توجه به توضیحاتی که دوستان دادن و اونطور که دیدم رشته خوبی هستش.

موفق باشید.