اگه قدرت اينو داشتي كه يه قانون دنيا رو عوض كني كدومو عوض ميكردي؟

babak485

عضو جدید
کاربر ممتاز
ســلــــام بـــه دوستــــاي گـــلـــم...

اگه قدرت اينو داشتي كه يه قانون دنيا رو عوض كني كدومو عوض ميكردي؟؟
:gol::gol::gol::gol:

babak485

عضو جدید
کاربر ممتاز
من قانون خواستگاري رفتن پسرا را تغيير مي دادم :biggrin:

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من قانون خواستگاري رفتن پسرا را تغيير مي دادم :biggrin:

ببخشید این قانون نیست عرف هست.

سئوالتونو یه جوردیگه مطرح میگردین بهتر میشد

مثلا اگه قدرت داشتم جلو ظلم میگرفتم ( وظلم کردن قانون نیست ولی بعضی ها انجام میدن)

babak485

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید این قانون نیست عرف هست.

سئوالتونو یه جوردیگه مطرح میگردین بهتر میشد

مثلا اگه قدرت داشتم جلو ظلم میگرفتم ( وظلم کردن قانون نیست ولی بعضی ها انجام میدن)

خوب خيلي چيزا خود به خود به قانون تبديل شدن
باشه يك قانون ديگه ميگم
مثلا" سربازي را اختياريش مي كردم

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خوب خيلي چيزا خود به خود به قانون تبديل شدن
باشه يك قانون ديگه ميگم
مثلا" سربازي را اختياريش مي كردم

این شد یه چیزی سربازی قانون هست دراثر انجام وعرف تبدیل به قانون نشده

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
حق طلاق رو هم به خانوما میدادم هم آقایون و مهریه زمانی به زن میرسید که مرد طلاقش بده .الان خودم فقط موندم چرا این به ذهنم رسید!!!

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
حق طلاق رو هم به خانوما میدادم هم آقایون و مهریه زمانی به زن میرسید که مرد طلاقش بده .الان خودم فقط موندم چرا این به ذهنم رسید!!!

عزیزم حق طلاق خانوم میتونه قبل از عقد تو شرایط قرار بده البته طرف مقابل پذیرفته باشه شما توشرایط عقد بگذارین

مرد طلاق بده باید مهریه هم بده ولی اگه خانم طلاق بخواد طبق یه شرایطی مهریه میتونه بگیره چراکه مهریه بایدد در طول زندگی زناشویی پرداخت بشه

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همین الانو بخوام بگم:

قانونی میذاشتم که ازدواج بکنی بعد بری سربازی و تا وقتیم میری سرکار با توجه به مدرک و رشتت حقوق بگیری:redface:

babak485

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم حق طلاق خانوم میتونه قبل از عقد تو شرایط قرار بده البته طرف مقابل پذیرفته باشه شما توشرایط عقد بگذارین

مرد طلاق بده باید مهریه هم بده ولی اگه خانم طلاق بخواد طبق یه شرایطی مهریه میتونه بگیره چراکه مهریه بایدد در طول زندگی زناشویی پرداخت بشه

البته يك مشكلي هست
اون موقه ادم داغه هيچي حاليش نيست هر چي جلوش مي زارن بدون اينكه بخونه امضا مي كنه
يا خودموني بگم جو گير ميشه :biggrin:

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
همین الانو بخوام بگم:

قانونی میذاشتم که ازدواج بکنی بعد بری سربازی و تا وقتیم میری سرکار با توجه به مدرک و رشتت حقوق بگیری:redface:

این نیاز به قانون نیست برادر جان

به خودت بستگی داره

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
nayyerr:کم کسی پیدا میشه حق طلاق بده به زنش کسی هم قبول کنه به شرط اینکه یه سکه مهرش باشه:D . مهریه باید داده بشه !من خودم الان مامانم وکیله عینا دارم میبینم زندگی خیلی از خانومای جامع رو. 90 درصد مردا پولدارم هستنا ولی جونشون درمیا یه ربع سکه هم بدن باید یه 5 سالی دختر بلاتکلیف بیاد و بره آخرش تازه بتونه مهرشو ببخشه طلاق بگیره:biggrin: اصا تو قانون ما اگه ی مرد بی رحم باشه بخواد میتونه ی دختر رو تو هر سنی بدبخت کنه ....

suniya2012

عضو جدید
nayyerr:کم کسی پیدا میشه حق طلاق بده به زنش کسی هم قبول کنه به شرط اینکه یه سکه مهرش باشه:D . مهریه باید داده بشه !من خودم الان مامانم وکیله عینا دارم میبینم زندگی خیلی از خانومای جامع رو. 90 درصد مردا پولدارم هستنا ولی جونشون درمیا یه ربع سکه هم بدن باید یه 5 سالی دختر بلاتکلیف بیاد و بره آخرش تازه بتونه مهرشو ببخشه طلاق بگیره:biggrin: اصا تو قانون ما اگه ی مرد بی رحم باشه بخواد میتونه ی دختر رو تو هر سنی بدبخت کنه ....

خانمام میتونن ولی غیر قانونی:D

babak485

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره والا:biggrin:
قانون بعدی: رانندگی آقایونو ممنوع میکردم ،چقدردنیا گل و بلبل میشد مگه نه؟ میخوام کتاب قانون بنویسم:biggrin:

اگه اين كارو مي كردي كه ضربه بزرگي به اقتصاد مي زدي
ايران خودرو و سايپا ورشكست ميشدن :biggrin:

suniya2012

عضو جدید
اگه اين كارو مي كردي كه ضربه بزرگي به اقتصاد مي زدي
ايران خودرو و سايپا ورشكست ميشدن :biggrin:

نه دیگه خانمارو مجبور به رانندگی میکردم:D البته ورشکستگی ایران خودرو وسایپا برمیگرده به تورم!!! همش تقصیر تورمه!!:biggrin:

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
شما خبر نداری به خاطر همین اینطوری حرف میزنی......بعضی چیزا رو به شرایط بستگی داره......هر کاری کنی دل بابت نمیشه.....

بی خبرم نیستم درست هست پشت کوه زندگی میکنم ولی بازم میگم درست هست تا سربازی نرفته باشین کار نیست وخیلی چیزها ولی بازم همون هست حرفم البته شرایط هم بی تاثیر نیست

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اگه بودم دو سال سربازیه اقایونو میکردم یه سال واسه خانوما هم 3 ماه سربازی میزاشتم....:D و کاری هم میکردم به خانوما هم اجازه اینکه بتونن قاضی یا رییس جمهور بشن هم بدم...

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خوب کمتر کسی دخترشو به سربازی میده که پول نداره!

اون دیگه به اختیار خودشون هست دوست دارن دخترشونو به پسر سربازی رفته و پولدار ولی درعوض ...... بدن

به نظرمن که این چیزا زیاد مهم نیست سربازی هم بعدا میشه رفت تازه با ازدواج میتونن توشهر خودشونم سربازی بکنن به نظرمن حماقت هست به خاطر این چیزا دخترتو شوهر ندی ( البته اگه پسر از لحاظ دیگه خوب باشه)
بابای خودم سوم ذراهنمایی بوده ازدواج کزده ...............

با یدخانواده ها پشتیبانی بکنن ( هردوطرف)

suniya2012

عضو جدید
من اگه بودم دو سال سربازیه اقایونو میکردم یه سال واسه خانوما هم 3 ماه سربازی میزاشتم....:D و کاری هم میکردم به خانوما هم اجازه اینکه بتونن قاضی یا رییس جمهور بشن هم بدم...

:eek:سربازی؟!!!!!!!!!!!! اخه چرا؟!!! سربازی وقت تلف کردنه! :cool:. ولی یه قانون جدید به ذهنم رسید: ریاست جمهوری آقایونو ممنوع میکردم:D

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون دیگه به اختیار خودشون هست دوست دارن دخترشونو به پسر سربازی رفته و پولدار ولی درعوض ...... بدن

به نظرمن که این چیزا زیاد مهم نیست سربازی هم بعدا میشه رفت تازه با ازدواج میتونن توشهر خودشونم سربازی بکنن به نظرمن حماقت هست به خاطر این چیزا دخترتو شوهر ندی ( البته اگه پسر از لحاظ دیگه خوب باشه)
بابای خودم سوم ذراهنمایی بوده ازدواج کزده ...............

با یدخانواده ها پشتیبانی بکنن ( هردوطرف)

پدر بنده هم 16 سالگی ازدواج کرده ولی به هیچ وجه قدیم با الان قابل مقایسه نیست...خیلی سخته ازدواج کنی بعد همسرت بخواد بره سربازی ..فقط گفتنش راحته...

بالا