ايده، طرح ترم جاري شما چيست؟

azadeh_arch _eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
موضوع طرح 3 ما راجع به موسسه فرهنگی جوانه کانسبتم رو از مکعب روبیک و اصول فنگ شوی گرفتم
فعلا در مرحله ی کانسبته و استاد هم ندیده
راجع به موزه هم چند تا نمونه کار اگه ببینین میتونه خیلی تاثیر گذار باشه
سایت arcspace و arch daily هم خیلی خوبه

فانیذی

عضو جدید
موضوع طرح 3 ما راجع به موسسه فرهنگی جوانه کانسبتم رو از مکعب روبیک و اصول فنگ شوی گرفتم
فعلا در مرحله ی کانسبته و استاد هم ندیده
راجع به موزه هم چند تا نمونه کار اگه ببینین میتونه خیلی تاثیر گذار باشه
سایت arcspace و arch daily هم خیلی خوبه
کار منم تقریبا همینه ولی تو جنوب نمی دونم واسه حجمم از چی ایده بگیرم خوشحال میشم کمکم کنی :(:(چندتا از بچه ها از کشتی ایده گرفتن ولی خیلی دیگه این موضوع عام شده تا میگن جنوب سریع کشتی میکشن....:redface:

pegah.n

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
موضوع طرح 3 دانشگاه ما ، بنای یادبود منوچهر آتشی شاعر بزرگ ایران و بوشهری هست.موندم چطوری طراحی کنم.میخوام از رک گویی و سادگی و عاطفی بودن و دور نشدن از اصل خود برای ایده و کانسپت استفلده کنم.لطفا کمکم کنید

sky-girl

عضو جدید
ممدددددددددددددددددرررررر ررررررررسسسسسسسسسهههههههه هههه

ممدددددددددددددددددرررررر ررررررررسسسسسسسسسهههههههه هههه

سلام دوستان ...طرح این ترمم طراحی مدرسه>هنرستان یا دبیرستانه...میشه کمک کنید؟؟؟؟خیلی عجه دارم...

کمک کمک کمک
:cry::cry::crying::crying:

saze

عضو جدید
Re: ايده، طرح ترم جاري شما چيست؟

سلام دوستان ...طرح این ترمم طراحی مدرسه>هنرستان یا دبیرستانه...میشه کمک کنید؟؟؟؟خیلی عجه دارم...

کمک کمک کمک
:cry::cry::crying::crying:

کانسپت:احجام هندسی
ایده:هندسه باز

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

sky-girl

عضو جدید
سلام...ممنون از کمکتون ..اما من چند نمونه پلان مدرسه ایرانی میخوام ..میشه کمک کنید؟؟؟

M.Shimi84

عضو جدید
ما این ترم طرح 1 باید نمایشگاه گل و گیاه طراحی کنیم!!!
مطالب در موردش به شدت کنه...در حال پر شدنم ینی:(((
اصا من موندم این همه معمار چرا هیچ کس مثل یه بچه ی خوب یه نمایشگاه درست طراحی نکرده هر چی گشتم که چیزی نبود.....

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ما این ترم طرح 1 باید نمایشگاه گل و گیاه طراحی کنیم!!!
مطالب در موردش به شدت کنه...در حال پر شدنم ینی:(((
اصا من موندم این همه معمار چرا هیچ کس مثل یه بچه ی خوب یه نمایشگاه درست طراحی نکرده هر چی گشتم که چیزی نبود.....
پروژه عدن بریتانیا (Eaden) رو ببینید

شهرزاد 20

عضو جدید
کار منم تقریبا همینه ولی تو جنوب نمی دونم واسه حجمم از چی ایده بگیرم خوشحال میشم کمکم کنی :(:(چندتا از بچه ها از کشتی ایده گرفتن ولی خیلی دیگه این موضوع عام شده تا میگن جنوب سریع کشتی میکشن....:redface:
کار منم همینه :( اما موضوعمون فرهنگسرا به صورت عام بیان شده خیلی موندم که از چی ایده بگیرم و کانسپتو چجوری نشون بدم :( حتی توی جانمایی فضاها هم باخودم درگیرم :biggrin:ممنون میشم اگه کمکم کنین

بالا