اگر ولخرج هستید این کیف را به بازار ببرید!

M o R i S

مدیر تالار حسابداری
مدیر تالار
کاربر ممتاز
به گزارش بروزها به نقل از باشگاه خبرنگاران، دانشمندان یک کیف دستی هوشمند ساخته‌اند که می‌تواند قسمت مربوط به کیف پول را در صورتی که اندازه گیری کند فرد زیاد‌تر از حد مجاز پول خرج کرده را قفل نماید.گفتنی است، این کیف هوشمند با استفاده از زنگ‌های هوشمند می‌تواند یک نظارت دقیق بر هزینه‌های انجام شده توسط کاربر داشته باشد.

بررسی‌ها نشان می‌دهند، این کیف یک رابطه تعاملی با کاربر می‌تواند برقرار کند و با چراغ و آلارم به او هشدار می‌دهد که در صورت خرج بیشتر کیف را قفل خواهد کرد.

این کیف از فناوری rfid برای تشخیص هزینه اقلام مختلف خریداری شده توسط فرد استفاده می‌کند این کیف قسمت کد قیمت محصولات را اسکن می‌کند و با توجه به موجودی و سقف قیمت موجود در کارت اعتباری فرد یک تخمین از متوسط هزینه صورت گرفته تهیه و تنظیم می‌کند در نتیجه مانع از اصراف و ولخرجی فرد می‌شود.

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشمندان خارجی هم بیکارند
ی پولی هست دور هم خرج میکنیم :ی

بله منم همونو میگم پول رو باید خرج کرد من خرج نکنم باور کنید یه اتفاقی میافته مثلا مریض میشم میدم دکتر باید خرج کنم مخصوصا مانتو وکفش می خرم

M o R i S

مدیر تالار حسابداری
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بله منم همونو میگم پول رو باید خرج کرد من خرج نکنم باور کنید یه اتفاقی میافته مثلا مریض میشم میدم دکتر باید خرج کنم مخصوصا مانتو وکفش می خرم

اصولا خانم های ایرانی به پس انداز اعتقاد ندارن ...!؟

بالا