اولین دوره مسابقات شطرنج باشگاه مهندسان ایران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بچه ها انقد اقای قانع رو اذیت نکنید:D
برا دور بعد بازم به ایشون احتیاج داریم ؛ کاری نکنید از دست زحمتای من و اذیتای شما فرار کنن :D

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
برا دور بعد بازم به ایشون احتیاج داریم ؛ کاری نکنید از دست زحمتای من و اذیتای شما فرار کنن :D
نه بابا :) این چه حرفیه . در محضر دوستان داریم لذت میبریم :) ممنون از شما

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
خواهش میکنم ، لطف داری
کتاب رو هم من که میگیرم از آقای قانع .. یه حرفی زده باید پاش وایسته ، شاهدم دارم .. بعدش ردیفش میکنیم:D
اگه با یه کتاب دلت شاد میشه :) چشم 2 تا میدم :)) . از مسابقات که برگشتم . میبینمت

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما دیر رسیدیم یار کشی ها انجام شده مثل اینکه ...
هر کی میخاد ببازه و باعث شادی دله این جوونا بشه با بازیش بیاد تو تیم من:D
آکشیییییییییییییییییییی جونم کجاییییییی؟؟؟؟؟؟ بیا یک تیم بزنیم .

آخرین ویرایش:

Akshay Kumar

عضو جدید
ما دیر رسیدیم یار کشی ها انجام شده مثل اینکه ...
هر کی میخاد ببازه و باعث شادی دله این جوونا بشه با بازیش بیاد تو تیم من:D
آکشیییییییییییییییییییی جونم کجاییییییی؟؟؟؟؟؟ بیا یک تیم بزنیم .

خوبه :) من و مینا فعلا تو یه تیمیم :) تا شروع مسابقات هم یه بازیکن خارجی هم میاریم همرو ببریم :)) . میناااا واسه تیممون یه اسم انتخاب کن :)

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوبه :) من و مینا فعلا تو یه تیمیم :) تا شروع مسابقات هم یه بازیکن خارجی هم میاریم همرو ببریم :)) . میناااا واسه تیممون یه اسم انتخاب کن :)

بعله بترسید و بهراسید ای کسانی که با ما میافتید. :biggrin:من که نه.با آکشی:biggrin: آقا این کاپ طلای مارو بدید پیشاپیش:biggrin:
اسم تیممون که معلومه دیگه (مینااااااااااااااااااااا). چطوووره؟؟؟؟؟؟؟ :D

آخرین ویرایش:

Ros3

عضو جدید
ميبينم که اينجا شده اسپم خونه، منم در راستاي حمايت از wooer انصراف ميدم. :-D

Ros3

عضو جدید
بازیتو داشتم میدیدم آخرش فکر کردم سر وقت میبری . واقعا بازیه سنگینی بود . حیف شد کتابو از دست دادی :)

artmiss - gharybeh
برنده : artmiss
انصافا این سخت ترین بازی من بین این 5 تا بازی بود ، خیلی خوب بازی کردی
دوم شدی احتمالا
http://fa.lichess.org/zH3XEge2ZseB

ولي من بر خلاف شما معتقدم که شانس اوردم نتم مدام قطع ميشد منم تاآن ميشدم سريع حرکت ميکردم که وقتم صفر نشه اصن نفهميدم چجوري بردم
سخت ترين بازيه اين دور منم همين بازي بود
فکر نکنم دوم بشما يکي هست که وضعيتش تو جدول بهتر از منه

mustafa3

کاربر فعال صنایع غذایی ,
آنچه که مشخصه مهندس های کامپیوتر در شطرنج از همه قوی ترن <3 :D :)) پیشنهاد جالبی برای سری دوم مسابقات دارم . برای روابط دوستانه صمیمی تر . تمایل دارم سری دوم مسابقات رو به صورت تیمی برگزار کنیم . هر تیم شامل 3 بازیکن . طوری که بازیکنان هر تیم به ترتیب از 1 تا 3 شماره گذاری میشوند . و در مقابل تیم های دیگر .با شماره مشابه خود در تیم حریف مسابقه میدهند . و در مجموع امتیاز هر 3 بازیکن جمع شده و نتیجه نهایی تیم مشخص می شود . تنها در این صورت خودم هم تو میز یک بچه های کامپیوتر بازی می کنم :)
در این گونه بازیها روابط صمیمانه بالایی وجود دارد و بی مسوولیتی ها کمتر می شود . البته در حد یه جرفه شاید اصلا عملی نشد :)

پیشنهاد خیلی خوبیه

هم نفرات برتر هر میز مشخص بشه هم تیم اول
در ضمن اگه برگزار کردید منم هستما
بهم اطلاع بدید

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
مهره سفید wooer-man
مهره سیاه dzzv_13

برنده : dzzv_13

لینک بازی

دوست عزیزمون خوب بازی کرد .. ولی گویا کمی عجله داشتند
(بازی تا آخر انجام نشد و دوست عزیز بنظرشون راهی نبود و انصراف دادن که ای کاش تا آخر بودند )
به هر حال ازشون برا بازی خوبشون تشکر میکنم :gol:

بالاخره آخرین بازیم هم کردم و بنظرم منطقی ترین بازی من توی این دوره بود :smile:

گویا سوم شدم .. حقا که مهندس اکشی لایق رتبه اول بود و به ایشان و نفر دوم تبریک میگم:gol: (دوست داشتم با نفر دوم هم بازی میکردم)

سایر دوستان هم خیلی خوب بودند و ممنونم برا همراهیشون و بازیهای خوبشون :gol:

پ ن : اون نیم امتیازی که در بازی با غریبه از دست دادم اصن فکرشو نمیکردم بتونم جز سه نفر بشم ..

آخرین ویرایش:

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
الان دیگه رده بندی رو میزنم . بازی 2 عزیز دیگه که مونده بود رو هم مساوی میزنم چون زیاد تاثیری نداره تو جدول . دیگه بازی نکردن دیگه

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميبينم که اينجا شده اسپم خونه، منم در راستاي حمايت از wooer انصراف ميدم. :-D

منم شطرنجم خیلی معرکست ولی چون شده اسپم خونه انصراف خودم رو اعلام میدارم و اعلامیه ای هم در دست نوشتن دارم که در فرصت مناسب در تاپیک درج میکنم با تشکر (من)

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
منم شطرنجم خیلی معرکست ولی چون شده اسپم خونه انصراف خودم رو اعلام میدارم و اعلامیه ای هم در دست نوشتن دارم که در فرصت مناسب در تاپیک درج میکنم با تشکر (من)
ببخشید شما ؟ :biggrin:

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
رده بندی نهایی مسابقات شطرنج

رده بندی نهایی مسابقات شطرنج

خوب نوبتی هم باشه نوب اختتامیه مسابقاته :biggrin: تو اول مسابقات فکر نمیکردم بتونم مسابقاتو به انتها برسونم اما همت و صمیمیت شما دوستان باعث شد که مسابقات رو به خوشی به اتمام برسونیم . و بسیار خوشحالم که حتی به صورت مجازی چند دوست خوب پیدا کردم . از زحمات مدیر محترم قسمت ورزشی (شادی خانم) هم نگذریم که واقعا مدیر لایقی هستن :) و ایشون باعث شدن که این مسابقات انجام بشه . و از ایشان نیز متشکریم .اگر نا خواسته موجب ناراحتی شخصی شدم معذرت میخوام . در انتها امیدوارم سال جدید برای همتون خوشایند باشه .
رده بندی کاملا قانونی هستش پوئن شکنی قرار گرفته فرمول محاسبه قانونی فیده هستش به طوری که تمام امتیازات حریف هایی که باهاشون بازی کردین جمع کرده و کمترین آن را حذف می کنید .
طبق گفته از پیش تایین شده جدا از امتیازاتی که مدیر محترم قسمت ورژشی بهتون در نظر گرفته . 3 نفر اول در صورت دلخواه یک کتاب شطرنج به عنوان هدیه دریافت میکنند . که بعد از تعطیلات فروردین میتونن بهم پیام زده و هماهنگی های لازم رو ایجاد کنند .
سری بعد مسابقات اگه مشکلی پیش نیاد به صورت تیمی خواهد بود . که اطلاعیه آن رو 15 فروردین میزنیم . پس دنبال بازیکن واسه تیم خودتون باشید :biggrin: فقط و فقط توصیه میکنم که در قرار داد بستن با بازیکنا سقف قرار داد رو رعایت کنید :biggrin::biggrin: من خودم زیر سقف قرار داد حاضرم واسه هر تیمی بازی کنم :) . موفق و سربلند باشید

mer30fery

دستیار مدیر مهندسی مکانیک, متخصص سالید ورک
کاربر ممتاز
الان دیگه رده بندی رو میزنم . بازی 2 عزیز دیگه که مونده بود رو هم مساوی میزنم چون زیاد تاثیری نداره تو جدول . دیگه بازی نکردن دیگه

minajigili برای بازی آخر نیومد خودش گفت نمیام بهر حال فرقی هم نمیکنه حالا اگر میخواید مساوی بزنید یا برد من رو

خیلی خوشحال شدم تو این دوره شرکت کردم
شال نو رو هم به همه ی دوستان تبریک میگم:d
علی بیا تو تیم خودم (هر کی با من هم تیمی شه آخر میشه):biggrin:

کاردو جان منم تو تیمتون راه بدید...:cry: نیگاه نکن من 2 امتیاز دارم... بخدا من اینقدرا هم بازیم بد نیست...:biggrin:

همینجا از زحمات استاد قانع عزیز و بقیه دوستان که اینجا حضور داشتن تشکر میکنم

برای دور بعد حتما هستم راستش من بازی تدارکاتی نداشتم دوره بعد رقابتها با آمادگی کامل میام...:D

سال نو رو هم پیشاپیش به همه دوستان تبریک میگم....

9.jpg

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
minajigili برای بازی آخر نیومد خودش گفت نمیام بهر حال فرقی هم نمیکنه حالا اگر میخواید مساوی بزنید یا برد من رو

کاردو جان منم تو تیمتون راه بدید...:cry: نیگاه نکن من 2 امتیاز دارم... بخدا من اینقدرا هم بازیم بد نیست...:biggrin:

همینجا از زحمات استاد قانع عزیز و بقیه دوستان که اینجا حضور داشتن تشکر میکنم

برای دور بعد حتما هستم راستش من بازی تدارکاتی نداشتم دوره بعد رقابتها با آمادگی کامل میام...:D

سال نو رو هم پیشاپیش به همه دوستان تبریک میگم....

مشاهده پیوست 201182

عزیز بهت برد زدم دیگه . اولش میخواستم مساو بزنم اما دیدم خوب نی برد زدم . فدات شم . عید تو هم مبارک انشالله سال خوبی داشته باشی

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام به همه و تبریک سال نو:smile:

اول تشکر میکنم از همه ی دوستانی که زحمت کشیدن و تو مسابقات شرکت کردن
:gol:

بعد هم از جناب اقای قانع که خیلی زحمت کشیدن برای انجام این مسابقات و منو واقعا شرمنده خودشون کردن

جایزه برندگان :

نفر اول : Akshay Kumar / 150http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif

نفر دوم : Ros3 / 100
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif

نفر سوم :
dzzv_13 / 50
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif

و 100 امتیاز تقدیم به جناب اقای
M.Ghane برای مشارکت در انجام مسابقاتhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif

به امید موفقیت های روز افزون شما عزیزان

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.