اگه بهت می گفتن یک ساعت دیگه بیشتر زنده نیستی چیکار می کردی ؟

magic2021

عضو جدید
یه ساعت کمه آقا...
من از عالم و آدم باید رضایت بگیرم...
کم کمش یه سال فرصت میخوام

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون یه ساعتو با عزیزترین نفر تو زندگیم میگزروندم البته بستگی داره که اون یک ساعت کی و تو چه شرایطی باشه

aniseh.m

عضو جدید
اولش توبه می کردم
بعدش زنگ میزدم به خانوادم تا صداشونو بشنوم بعدم ی وصیت نامه می نوشتم بعدم گریه می کردم تا بمیرم

khanum gol

عضو جدید
هیچی تا الانش چیکار میکردم؟یه ساعت دیگه هم وایمیسم دیگه.........

scorpion_tur

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه دوش کوچلو میگرفتم
بعد یه نخ سیگار روشن میکردمو منتظر میموندم

fraze

عضو جدید
نزد خونوادم می رفتم.با هاشون شاد بودم و بشون نمی گفتم می خوام بمیرم چون همش گریه می کردن.سپس وصیت نامه و بعدشم مرگ.

(انشاالله هیچ کس از خانوادش دور نشه انشاالله)
مخصوصا کاربرای سایت.

mil@d

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهترین لباسمو می پوشیدم ، روی کاناپم لم میدادم و به یک موسیقی کلاسیک گوش میدادم ...

sunset_69

عضو جدید
کاربر ممتاز
مامانم و بوس مي كردم و بهش ميگفتم كه چقدر دوسش دارم اونقدري كه باورش نميشه.

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
میرفتم پیش مامان و بابام و به خاطر دوری ازشون گریه میکردم، ولی واسه دوباره دیدن تنها خواهرم خوشحال میشدم.
اما اگر من بمیرم مامان و بابام خیلی تنها میشن که!!!!!! نه نه من نباید بمیرم ، آقا ما نیستیم، برو سراغ یکی دیگه.

safa13

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه یه روز بود بهتر بودا...تو 1 ساعت کاری نمیشه کرد.....ولی به همه اونایی که دوستشون دارم میگفتم که چقدر برام عزیزن....و اگه میتونستم همه رو یک بار میدیدم...بعد از خدا طلب بخشش میکردم و می مردم

mohamad razavi

عضو جدید
کاربر ممتاز
میرفتم پیش مامان و بابام و به خاطر دوری ازشون گریه میکردم، ولی واسه دوباره دیدن تنها خواهرم خوشحال میشدم.
اما اگر من بمیرم مامان و بابام خیلی تنها میشن که!!!!!! نه نه من نباید بمیرم ، آقا ما نیستیم، برو سراغ یکی دیگه.

جالب بود ، حالا مگه ما گفتیم بیا بمیر ......