اکسپرت برداشت های نقشه برداری از فایل کد

farhad111

عضو جدید
سلام
یک فایل کد مربوط به نقشه توپوگرافی که این فایل را با نرم افزار لند باز میکنم ولی نمی توانم دیتاهای نقشه برداری را از آن اکسپرت کنم.(خودم این فایل را تهیه نکردم).
آیا راهی برای اکسپرت برداشت های نقشه برداری از این فایل وجود دارد؟
با تشکر

saeedstudent

عضو جدید
سلام
یک فایل کد مربوط به نقشه توپوگرافی که این فایل را با نرم افزار لند باز میکنم ولی نمی توانم دیتاهای نقشه برداری را از آن اکسپرت کنم.(خودم این فایل را تهیه نکردم).
با تشکر
سلام دوست عزیز
واسه این کار یه راهی است 80 درصد جواب میده.اول یه سطح برای منحنی میزان ها بساز بعد منحنی ها رو تبدیل کن به پلی لاین در اخر از فایلت یه dxf بگیر حالا با برنامهdxf to xyz از فایلت مختصات بگیر اگر جواب نداد با یک ورژن بالاتر یا پایین تر dxf بگیر

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز
سلام
با تشکر
سلام
معمولا این کار خیلی کم پیش میاد و یک بار برای همیشست. یکم قروفر داره. نهایتا بعد که دیتاها رو شبیه سازی کردین باید سورفیس رو بسازین و مثلث بندی ها رو هم اصلاح کنین تا به خطوط کانتور برسید. فایل تون رو بذارین تا دیتای نقشه برداری بهتون بدم

farhad111

عضو جدید
سلام
احسان عزيز حجم فايل زياده 40 مگ است . با استفاده از راهنماييهاي دوستان سعي ميكنم حل بشه.
ممنون

SamHashemi

متخصص نقشه برداری
سلام
احسان عزيز حجم فايل زياده 40 مگ است . با استفاده از راهنماييهاي دوستان سعي ميكنم حل بشه.
ممنون
یه سوال : مکانی که فایل رو save کردی روی سیستم باید یک فولدر به اسم cogo داشته باشی ، این فولدر رو داری؟
اگر داری یک فایل به صورت points.mdb موجود هست با Microsoft Office Access بازش کن ، خروجی بگیر به صورت txt یا اکسل

بالا