انتقـــــــــادات و پیشنـــــــــــهادات

انتقـــــــــادات و پیشنـــــــــــهادات

• مجموع رای دهندگان
    13
وضعیت
موضوع بسته شده است.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام محمد جان منظورم از هدف ما جلب رضایت مشتریه شوخی بود که انگار جدی گرفتی
من خودم موتور دارم و تو کار تعمیر موتورم هر کمکی بنونم میکنم
یا علی مدد
سلام ....... خب پس انشاالله که ایجاد بشه

ممنون میشم مدیر محترم یه فضای کوچولو به ما بده
دوست خوبم آقا امین از مدیرای گل ، کاردون و با دانش باشگاه هستن
مطمئن باشید اگه تنها دست خودشون بود حتما ایجاد میکردن
انشالله که پیگیری میشه و ایجاد میشه و حقیقتا برای رونق تالار مکانیک ایده خوبی است
البته به نظر من

تصمیم نهایی رو مدیران اصلی میگیرن که انشاالله اونا هم بر این امر لازم الاجرا هستند

موفق باشین

emperatoretanhai

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ....... خب پس انشاالله که ایجاد بشه

دوست خوبم آقا امین از مدیرای گل ، کاردون و با دانش باشگاه هستن
مطمئن باشید اگه تنها دست خودشون بود حتما ایجاد میکردن
انشالله که پیگیری میشه و ایجاد میشه و حقیقتا برای رونق تالار مکانیک ایده خوبی است
البته به نظر من

تصمیم نهایی رو مدیران اصلی میگیرن که انشاالله اونا هم بر این امر لازم الاجرا هستند

موفق باشین
ممنون از نظرت ولی اشاره نکردم به تالار خواصی چون این بحث یه تالار مجزا نیاز ذاره مثل اتومبیلرانی و موتورسیکلت که هرکدام کلی زیر مجموعه دارن که با هم فرق میکنه برای همین اگر جدا باشه بهتره

arashlolos

عضو جدید
سلام محمد جان منظورم از هدف ما جلب رضایت مشتریه شوخی بود که انگار جدی گرفتی
یا علی مدد
:biggrin::biggrin::biggrin:

:smile:من فقط دو سه بار هوندا معمولی سوار شدم و کوچیک بودم دائم موتور 100 معمولی سوار میشدم ولی الان هیچی
میدونم خیلی کیف داره

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
جهت شکل گیری تالار

جهت شکل گیری تالار

با سلام
پیشنهادی داشتم

پیرو پاسخ جناب پیرجو .......در تاپیکی تحت عنوان زمین شناسی
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/280105-آیا-زمین-شناسی-اصلا-رشته-است-یا-نه؟

برای اینکه افرادی که رشته هایی درس میخونن که تالار جداگونه نداره دچار سوتفاهم در نوع تعیین تالار ها نشن

مطلب جناب پیرجو رو تحت عنوان تاپیکی مهم در باشگاه قرار بدین ( البته اگه تاپیکی کلا در این باره باشه هم متاسفانه من ندیدم و فقط چندین بار دیگه شنیده بودم )

تا افراد از این قضیه دلخور نشن و البته اگر توانایی تولید تالاری جدید رو دارن به این مهم اقدام کنن

با تشکر :gol:

آخرین ویرایش:

iaush

عضو جدید
مهندسی اپتیک و لیزر

مهندسی اپتیک و لیزر

این رشته یکی از زیباترین و پر کاربردترین رشته های حال و حاضر جهان است لطفا تالار مهندسی اپتیک و لیزر را در صفحه اول ایجاد کنید

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
این رشته یکی از زیباترین و پر کاربردترین رشته های حال و حاضر جهان است لطفا تالار مهندسی اپتیک و لیزر را در صفحه اول ایجاد کنید
سلام مهندس جان
حرف شما درسته .........ولی ببینید یک سری ثوابت باید رعایت بشه
که جناب پیرجو ، مدیر باشگاه در تاپیکی مشابه شما فرمودن

بخشی از متن سخن ایشون بدین شرحه :

سلام، جهت شکل گیری هر تالار نیازمند به 10 کاربر از اون رشته که به صورت فعال در این زمینه فعالیت میکنند و حدود 30 تاپیک موجود باشد باشگاه تالار مورد نظر شکل می گیرد. موفق باشید.

انشاالله خودشون میان کاملا بهتون پاسخ میدن :gol:

شما میتونید صحت حرف بنده رو در لینک داده شده مشاهده کنید
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/280105-آیا-زمین-شناسی-اصلا-رشته-است-یا-نه؟

hvsh

عضو جدید
درخواست قرار دادن نام رشته مهندسی اپتیک و لیزر در لیست اصلی رشته های مهندسی

درخواست قرار دادن نام رشته مهندسی اپتیک و لیزر در لیست اصلی رشته های مهندسی

:)سلام
از مسوولین محترم سایت تقاضامندیم تا رشته مهندسی اپتیک و لیزر را در لیست اصلی رشته های شاخه مهندسی قرار بدید تا در به در نشیم...با تشکر:gol:

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام، باید در این رشته کاربر فعال موجود باشه تا تالارش شکل بگیره. کاربر فعال حدودا 10 نفر باشن کافیه.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیشتر هم هستند
ولی در به در افتادند
سلام مهندس جان ولی به حرف که نیست

خب همه اون بچه ها رو بکشونید در این تالار ..........تالار مدیریت ............... قطعا اگر اثبات بشه برای مدیران این تالار ایجاد خواهد شد

البته من یه تاپیک دیگه هم در این باره دیده ام
که بنابراین میشین دو نفر تا کنون

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/280378-مهندسی-اپتیک-و-لیزر

و البته مدیر محترم هم باید بگن .......که این دوستان کجا فعلا که تالار ندارن باید فعالیت کنن :gol:

s.ferdows

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه مهندسی اپتیک و لیزر هم شد مهندسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی (شوخی)

hvsh

عضو جدید
امان از دست شما ها
باباجون،این یه رشته تازه نفسه خب...معلومه شما باید کج کج نگاش کنید
ولی تفاوت زیادی با برق و فیزیک داره....بهتره بگم مشترکاتش کمه
آینده از آن ماست
..................................
جناب محمد آقا....میدونید من فکر میکنم خیلی ها که در این رشته درس خوندن یا میخونن وقتی میان اینجا و در اولین نگاه میبینن که اصلا اینجا اسمی از رشتشون نیست اصلا ثبت نام نمیکنن
شما اگه در لیست اصلی قرار بدید به خدا میان
..............................
یه پیشنهاد
این رشته به فوتونیک، مهندسی فوتونیک و اپتوالکترونیک خیلی نزدیکه
برای این چهار رشته یعنی فوتونیک ،مهندسی فوتونیک،مهندسی اپتیک و لیزر و اپتوالکترونیک یه بخش درست کنید دیگه............

زر خانیم

عضو جدید
خوب شما بیا تالار برق فعالیت کن
منم رشته ام همینه تا حالا یه نفر بودم تو تالار برق الان میشیم 2 نفر بهتر میشه

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
امان از دست شما ها
باباجون،این یه رشته تازه نفسه خب...معلومه شما باید کج کج نگاش کنید
ولی تفاوت زیادی با برق و فیزیک داره....بهتره بگم مشترکاتش کمه
آینده از آن ماست
..................................
جناب محمد آقا....میدونید من فکر میکنم خیلی ها که در این رشته درس خوندن یا میخونن وقتی میان اینجا و در اولین نگاه میبینن که اصلا اینجا اسمی از رشتشون نیست اصلا ثبت نام نمیکنن
................ اگه در لیست اصلی قرار بدید به خدا میان
..............................
یه پیشنهاد
این رشته به فوتونیک، مهندسی فوتونیک و اپتوالکترونیک خیلی نزدیکه
برای این چهار رشته یعنی فوتونیک ،مهندسی فوتونیک،مهندسی اپتیک و لیزر و اپتوالکترونیک یه بخش درست کنید دیگه............
سلام مهندس جان
اول از همه بگم من یه کاربرم ..............والا تو دنیای مجازی جایی چیزی بهمون نسبت ندادن و خودمم اصلا تمایل ندارم:smile:
من تنها کاری که میتونم بکنم به مدیران اطلاع بدم .......... پیام شما رو

جناب مهندس پیرجو مدیر سایت هستن ..........و البته انشاالله ادمین سایت هم که معرف حضورتون هستن

بعدشم مهندس حرف شما درست ................ولی میدونید چقدر رشته دیگه هم وضعیت مشابهی مثل رشته شما داره ........... و چقدر از این رشته ها رو وقتی مدیران بهشون ثابت شد تالاری بهشون تعلق گرفت

بعدشم مهندس جان صرفا نمیشه گفت تمامی بچه هایی که هم رشته ای شما باشن بیان در اون تالار فعالیت کنن ............

اگر تالار بدون تاپیک باشه ................تعداد ناچیز ..........و البته بدون بحث
قطعا برای باشگاه صرف نمیکنه

به مدیران حق بدین یه مدت امتحانتون کنن ............ قطعا اگر امتحان رو خوب پس بدین این امکانات در اختیارتون گذاشته میشه

حرفی که جناب پیرجو زدن به نظر من منطقیه ...........البته تالار برقشو نمیدونم
ولی جایی دیگه هم فکر نکنم بشه

موفق باشین

آخرین ویرایش:

iaush

عضو جدید
سلام مهندس جان
حرف شما درسته .........ولی ببینید یک سری ثوابت باید رعایت بشه
که جناب پیرجو ، مدیر باشگاه در تاپیکی مشابه شما فرمودن

بخشی از متن سخن ایشون بدین شرحه :

انشاالله خودشون میان کاملا بهتون پاسخ میدن :gol:

شما میتونید صحت حرف بنده رو در لینک داده شده مشاهده کنید

جوابتون کاملا منطقی هست و نیازی به اثبات نداره ممنون که راهنمایی ام کردید

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
برخی موضوعات توی باشگاه مطرح میشه که عموما هم بوی بحثهای سیاسیو این حرفا میده ،که دوگروه مخالف همن و حرفاشوونو میزنن.
اینکه شما بعضی ازون تاپیکارو حذف میکنین(حالا میگین بحثها سیاسی میشهو به جاهای داغون کشیده میشه)آره شما یسری از تاپیکارو حذف میکنین ولی ازون طرف تاپیک گروه مخالفو(که در مقابل این تاپیک قرار میگیره ) میذازین بمونه!!! :eek:
شما اگه تاپیکی رو حذف میکنین یا قفل میکنین ازون طرف هم تاپیک مقابل این تاپیکرو هم حذف کنید که اینطوری به بعضی افراد ظلم نشه.
یا میتونین نذارین چنین موضوعاتی مطرح شه!!!
.
.
ازما گفتن بود.:w43:

ahmad4u

عضو جدید
انتقاد
از چی میتونین انتقاد کنید اینجا
انتقاد =
1.پیگیری نکردن
2. اخراج

بارها و بارها به مدیران درباره مشکلات وتخلفات موجود در تالارها هم گزارش و هم شخصا پیغام خصوصی فرستادم
اما مثل اینکه پای روابط در دنیای مجازی هم باز شده

کاش خحداقل به قوانینی که خودتون وضع کردید پایبند بودید

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
انتقاد
از چی میتونین انتقاد کنید اینجا
انتقاد =
1.پیگیری نکردن
2. اخراج

بارها و بارها به مدیران درباره مشکلات وتخلفات موجود در تالارها هم گزارش و هم شخصا پیغام خصوصی فرستادم
اما مثل اینکه پای روابط در دنیای مجازی هم باز شده

کاش خحداقل به قوانینی که خودتون وضع کردید پایبند بودید
سلام
مشکل چیه؟والا تا جایی که من میدونم همه گزارشات رسیدگی میشه هم من هم باقی مدیران هر چیزی که باشه انجام میدن
اینجا هیچ رابطه ای وجود نداره

• Like
واکنش ها: sh85

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پیشنهاد میکنم اخطارهایی که مدیران میدن توسط یک مدیر دیگه یا مدیر ارشد تر تایید بشه تا نظر شخصی و خدای نکرده خصومت در اخطارهای داده شده از بین بره:gol:

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
تالار جديد

تالار جديد

سلام و عرض ادب

من ميخوام اگر بشه يك تالار با عنوان توريست، ايرانگردي و جهانگردي تاسيس كنم

ميشه راهنمايي بفرماييد؟؟

با سپاس:gol:

anea2801

عضو جدید
پیشنهاد

پیشنهاد

سلام
میخواستم یک پیشنهای بکنم
من این مساله را تو یکی از سایت ها دیدم و گفتم اگه این کار اینجا هم انجام شود بد نیست
اصولا تو فروم یک سری مشکلات مطرح میشه روش بحث میشه
ولی اخرش معلوم نمیشه طرف مشکلش حل شد یا نه
تو اون سایت وقتی پستی ارسال میشد هر وقتی که مشکلت حل میشد
یک گزینه بود به نام
حل شده بود
که پس از انتخاب اون در کنار موضوع اصلی تو فروم عبارت حل شده نمایش داده میشد
این مساله هم به سرعت کاربر ها با سوالات مشابه کمک میکنه که مباحثب ی نتیجه را دنبال نکن و بدونن جواب را از کجا پیدا کنند
و هم اینکه اگر دوستی خواست وقت واسه حل سوال بذاره بدونه مشکل قبلا حل شده بره سراغ یک مشکل دیگه

MOJTABA 77

عضو جدید
کاربر ممتاز
نوشته شما بيش از مقدار مجاز است (38579 کاراکتر). آن را تا مقدار مجاز 15000 کاراکتر کاهش دهيد.

نوشته شما بيش از مقدار مجاز است (38579 کاراکتر). آن را تا مقدار مجاز 15000 کاراکتر کاهش دهيد.

سلام ....

این 15000 تا کم نیست .....بیشتر بشه بهتره ...
;)

یه 30000 یاا 40000
:)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا