[ایا از رشته ی عمران راضی هستید؟]

[ایا از رشته ی عمران راضی هستید؟]

• مجموع رای دهندگان
    49

sina.javan

عضو جدید
شاید جالب باشه همه دوستان بیان و بگن که از انتخاب رشته عمران راضی بودن یا نه و معیارهای انتخابشون چی بوده،نتایج باید جالب باشه!:)

علی(110)

عضو جدید
سلام
من که اومدم و عمرانی شدم، فقط به خاطر خواست خدا بود، نه اینکه به عمران علاقه نداشتما نه، ولی به طور احمقانه ای عشق معماری بودم(سراسری به جز معماری هیچی دیگه انتخاب نکرده بودم، خدارو شکر که هیچکدومو هم قبول نشدم)
حالا هم احساس میکنم روزی باید n بار خدامو شکر کنم که معماری قبول نشدم و اومدم عمران.
البته به دوستان معمارباشی بر نخوره ها.

noosh_l

عضو جدید
من که اول به دلیل اصرار خانوادم رشته ریاضی رو انتخاب کردم
بعد یه سال جونم به لبم رسید و رفتم سراغ رشته مورد علاقه خودم یعنی عمران
خیلی هم راضی هستم
ارزششو داره:)

Alan

عضو جدید
من در انتخاب رشته(چه سراسری و چه آزاد)عمران زدم ولی اون وقت اینقدر از این رشته اطلاع نداشتم و شاید پیشنهاد یکی از بستگانم منو به این رشته سوق داد ولی حالا به معنای کلمه این رشته رو دوست دارم و از اون شخص خیلی ممنونم که با شناختی که از من داشت منو خیلی خوب راهنمایی کرد.به نظرم رشته عمران به دور از حرفهایی که دربارش می زنن خیلی شیرین و جالبه و به هیچ عنوان خشک نیست و حتی به نظرم از خیلی از رشته های دیگه با کلاس تره.من اگه باز انتخاب رشته می کردم عمران اولین و اخرین انتخابم بود

M.D1365

عضو جدید
من اصلا فکر نمی کردم یه روزی بخوام عمران بخونم,عمران رشته ی فوق العاده ای ولی نه واسه من!!!
فعلا که دارم می خونم تا بعد چی پیش بیاد!
(البته یکی میخواد واسه ارشد کمکم کنه که از همین جا ازش برای بار چندم تشکر می کنم):w30:

topolmopol

عضو جدید
من اون موقع ها از عمران متنفر بودم و میگفتم عین.... ریخته تو خیابون!!!!!!!!!!!!!!!
اول هم مهندسی شیمی سهند تبریز قبول شدم ولی دست تقدیر منو انداخت تو این رشته!
الان خیلی خوشحالم که این طوری شد.عمران رو با هیچی عوض نمیکنم.اگه دوباره به عقب برگردم بازم عمران رو انتخاب میکنم.
من عاشق عمران و عمرانی هستم.ماهه به خدا!:heart::heart::heart:

zahra-z

عضو جدید
من ابتدا از عمران چیزی نمی دونستم می خواستم برم رشته کامپیوتر ولی زدو عمران قبول شدم. حالا خیلی راضیم چون واقعاً جذابه همه جا کاربرد داره و شاخه هاش زیادن هر چی یاد میگیری بازم کمه!!! ;)

amin majidi

عضو جدید
سلام من دانشجوی انصرافی مهندسی کشاورزی دانشگاه گیلان و دانشجوی حال حاضر عمران دانشگاه قزوین
اول دو دل بودم که سراسری رو ول کنم بیام ازاد عمران بخونم
اما حالا به لطف خدا و راهنمایی های برادرم که عمران خونده خیلی راضیم از رشتم
نظرات دوستان هم خیلی قوت قلب داد :heart:درود بر شما :gol:;)

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
عمران رشته ی خیلی انگیزه سازی هست .
این نکته که یک مهندس عمران می تونه ارتقاء درجه پیدا کنه از پایه 3 >2>1 خیلی جالب هست.
به نظرم پول درآوردنِ رشته ی عمران خیلی به آدم احساس لذت و رضایت می ده.(منظورم میزان درآمد نیست)

موفق باشید

zoro.tornado2005

عضو جدید
سلام من دانشجوی انصرافی مهندسی کشاورزی دانشگاه گیلان و دانشجوی حال حاضر عمران دانشگاه قزوین
اول دو دل بودم که سراسری رو ول کنم بیام ازاد عمران بخونم
اما حالا به لطف خدا و راهنمایی های برادرم که عمران خونده خیلی راضیم از رشتم
نظرات دوستان هم خیلی قوت قلب داد :heart:درود بر شما :gol:;)

ایول آقا ! ورودی چندی هم دانشگاهی!؟:gol:

در ضمن ،منم خیلی راضی ام از رشتم! سراسری مهندسی عمران غیر انتفایی علم و فرهنگ تهران قبول شدم(70% انتخابام عمران بود :D).ولی خوب اومدم آزاد قزوین!;)
الانم کلی راضی ام از رشتم !از اول هم عمران دوست بودم!

hsharghi

عضو جدید
یعنی واقعا ممکنه یکی عمران خونده باشه و راضی هم نباشه!!!!

من شدیدا استعداد معماری داشتم ولی او اونجایی که خدا میخواست رفتم عمران و الانم مشغول خوندن فوق لیسانسم. البته کارای معماری هم خیلی کردم و پایان نامه معماری ها رو هم خیلی بستم ولی رشته عمران یه چیز دیگه است... ;)

amarjani200

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اصلا فکر نمی کردم یه روزی بخوام عمران بخونم,عمران رشته ی فوق العاده ای ولی نه واسه من!!!
فعلا که دارم می خونم تا بعد چی پیش بیاد!
(البته یکی میخواد واسه ارشد کمکم کنه که از همین جا ازش برای بار چندم تشکر می کنم):w30:
چرا؟!
اگه براي كار ميگين
عمران انقدر زمينه فعاليتش وسيعه كه بالاخره 2،3 گزينه خوب براي شما پيدا ميشه....

amarjani200

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
با اينكه من عاشق كاراي اجراييم
ولي در حال حاضر دارم طراحي ميكنم ، البته طراحيم يه صفايي داره ها
بچه عمرانيام كه ماهن..........
تعريف از خود نباشه يه وقت؟!

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی اگه از عمران ناراضیه میتونه بره خودکشی کنه:D
یا میتونه عینک دودی بزنه:D:D

kamran1135

عضو جدید
عشق عمران

عشق عمران

من عمران و آبادی در مملکتم را همیشه حرف اول میدونم/پس بیایید دست در دست هم آباد کنیم ایران را.:gol:

داودOMRAN

عضو جدید
با سلام به همه دوستان موقع انتخاب رشته عمران وپزشکی هر دو دوست داشتم دوستانم گفتند که رتبه 3 رقمی میخواد پزشکی سخته و...از اونجایی که رشته عمران دوست داشتم اومدم عمران حالا هم عاشق عمران هستم وافتخار میکنم به رشته عمران خودمون هستیما رشته پرغرور وبزرگ هستش امیدوارم که همه موفق باشید

moby

عضو جدید
از بچگی با اب و گل بازی کردن و دوست داشتم که همون عشق به خاک منو کشوند سمت خودش و الان دیگه میشه گفت که عمران تو خونم داره به تمام بدنم حکم میکنه

m4hboobe

عضو جدید
من عاشق عمرانم
عمرانم عاشق من :)
قشنگترین بخشش اجراس
و عاشقانه ترین بخشش محاسبات علی الخصوص محاسبات بتنی:heart:

hannah

عضو جدید
من عشق معماری بودم که عمران قبول شدم !:cry:
عمران رشته خوبیه به شرطی که علاقه داشته باشی......ولی خوب با من جور نیست منم باهاش جور نیستم!:redface: