انرژی مثبت :)

m@hboubeh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلاااااااااااممممممممممممم به بچه های خوب و دوست داشتنی باشگاه خودمون

پاشید بیایید اینجا یه تاپیک زدم توووووووپ :w21::w31:

این تاپیک رو زدم تا هر کسی در طول روز به دوستش، خانوادش یا هر شخص دیگه ای انرژی مثبت داده یا حرفی زده ک اون روحیه بگیره رو تشریف بیاره اینجا بهمون بگه تا ماهم انرژی بگیریم

:w34:
ها نظرتون چیه؟:w26:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امروز 2 تا از دوستام که دارن واسه ارشد میخونن رو دیدم انقد گفتم کار نیست واسه چی میخونید و .... هر دوشون ناامید شدن خخخخخخخخخخخ فک کنم دیگه نخونن واسه ارشد خخخخخخخخخ

дажджавая кропля

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول

اول

دوستان من همیشه اول صبح میزنم بیرون بیش تر مردم هنوز خوابن میرم نونوایی بین راه اولین کسیو که میبینم منتظره تاکسی هستش سوار میکنم و به مقصدش میرسونم بعد میگه کرایه چی میگم ی صلوات بفرست اینجوری هم به انرژی خودم اضافه میکنم و هم به اونیکه سوارش کردم به این میگم انرژی مثبت اول صبحی:D

m@hboubeh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امروز 2 تا از دوستام که دارن واسه ارشد میخونن رو دیدم انقد گفتم کار نیست واسه چی میخونید و .... هر دوشون ناامید شدن خخخخخخخخخخخ فک کنم دیگه نخونن واسه ارشد خخخخخخخخخ
عاقاجان گفتم انرژی مثبت
تو چرا موج منفی میفرستی؟ بیچاره دوستت ک رفیق تو شده؟:confused:
فک کنم تا حالا ب خودکشی، خودزنی هم فک کرده باشه نه؟

دوستان من همیشه اول صبح میزنم بیرون بیش تر مردم هنوز خوابن میرم نونوایی بین راه اولین کسیو که میبینم منتظره تاکسی هستش سوار میکنم و به مقصدش میرسونم بعد میگه کرایه چی میگم ی صلوات بفرست اینجوری هم به انرژی خودم اضافه میکنم و هم به اونیکه سوارش کردم به این میگم انرژی مثبت اول صبحی:D

دستت درد نکنه، ب تو میگم انرژی مثبت بده خخخخخخخ

дажджавая кропля

عضو جدید
کاربر ممتاز
عاقاجان گفتم انرژی مثبت

آره دیگه..........مرسی از تاپیک زیبات:)

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هدف خراب کردن تاپیک بود
عاقاجان گفتم انرژی مثبت

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز

واقعیت ها رو باید گفت. بنظرم هر اونچه که واقعیت هست رو باید به کسانی که قصد ادامه تحصیل دارند گفت, اما تصمیم گیری رو باید به خودشون محول کرد.

منم صبحها خیلی ها رو میبینم کنار جاده دلم میخواد سوارشون کنم ولی خب یه سری کاری کردن که آدم به هیشکس دیگه نمیتونه اعتماد کنه. یه بار یه خانم مسنی رو سوار کردم , رفت صندلی عقب نشست کل مسیر همش می ترسیدم از پشت با سوهان ناخنی, چاقویی, میل بافتنی ای چیزی بزنه تو گردنم و پول و موبایلم رو بدزده!

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آفرین متفکر بودن برازندته
واقعیت ها رو باید گفت. بنظرم هر اونچه که واقعیت هست رو باید به کسانی که قصد ادامه تحصیل دارند گفت, اما تصمیم گیری رو باید به خودشون محول کرد.

منم صبحها خیلی ها رو میبینم کنار جاده دلم میخواد سوارشون کنم ولی خب یه سری کاری کردن که آدم به هیشکس دیگه نمیتونه اعتماد کنه. یه بار یه خانم مسنی رو سوار کردم , رفت صندلی عقب نشست کل مسیر همش می ترسیدم از پشت با سوهان ناخنی, چاقویی, میل بافتنی ای چیزی بزنه تو گردنم و پول و موبایلم رو بدزده!

дажджавая кропля

عضو جدید
کاربر ممتاز
و

خب جاهای بزرگ آره شهری مثل انزلی که بچه محلاتو میشناسی.....آدماشو میشناسی دیگه .......طرف غریبه باشه قیافشم مشکوک عمرن:D

rasol 10

عضو
سلاااااااااااممممممممممممم به بچه های خوب و دوست داشتنی باشگاه خودمون

پاشید بیایید اینجا یه تاپیک زدم توووووووپ :w21::w31:

این تاپیک رو زدم تا هر کسی در طول روز به دوستش، خانوادش یا هر شخص دیگه ای انرژی مثبت داده یا حرفی زده ک اون روحیه بگیره رو تشریف بیاره اینجا بهمون بگه تا ماهم انرژی بگیریم

:w34:
ها نظرتون چیه؟:w26:

کارت بیسته مهبوب .این تایپک خودش یه سوژه انرژی مثبته .

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کلا همیشه کارم انرژی دادنه
اصلا همین ک نگاه اطرافیان میکنم انرژی میدم بهشون
جدی میکنم

m@hboubeh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هیشکی تا حالا ب کسی انرژی مثبتی، روحیه نداده؟:w20::w20::w20:
پس بی زحمت یکی پیدا شه ب من روحیه بده:w05:

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من علاوه بر اینکه سعی میکنم ب دوستام انرژی مثبت بدم
از همه اونایی هم ک بم انرژی منفی میدن کناره گیری میکنم:)

چرا که نه

اخراجی موقت
من کلا همیشه کارم انرژی دادنه
اصلا همین ک نگاه اطرافیان میکنم انرژی میدم بهشون
جدی میکنم

آره توکه راس میگی ....... اصن انرجیک مزبت همینجور داره از پروپاچت میریزه :biggrin:

ولی خدایی من هر کاربری باهام حرف میزنه میگه حرف زدن با تو بهم آرامش میده به این سایت قسم اگه دروغ بگم بپوکه .....:D

کاربران عزیز از این پس صحبت با من هر دقیقه 1000 تومنه :D

m@hboubeh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره توکه راس میگی ....... اصن انرجیک مزبت همینجور داره از پروپاچت میریزه :biggrin:

ولی خدایی من هر کاربری باهام حرف میزنه میگه حرف زدن با تو بهم آرامش میده به این سایت قسم اگه دروغ بگم بپوکه .....:D

چرا از سایت مایه میذاری؟
1000 تومنننننننننننننن چرا چه خبره؟:surprised:
ارزون حساب کن :eek:

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز

کسی ازشما نظرخواست؟