اوستر

با سلام لطفا تنظیمات اوستر شامل S.L.LL.SLو...برای نخ ۳۳ را هر کسی داره برای من ارسال کنه منظور از حروف اختصاری بالا چیه با تشکر در ضمن اوستر مربوط به اتوکونر هفت ماراتا است

ramin hajeb

متخصص ریسندگی الیاف کوتاه
با سلام لطفا تنظیمات اوستر شامل S.L.LL.SLو...برای نخ ۳۳ را هر کسی داره برای من ارسال کنه منظور از حروف اختصاری بالا چیه با تشکر در ضمن اوستر مربوط به اتوکونر هفت ماراتا است
با سلام . اختصار حروف شامل عیوب زیر میشود . در مورد تنظیمات هم هر کارخانه با توجه به کیفیت نخ تولیدی اش ، یک سری تنظیمات استاندارد برای خودش مشخص میکند .اما در کل این تنظیمات تعریفات واحدی دارند.
! Very short thick places <1 cm N-Fault
! Short thick places 1 to 8 cm S-Fault
! Long thick places >8 cm L-Fault
! Thin places T-Fault
! Clearing of fancy yarns NSL-Effect
! Yarn count deviation at start-up C-Fault
! Yarn count deviation during production CC-Fault
! Fault swarm (pearl cain) PC-Fault
! Core yarn, missing outer layer CY-Fault
! Dark foreign matter in light yarns FD-Fault
! Light foreign matter in dark yarns FL-Fault
مثلاً ُST : short thick place

با سلام . اختصار حروف شامل عیوب زیر میشود . در مورد تنظیمات هم هر کارخانه با توجه به کیفیت نخ تولیدی اش ، یک سری تنظیمات استاندارد برای خودش مشخص میکند .اما در کل این تنظیمات تعریفات واحدی دارند.
! Very short thick places <1 cm N-Fault
! Short thick places 1 to 8 cm S-Fault
! Long thick places >8 cm L-Fault
! Thin places T-Fault
! Clearing of fancy yarns NSL-Effect
! Yarn count deviation at start-up C-Fault
! Yarn count deviation during production CC-Fault
! Fault swarm (pearl cain) PC-Fault
! Core yarn, missing outer layer CY-Fault
! Dark foreign matter in light yarns FD-Fault
! Light foreign matter in dark yarns FL-Fault
مثلاً ُST : short thick place

دوست عزیز اختصاراتی که لطف کردید در مورد ان توضیح دادید در اتوکونر اشلافهورس وجود دارد ولی در اوتوکنر ماراتا که جدیدا خریداری شده نیست و عیوبی شامل LL.....LS......+-D.......DL.......
n+-........spld.......DS.......-D.......-Lکه متاسفانه منظور از این عیوب را‌نمیدانم اگه لطف کنید و اطلاعاتی راجب به این عیوب بدهید خیلی ممنون میشم با تشکر

Morteza.3059

عضو جدید
سلام در اتوکونر ماراتا از چه سنسور نخی استفاده شده لوفه یا اوستر؟من کاتالوگ لوفه رو براتون میفرستم این علائم اختصاری در کاتالوگ لوفه تعریف شده هست

Morteza.3059

عضو جدید
سلام در اتوکونر ماراتا از چه سنسور نخی استفاده شده لوفه یا اوستر؟من کاتالوگ لوفه رو براتون میفرستم این علائم اختصاری در کاتالوگ لوفه تعریف شده هست
:
N
=
6.0
Diameter limit for neps
DS =
2.40
Diameter limit for short faults
LS =
1.3
Limit for short fault length
DL =