انتقادها و پیشنهادهای مدیریتی

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشین
یکی از دوستانم دیروز ثبت نام کرده وی هنوز نامه لینک فعال سازی به ایمیل او ارسال نشده است مشکل چی هست؟
باید چیه کاری انجام دهد؟

درود بر شما
آدرس ایمیل رو درست وارد کردن؟

bobat

عضو جدید
سلام. یه سوال داشتم: این سایت مثلا اینقدر دستیار مدیر کل و... داره به اونا پول هم میدن؟ بعد این سایت با چه پولی و با چه هدفی ایجاد شده؟ چون سایت خیلی خوبیه میپرسم

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام. یه سوال داشتم: این سایت مثلا اینقدر دستیار مدیر کل و... داره به اونا پول هم میدن؟ بعد این سایت با چه پولی و با چه هدفی ایجاد شده؟ چون سایت خیلی خوبیه میپرسم
درود بر شما دوست عزیز
خیر برای مدیریت در این سایت حقوقی به دوستان پرداخت نمیشه
ما که چیزی سرمون نمیشه اما دوستان گرانقدری که زحمت میکشن برای کاربرا در سمت مدیریت محض رضای خدا و برای راه افتادن کار ملت کار میکنن فقط
هدف از ایجاد سایت نیز به نظر کمک به قشر دانشجو و مهندسان کمک لازم هست
پیروز باشید

mirhamida

عضو جدید
مدیریت محترم
سلام.
ساعت 9 صبح روز یکشنبه 30 خرداد 95 قراره یه تجمع اعتراضی
از طرف همکارانی که دارای کارشناسی ناپیوسته هستند (مهندسین برق و مکانیک و عمران و معماری با مدرک کاردانی به اصطلاح نامرتبط)
روبروی دیوان عدالت ادرای،
علیه مصوبه ای از وزارت راه و شهر سازی که اشتغال این دوستان رو هدف قرار داده برگزار بشه.
می خواستم بدونم که امکانش هست که دعوت نامه اش رو توی محل مناسبی از انجمن قرار بدید؟

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
مدیریت محترم
سلام.
ساعت 9 صبح روز یکشنبه 30 خرداد 95 قراره یه تجمع اعتراضی
از طرف همکارانی که دارای کارشناسی ناپیوسته هستند (مهندسین برق و مکانیک و عمران و معماری با مدرک کاردانی به اصطلاح نامرتبط)
روبروی دیوان عدالت ادرای،
علیه مصوبه ای از وزارت راه و شهر سازی که اشتغال این دوستان رو هدف قرار داده برگزار بشه.
می خواستم بدونم که امکانش هست که دعوت نامه اش رو توی محل مناسبی از انجمن قرار بدید؟

درود بر شما دوست عزیز
تجمع اعتراض آمیز اون شاید به نظرتون حقتون باشه و چون ما به جای شما نیستیم و به قولی با کفش شما قدم بر نداشتیم حق قضاوت نداریم
اما بیان علنی این مطلب تو باشگاه میتونه باعث ایجاد سوئ ظن در مورد باشگاه بشه و میتونه عواقب بدی داشته باشه
میتونید تو فضای مجازی و مسنجر ها و امثال اون کارتون رو‌پی بگیرید
پیروز باشید

electro-esmoke

عضو جدید
سلام.

لطفا امکان وبرایش و حذف پست رو در تمام فروم ها و مناطق سایت فعال کنید.

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام.

لطفا امکان وبرایش و حذف پست رو در تمام فروم ها و مناطق سایت فعال کنید.

درود بر شما
امکان ویرایش برای هر پستی تا بیست و چهار ساعت بعد از ارسال پست فعال هست
بعد از این مدت کاربر میبایست از مدیر بخش بخواد تا این کار رو انجام بده

electro-esmoke

عضو جدید
سلام

یه هفته پیش دو تا تاپیک زدم تو تالار برق هنوز ظاهر نشده اونجا؟ چطوری ظاهرش کنم. مطمئنم ساختمشون.

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
سلام

یه هفته پیش دو تا تاپیک زدم تو تالار برق هنوز ظاهر نشده اونجا؟ چطوری ظاهرش کنم. مطمئنم ساختمشون.
با سلام
تاپیکتون یا به قسمت دیگری ازتالار برق منتقل شده یا اگر موضوش مرتب نبوده حذف شده

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت مدیران گرامی

میخواستم ببینم قرار دادن لینک تلگرام مجازه؟

با اینکه میدونم "خیر"اما پس به چه دلیل در برخی از تالارها مجازه در برخی خیر(چون لینکش ذکر شده و پاک نشده و زیرش n تا تشکر خورده)!....

من واقعا موندم این دوگانگی رو:surprised:

با تشکر

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام خدمت مدیران گرامی

میخواستم ببینم قرار دادن لینک تلگرام مجازه؟

با اینکه میدونم "خیر"اما پس به چه دلیل در برخی از تالارها مجازه در برخی خیر(چون لینکش ذکر شده و پاک نشده و زیرش n تا تشکر خورده)!....

من واقعا موندم این دوگانگی رو:surprised:

با تشکر

درود بر شما
دو نمونه از لینک که در تالار ها قرار گرفته و یکی حذف شده و دیگری نه رو قرار بدید یا به صدیق عزیز و یا دیگر مدیران ارشد اطلاع بدید تا مسئله رو بررسی کنند.
ضمنا برای اطلاع از دلیل و نحوه ی برخورد مدیران در تالاری خاص بهتر هست ابتدا مسئله رو با مدیر تالار مربوطه بیان کنید و در صورت پاسخ نگرفتن به مدیران ارشد مراجعه کنید
شاد و پیروز باشید

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر شما
دو نمونه از لینک که در تالار ها قرار گرفته و یکی حذف شده و دیگری نه رو قرار بدید یا به صدیق عزیز و یا دیگر مدیران ارشد اطلاع بدید تا مسئله رو بررسی کنند.
ضمنا برای اطلاع از دلیل و نحوه ی برخورد مدیران در تالاری خاص بهتر هست ابتدا مسئله رو با مدیر تالار مربوطه بیان کنید و در صورت پاسخ نگرفتن به مدیران ارشد مراجعه کنید
شاد و پیروز باشید

سلام مجدد خدمت شما مهندس گرامی

نمونه هایی که حذف نشده رو بنده قرار دادم اما اونایی که حذف شده متاسفانه تصویرشو ندارم که بذارم خودتون میتونید حتی تو گروه مکانیک هفته پیش یکی گذاشت سرچ کنید ببینید..

[/UR]

[URL="http://uupload.ir/"]

ملاحظه بفرمایید من حتی لینک رو ذکر نکردم اما امتیاز منفی تعلق گرفت نه جنبه تبلیغ ونه سودی داشت اما لینکهای بالا جنبه تبلیغ و سود برای صاحب کانال دارد!

به امید برقراری عدالت

با تشکر از توجه شما

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز

نمونه هایی که حذف نشده رو بنده قرار دادم اما اونایی که حذف شده متاسفانه تصویرشو ندارم که بذارم خودتون میتونید حتی تو گروه مکانیک هفته پیش یکی گذاشت سرچ کنید ببینید..

[/UR]

ملاحظه بفرمایید من حتی لینک رو ذکر نکردم اما امتیاز منفی تعلق گرفت نه جنبه تبلیغ ونه سودی داشت اما لینکهای بالا جنبه تبلیغ و سود برای صاحب کانال دارد!

به امید برقراری عدالت

با تشکر از توجه شما

درود بر شما دوست عزیز
بهرحال قرار دادن لینک کانال های تلگرام جنبه ی تبلیغی داره میبایستی به کاربر خورد نظر نیز اخطاری تعلق می گرفت
البته نظر بنده به تذکر در درجه ی اول هست و بعد اخطار اما بازم صلاحدید با مدیر تالار مربوطه هست
شما بهتره این موضوع رو با صدیق عزیز مدیر ارشد باشگاه مطرح کنید تا از پیگیر و پاسخگو باشند
پیروز باشید

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر شما دوست عزیز
بهرحال قرار دادن لینک کانال های تلگرام جنبه ی تبلیغی داره میبایستی به کاربر خورد نظر نیز اخطاری تعلق می گرفت
البته نظر بنده به تذکر در درجه ی اول هست و بعد اخطار اما بازم صلاحدید با مدیر تالار مربوطه هست
شما بهتره این موضوع رو با صدیق عزیز مدیر ارشد باشگاه مطرح کنید تا از پیگیر و پاسخگو باشند
پیروز باشید

سلام مجدد

بله من با ایشون صحبت کردم و پرسیدم ایا لینک تلگرام مجازه؟ایشون گفتن:

برای این بود مزاحم شدم مجددا تا از این موضوع دوگانگی و بی عدالتی سر دربیارم..

گویا برای تالار خودشون استثنا قائل هستن...وگرنه برای تالار برق ذکر واژه تلگرام هم تبلیغ محسوب می شود چه برسد به گذاشتن لینک...

ان شالا شاهد بهبود سیستم باشگاه باشیم

با ارزوی توفیق و التماس دعا:gol:

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
ضمن خدا قوتی و قبولی طاعات و عبادات شما
یه انتقادی از سایت دارم که اگه اصلاح بشه خیلی خوب میشه !
البته نه برای من که گذشت،اما برای عزیزانی که تازه در سایت عضو میشوند و میان مثلا 4 تا مطلب علمی بخوانند و یا حتی اسپم کنند !

خواهشا به مدیران و ارشدهایی که انتخاب میکنید قبلش بهشون یاد بدید که هر وقت کاربری تاپیک نابه جایی(از این نظر که کاربر اطلاعی نداشته از این که تاپیک را باید در تالار مناسب تری ایجاد میکرد)
که باعث بهم زدن سایت و یا حتی اسپم زدن های بی مورد و حتی از همه مهم تر لحن نوشتاری یه کاربر که باعث دلخوری و عصبانیت مدیران شده.
خواهشا به اعصاب خودشون مسلط باشید و یهو جو مدیریتی نگیرتشون و وقتی که کمی آروم شدن اول به کاربر به صورت پیام خصوصی تذکر بدهند و اگر کاربر تکرار کرد اخطار بدن.

نیان اول بسم الله بدون هیچ پیش زمینه و مقدمه چینی در یک روز2 یا بیش از 2 اخطار را به کاربر تازه وارد بدهند!
اینجوری باعث میشه کاربر باز خطاشو تکرار کنه !
اکثر کاربرهای تازه وارد وقتی وارد سایت میشن اصلا خیلی کم پیش میاد قانون سایت رو بخوانند و اگرم بخوانند همه رو نمی خوانند بس ک قانون زیاد !

در آخر هم از زحمات مدیران و مدیر ارشدهایی که دلسوز هستند تشکر میکنم

مهرتان ماندگار و پایدار باشید

:gol:

آخرین ویرایش:

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار

[/UR]

به امید برقراری عدالت

با تشکر از توجه شما

سلام مجدد

گویا برای تالار خودشون استثنا قائل هستن...وگرنه برای تالار برق ذکر واژه تلگرام هم تبلیغ محسوب می شود چه برسد به گذاشتن لینک...

سلام جناب مهندس

قانون تخلف لینک تلگرام در تالار معماری همانند سایر بخش ها اجرا میشه و هیچ استثنایی در این زمینه قائل نیست. اگر شما الان به تالار مراجعه کنید دیگه این پست ها موجود نیست.
عکسی که شما قرار دادید مربوط به بخش تحصیلات تکمیلی هست که پست های زیادی در این بخش ارسال میشه، مدیران به علت مشغله هر روز ممکنه نتونند رسیدگی کنند و معمولا هر چند روز یکبار برای پاک کردن اسپم و اینگونه تخلفات، پست های این بخش بازدید میشه. برای همین گزینه گزارش تخلف در زیر پست ها قرار داده شده که کاربران محترم در صورت دیدن چنین تخلفاتی با مدیران همکاری کنند و پست رو گزارش داده تا رسیدگی بشه.
همانطور که دوستمون اشاره کردند بهتر بود ابتدا مدیران تالار مربوطه رو در جریان می گذاشتید و یا از گزارش تخلف استفاده می کردید اگر رسیدگی نمی شد و یا جوابی غیر از قانون تعیین شده دریافت می کردید آنوقت مدیران رو در عموم به بی عدالتی محکوم می کردید.

موفق باشید.:gol:

آخرین ویرایش:

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام جناب مهندس

قانون تخلف لینک تلگرام در تالار معماری همانند سایر بخش ها اجرا میشه و هیچ استثنایی در این زمینه قائل نیست. اگر شما الان به تالار مراجعه کنید دیگه این پست ها موجود نیست.
عکسی که شما قرار دادید مربوط به بخش تحصیلات تکمیلی هست که پست های زیادی در این بخش ارسال میشه، مدیران به علت مشغله هر روز ممکنه نتونند رسیدگی کنند و معمولا هر چند روز یکبار برای پاک کردن اسپم و اینگونه تخلفات، پست های این بخش بازدید میشه. برای همین گزینه گزارش تخلف در زیر پست ها قرار داده شده که کاربران محترم در صورت دیدن چنین تخلفاتی با مدیران همکاری کنند و پست رو گزارش داده تا رسیدگی بشه.
همانطور که دوستمون اشاره کردند بهتر بود ابتدا مدیران تالار مربوطه رو در جریان می گذاشتید و یا از گزارش تخلف استفاده می کردید اگر رسیدگی نمی شد و یا جوابی غیر از قانون تعیین شده دریافت می کردید آنوقت مدیران رو در عموم به بی عدالتی محکوم می کردید.

موفق باشید.:gol:

سلام خدمت شما

اولا من جسارت به شخص خاصی نکردم و سعی کردم مخاطب رو باشگاه قرار بدم نه شخص خاصی لذا از سو تفاهم پیش امده عذرخواهی میکنم...

و همچنین اگر به اولین عکس نگاه کنید من یه هفته واستادم و دیدم کسی عکس العملی نشون نداد و همچنین خودم هم میدونم ادمها گرفتاریهای خودشون هم دارن چه برسد به دنیای مجازی!برای این بود بعد از گذر 1هفته پیام دادم ..خودم این موضوع رو به مراتب بهتر درک میکنم!.

گویا رباتی تعبیه شده در تالار معماری که فقط به پیام بنده عکس العمل نشون میده چون در این فاصله (فکر کنم) پیام درباره سنجش گذاشتم اون پاک شد اما این نشد ..شاید برای اون زمان دارید برای این نه

و همچنین من پیامی که درباره تلگرام در گروه برق نوشتم(عکس3) توسط ربات حدودا 5دقیقه نگذشت امتیاز منفی داد گفتم شاید ربات اونجا فعال نباشه (راستش من از سیستم اینجا سر در نمیارم)....

من قصد جسارت به کسی نداشتم حتی اگر عکسهارو نگاه کنید نام کاربریشون هم پاک کردم ...

در ضمن جالبه من به یکی از این صاحب عکسها پیام دادم گفت خبر نداره درباره چی حرف میزنم گویا امتیاز منفی هم تغلق نگرفته اونوقت برای ما که لینک صادر نکرده بودیم امتیاز منفی تعلق کرد

امیدوارم منظور از بی عدالتی رو رسانده باشم.

موید باشید!

***همه یکدلانند یـزدان شناس

بـه نیکـی ندارنـد از بـد هـراس

دریغ است ایـران که ویـران شــود

کنام پلنگان و شیران شــود

چـو ایـران نباشد تن من مـبـاد

در این بوم و بر زنده یک تن مباد***

این سوالی بود از سوالهای بی جواب مانده در ذهنم!

آخرین ویرایش:

DDDIQ

مدیر ارشد

[/UR]

به امید برقراری عدالت

با تشکر از توجه شما

سلام مجدد

گویا برای تالار خودشون استثنا قائل هستن...
وگرنه برای تالار برق ذکر واژه تلگرام هم تبلیغ محسوب می شود چه برسد به گذاشتن لینک...

سلام طاعات و عبادات شما مورد قبول پروردگار
البته تا جایی که به خاطر دارم در یکی از مرتبه های پیشین خیلی کامل پاسخ لازم در رابطه با یکی از اخطار های شما در دفتر مدیریت تالار معماری ( پیشنهادها و انتقادها ) داده شد ؛ که چندان متوجه ارتباط موارد ذکر شده در صحبت های اخیر و اخطارها متاسفانه نشدم ؛ ولی مدیران تالارها توضیحات لازم رو در رابطه با انتقاد های اخیر شما در صحبت هاشونفرمودن که به همین دلیل بیش از این وارد جزئیات نمیشم ولی همانطور که ایشان هم فرمودن امکان مطالعه تمامی موارد ارسالی توسط مدیران مستقیم تالار نیست که به همین منظور سیستم ارسال گزارش تخلف در نظر گرفته شده

و برای تاکید بیشتر بله هدایت کاربران سایت به دیگر سایتها و شبکه های اجتماعی بر خلاف قوانین سایت می باشد و مطالب ارسالی به صورت کامل و با ذکر منبع در سایت ارسال گردد

و مورد دیگر همانطور که از عنوان نوشته شده زیر نام کاربری بنده ( مدیر ارشد ) و همچنین در لیست مدیران باشگاه ( مشاهده مديران تالار ) مشخص هست , بنده به صورت مستقیم در تالارها مخصوصا در تالارهایی که مدیر مستقیم و مشخصی برای آن در نظر گرفته شده نداشته ام مگر به ضرورت برای کمک به مدیر تالار ؛ البته در تالار معماری به عنوان استثنا با توجه به سابقه فعالیت و فعالیت مدیریتی و رشته تحصیلی طبیعتا حضور و همکاری بیشتری داشته ام ولی در کل با توجه به مسئولیت بنده و موارد ذکر شده مسلما برای بنده امکان پذیر نیست که مطالب همه تالارها چه آنها که مدیر دارند چه آنها که مدیر ندارند را مطالعه کنم و تنها برای بنده امکان مشاهده گزارشات کاربران به صورت کلی و مشورت با مدیران مستقیم تالارها وجود دارد

در رابطه با مورد دیگر فکر میکنم شاید لازم باشه توضیح بیشتری عرض کنم هیچ ربات هوشمندی برای سایت وجود ندارد و تمامی موارد مدیریتی توسط یه فرد پشت یک کامپیوتر مدیریت میشه و ثبت اخطارها نیز برای تخلفها توسط مدیران تالار در نظر گرفته میشه و تنها ارسال آنها به پیام خصوصی کاربران توسط یک ربات غیر هوشمند هست !
البته از 6 اخطار شما تنها یک اخطار 1 امتیازی در تالار مهندسی برق برای تبلیغ گروه تلگرام داشته اید و همانطور که پیش از این در دفتر تالار معماری نیز عنوان شد اخطار دریافتی شما در آن تالار برای ارسال راهنمایی های و پاسخ های اشتباه و ایجاد تنش در تالار معماری بود
و اخطار های دیگر شما نیز به دلیل ارسال مطالب بی محتوا در چند صد تاپیک مختلف باشگاه و بر هم زدن نظم تالارهای مختلف بوده !!
مثلا ارسال چند صد پست تشکر در تاپیک های مختلف و ایجاد تنش و بی نظمی
با سلام
واقعا جالب بود!
افرین!
موید باشید!

که توسط مدیر تالار برای شما اخطارهای زیر ثبت شد در چند نوبت ثبت و توسط ربات به شما اطلاع رسانی شد
به تذکرات مدیریتی توجه کنید به روشنی در تاپیک مدیر تالار تذکر دادند از ایجاد حاشیه در این تاپیک خودداری کنید ! از قرار دادن پیغام های خصوصی افراد به صورت عمومی به منظور ایجاد تنش جدا خودداری کنید در صورت تکرار این رفتار مشخصا با هدف منحرف کردن تاپیک برخورد لازم صورت خواهد گرفت

از ارسال مطالب فاقد محتوا و تایپ تشکر به تاپیک ها جدا خودداری کنید و نظم تالار را بر هم نزنید

قوانین تالار گفتگوی آزاد

8 .
در تایپیکها فقط درباره موضوع اصلی تایپیک بحث کنیدو
از ارسال پستهای بی مورد و بی محتوا خودداری کنید،
گفتگو و احوال پرسی مرسوم به طور خصوصی و یا در بخش همشهری ها،همچنین برای تشکر از دکمه تشکر استفاده کنید.

کاربر محترم از ایجاد حاشیه و ارسال مطالب غیرمرتبط در تاپیک های باشگاه که باعث انحراف تاپیک ها میگردد جدا خودداری کنید ؛ با توجه به تخلفات مشابه پیشین شما این آخرین تذکری خواهد بود که به شما در این رابطه داده خواهد شد و پس از این یوزر شما به عنوان یوزر مزاحم با هدف ایجاد بی نظمی مسدود میگردد

این آخرین اخطاری است که در این رابطه داده میشود از ارسال پست های بی محتوا و بی هدف جدا خودداری کنید !
* این اخطار به دلیل خودداری از اخراج شما بدون امتیاز منفی در نظر گرفته شده ولی مطمئنا در صورت تکرار اخطار لازم در نظر گرفته خواهد شد

البته باز هم تاکید میکنم بنده در مواردی که مدیر مستقیمی برای تالار در نظر گرفته شده رسیدگی مستقیمی ندارم به عنوان مثال در تالاری در بخش کنکور اخیرا چند گزارش از ارسال شایعه در تاپیک های تحصیلات توسط شما داشته ایم که البته پیش از رسیدگی مدیر تالار توسط خود شما حذف گردیده بود , که اگر بنده میخواستم به آن نیز رسیدگی مستقیمی براساس قوانین سایت داشته باشم مطمئنا با توجه به موارد تخلف قبلی در آن رابطه نیز اخطار لازم برای شما ثبت میشد ؛
پس لطفا قوانین سایت را رعایت کنید و به دیگر کاربران سایت با حفظ نظم احترام بگذارید

حق نگهدارتان

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام طاعات و عبادات شما مورد قبول پروردگار
البته تا جایی که به خاطر دارم در یکی از مرتبه های پیشین خیلی کامل پاسخ لازم در رابطه با یکی از اخطار های شما در دفتر مدیریت تالار معماری ( پیشنهادها و انتقادها ) داده شد ؛ که چندان متوجه ارتباط موارد ذکر شده در صحبت های اخیر و اخطارها متاسفانه نشدم ؛ ولی مدیران تالارها توضیحات لازم رو در رابطه با انتقاد های اخیر شما در صحبت هاشونفرمودن که به همین دلیل بیش از این وارد جزئیات نمیشم ولی همانطور که ایشان هم فرمودن امکان مطالعه تمامی موارد ارسالی توسط مدیران مستقیم تالار نیست که به همین منظور سیستم ارسال گزارش تخلف در نظر گرفته شده

و برای تاکید بیشتر بله هدایت کاربران سایت به دیگر سایتها و شبکه های اجتماعی بر خلاف قوانین سایت می باشد و مطالب ارسالی به صورت کامل و با ذکر منبع در سایت ارسال گردد

و مورد دیگر همانطور که از عنوان نوشته شده زیر نام کاربری بنده ( مدیر ارشد ) و همچنین در لیست مدیران باشگاه ( مشاهده مديران تالار ) مشخص هست , بنده به صورت مستقیم در تالارها مخصوصا در تالارهایی که مدیر مستقیم و مشخصی برای آن در نظر گرفته شده نداشته ام مگر به ضرورت برای کمک به مدیر تالار ؛ البته در تالار معماری به عنوان استثنا با توجه به سابقه فعالیت و فعالیت مدیریتی و رشته تحصیلی طبیعتا حضور و همکاری بیشتری داشته ام ولی در کل با توجه به مسئولیت بنده و موارد ذکر شده مسلما برای بنده امکان پذیر نیست که مطالب همه تالارها چه آنها که مدیر دارند چه آنها که مدیر ندارند را مطالعه کنم و تنها برای بنده امکان مشاهده گزارشات کاربران به صورت کلی و مشورت با مدیران مستقیم تالارها وجود دارد

در رابطه با مورد دیگر فکر میکنم شاید لازم باشه توضیح بیشتری عرض کنم هیچ ربات هوشمندی برای سایت وجود ندارد و تمامی موارد مدیریتی توسط یه فرد پشت یک کامپیوتر مدیریت میشه و ثبت اخطارها نیز برای تخلفها توسط مدیران تالار در نظر گرفته میشه و تنها ارسال آنها به پیام خصوصی کاربران توسط یک ربات غیر هوشمند هست !
البته از 6 اخطار شما تنها یک اخطار 1 امتیازی در تالار مهندسی برق برای تبلیغ گروه تلگرام داشته اید و همانطور که پیش از این در دفتر تالار معماری نیز عنوان شد اخطار دریافتی شما در آن تالار برای ارسال راهنمایی های و پاسخ های اشتباه و ایجاد تنش در تالار معماری بود
و اخطار های دیگر شما نیز به دلیل ارسال مطالب بی محتوا در چند صد تاپیک مختلف باشگاه و بر هم زدن نظم تالارهای مختلف بوده !!
مثلا ارسال چند صد پست تشکر در تاپیک های مختلف و ایجاد تنش و بی نظمی

که توسط مدیر تالار برای شما اخطارهای زیر ثبت شد در چند نوبت ثبت و توسط ربات به شما اطلاع رسانی شد

البته باز هم تاکید میکنم بنده در مواردی که مدیر مستقیمی برای تالار در نظر گرفته شده رسیدگی مستقیمی ندارم به عنوان مثال در تالاری در بخش کنکور اخیرا چند گزارش از ارسال شایعه در تاپیک های تحصیلات توسط شما داشته ایم که البته پیش از رسیدگی مدیر تالار توسط خود شما حذف گردیده بود , که اگر بنده میخواستم به آن نیز رسیدگی مستقیمی براساس قوانین سایت داشته باشم مطمئنا با توجه به موارد تخلف قبلی در آن رابطه نیز اخطار لازم برای شما ثبت میشد ؛
پس لطفا قوانین سایت را رعایت کنید و به دیگر کاربران سایت با حفظ نظم احترام بگذارید

حق نگهدارتان

با سلام

طاعات شما هم قبول...

واقعا من جواب خودم رو نگرفتم!من گفتم چرا مدیر تالاری امتیاز منفی میده و برای کسی که لینک تلگرام صادر شده امتیاز منفی قائل نمیشه مدیرت تالار دیگه!عرض کردم به صاحب عکس پیام دادم گویا اصلا خبری نداشت از چی صحبت میکنم!گویا اصلا نه اخطار و نه امتیاز منفی صادر میشه اونجا!(اگر طرف راست گفته باشه)
البته اگر شما رسانه ها و حتی وقت نمیکردید اخبار انلاین رو میخوندید دیگه به واقعیت شایعه نمیگفتید !!!منم همین فکرو کردم خیال کنید شایعست اما سریع پاک کردم ولی گویا یکسری از کاربران دیده بودن و نتایجشون رو 2روز زودتر گرفتن!اونوقت به این میگید شایعه؟!

برای روشن شدن شایعه به قول شما لینک زیر رو ببینید و تاریخ ارسال با تاریخ اعلام نتایج رو مطابقت بدید(اگر سیستمتون نشون میده):

من اخبارام اینقدر دیگه محکمه که نیازی به شایعه ندارم!!!خوبه کاربر معماری هم اعتراف کرده!!
من هر وقت پیام میدم شما بجای پیام دررابطه با تلگرام و توجیه کردن که چرا به اون طرف امتیاز منفی ندادید به حاشیه های تخلفات دیگه ای میروید !!!بنده الان ربط
"که توسط مدیر تالار برای شما اخطارهای زیر ثبت شد در چند نوبت ثبت و توسط ربات به شما اطلاع رسانی شد "رو به پیامم نگرفتم.

من فقط گفتم لطفا عدالت رو برای اون شخص هم پیاده کنید .

وسلام...

موفق باشید:gol:

آخرین ویرایش:

DDDIQ

مدیر ارشد
با سلام

طاعات شما هم قبول...
واقعا من جواب خودم رو نگرفتم!من گفتم چرا مدیر تالاری امتیاز منفی میده و برای کسی که لینک تلگرام صادر شده امتیاز منفی قائل نمیشه مدیرت تالار دیگه!عرض کردم به صاحب عکس پیام دادم گویا اصلا خبری نداشت از چی صحبت میکنم!گویا اصلا نه اخطار و نه امتیاز منفی صادر میشه اونجا!(اگر طرف راست گفته باشه)
البته اگر شما رسانه ها و حتی وقت نمیکردید اخبار انلاین رو میخوندید دیگه به واقعیت شایعه نمیگفتید !!!منم همین فکرو کردم خیال کنید شایعست اما سریع پاک کردم ولی گویا یکسری از کاربران دیده بودن و نتایجشون رو 2روز زودتر گرفتن!اونوقت به این میگید شایعه؟!
برای روشن شدن شایعه به قول شما لینک زیر رو ببینید و تاریخ ارسال با تاریخ اعلام نتایج رو مطابقت بدید(اگر سیستمتون نشون میده):
من اخبارام اینقدر دیگه محکمه که نیازی به شایعه ندارم!!!خوبه کاربر معماری هم اعتراف کرده!!
من هر وقت پیام میدم شما بجای پیام دررابطه با تلگرام و توجیه کردن که چرا به اون طرف امتیاز منفی ندادید به حاشیه های تخلفات دیگه ای میروید !!!بنده الان ربط "که توسط مدیر تالار برای شما اخطارهای زیر ثبت شد در چند نوبت ثبت و توسط ربات به شما اطلاع رسانی شد "رو به پیامم نگرفتم.
من فقط گفتم لطفا عدالت رو برای اون شخص هم پیاده کنید .
وسلام...
موفق باشید:gol:

سلام البته فکر نمیکنم برای پاسخ به مسائل بدیهی و روشن نیاز به توجیه وجود داشته باشه و یا کلا عملکردی نادرستی اتفاق افتاده

قوانین سایت و تخلفات کاملا مشخص هستند و برای کل سایت یکسان ولی این مساله کاملا بدیهی هست که نحوه عملکرد دو فرد در مدیریت دو تالار مختلف و برای کاربران مختلف با سابقه فعالیت مختلف و پرونده مختلف و سطح پست های مختلف مسلما فرق خواهد کرد و در مدیریت پست ها این موارد مد نظر قرار خواهد گرفت ! ولی همه آنها بر اساس قوانین سایت هستند ممکن است مدیر یک تالار با تشخیص اینکه کاربر سابقه و حضور فعالیت مفیدی در تالار داشته و میتواند در آینده نیز برای تالار مفید باشد از ثبت اخطار خودداری و تنها با حذف پست و تذکر کلامی رسیدگی کند ؛

ابزار مدیریت پست و اخطار صرفا ابزاری هستند که برای کمک به مدیران تالار ها در اختیار ایشان قرار گرفته که آنها میتوانند
با توجه به صلاحدید خودشان از آن استفاده کنند

شما به عنوان یکی از کاربران سایت برای کمک به رسیدگی به تخلفات میتوانید از سیستم گزارش تخلف به مدیران استفاده کنید ؛ لطفا از ارسال پیام مستقیم به دیگر کاربران سایت در رابطه با تخلفات خودداری کنید رسیدگی به پست ها تنها در مسئولیت مدیران مستقیم تالارهاست

متاسفانه وقت چندانی برای ادامه این صحبت ندارم پاسخ لازم داده شد
موفق باشید

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

من قصد دخالت ندارم اما فک نمیکنم امتیاز منفی یک ارزش این همه صرف وقت

و پیگیری و ... داشته باشه بهرحال به هرصورت باید به تشخیص مدیران احترام

گذاشت همونطور که در یک بازی فوتبال همه به تصمیم داوران احترام میذارن

موفق و موید باشید :gol:

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام البته فکر نمیکنم برای پاسخ به مسائل بدیهی و روشن نیاز به توجیه وجود داشته باشه و یا کلا عملکردی نادرستی اتفاق افتاده

قوانین سایت و تخلفات کاملا مشخص هستند و برای کل سایت یکسان ولی این مساله کاملا بدیهی هست که نحوه عملکرد دو فرد در مدیریت دو تالار مختلف و برای کاربران مختلف با سابقه فعالیت مختلف و پرونده مختلف و سطح پست های مختلف مسلما فرق خواهد کرد و در مدیریت پست ها این موارد مد نظر قرار خواهد گرفت ! ولی همه آنها بر اساس قوانین سایت هستند ممکن است مدیر یک تالار با تشخیص اینکه کاربر سابقه و حضور فعالیت مفیدی در تالار داشته و میتواند در آینده نیز برای تالار مفید باشد از ثبت اخطار خودداری و تنها با حذف پست و تذکر کلامی رسیدگی کند ؛

ابزار مدیریت پست و اخطار صرفا ابزاری هستند که برای کمک به مدیران تالار ها در اختیار ایشان قرار گرفته که آنها میتوانند با توجه به صلاحدید خودشان از آن استفاده کنند
شما به عنوان یکی از کاربران سایت برای کمک به رسیدگی به تخلفات میتوانید از سیستم گزارش تخلف به مدیران استفاده کنید ؛ لطفا از ارسال پیام مستقیم به دیگر کاربران سایت در رابطه با تخلفات خودداری کنید رسیدگی به پست ها تنها در مسئولیت مدیران مستقیم تالارهاست

متاسفانه وقت چندانی برای ادامه این صحبت ندارم پاسخ لازم داده شد
موفق باشید

با سلام

پس بکار بردن کلمه "قانون سایت "(که در عکس ربات ذکر شده)اشتباهه قانون برای همه باید یکسان باشه نه به اختیار و علاقه یه شخص نسبت به شخص دیگه قانون نقض شود...این دقیقا مثل این میمونه جرم حمل 1کیلو مواد برای یه نفر اعدام باشه برای یه نفر عفو باشه (چون طرف سابقه دار نبوده)!!!!!!!
به نظرم زیرش بزنید قوانین تالار مربوطه نه سایت!!!!!!
و ثانیا پیشنهاد میکنم بجای لفظ ربات! لفظ یوزر به کار برید!وقتی همه چی مکانیکی است.

وقتی یه شخص فقط به خاطر اینکه مدیر ارشد زیرش نوشته شده جملاتی گفت هرکسی باید به اون پایبند بود ;)لذا ادامه بحث فایده ای نخواهد داشت...

خداروشکر که خداوند متعال بین بندگانش فرق نمیزارد و قوانینش برای همه یکسان است و هیچ ربطی به سابقه داشتنش یا نداشتنش ندارد!

امیدوارم در زندگی موفق باشید

خدانگهدار

آخرین ویرایش:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام خدمت مدیریت گرامی ؛

نمیخاستم پست بذارم اما به طور اتفاقی صحنه ای رو دیدم که برام تعجب برانگیز بود

لطفا رسیدگی بفرمایید

.
.
.

من امروز اخرین باری که انلاین شدم بین ساعت 15 الی 16 به مدت خیلی کوتاه بود...

حدود ساعت 21 متوجه شدم اخطاری از مدیریت دریافت کردم ... از طریق اپلیکشن tpatalk متوجه پیام مدیریت شدم

به صورت مهمان که وارد شدم ( چون من همیشه گزینه خروج میزنم ) دیدم که ایدی من جزو انلاین ها هست!

در صورتی که من اصلا نوی این تایم انلاین نبودم و تصویر کاملا مشخصه

لطفا بررسی کنید ببینید کسی وارد اکانتم شده یا خیر

اینم تصویر پیجم در حالت معمولی

هیچ کسی هم پسورد منو نداره

ممنون از توجه تون

آخرین ویرایش:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام خدمت مدیریت گرامی ؛

نمیخاستم پست بذارم اما به طور اتفاقی صحنه ای رو دیدم که برام تعجب برانگیز بود

لطفا رسیدگی بفرمایید

.
.
.

من امروز اخرین باری که انلاین شدم بین ساعت 15 الی 16 به مدت خیلی کوتاه بود...

حدود ساعت 21 متوجه شدم اخطاری از مدیریت دریافت کردم ... از طریق اپلیکشن tpatalk متوجه پیام مدیریت شدم

به صورت مهمان که وارد شدم ( چون من همیشه گزینه خروج میزنم ) دیدم که ایدی من جزو انلاین ها هست!

در صورتی که من اصلا نوی این تایم انلاین نبودم و تصویر کاملا مشخصه

لطفا بررسی کنید ببینید کسی وارد اکانتم شده یا خیر

اینم تصویر پیجم در حالت معمولی

هیچ کسی هم پسورد منو نداره

ممنون از توجه تون

با عرض سلام مجدد خدمت مدیریت گرامی باشگاه مهندسان ایران

پیرو پست دیشبم که عرض کردم متاسفانه امشب هم باز همین اتفاق برام تکرار شد

من دیشب یادم رفت پسوردم رو عوض کنم متاسفانه یکی از دوستان گفتن ایدیت آنلاین هست کما اینکه من اصلا باشگاه نبودم امروز

هرچند الان پسوردم رو تغییر دادم اما میخام که مدیر کل باشگاه شخصا به این موضوع رسیدگی کنن این موضوع نشون میده باشگاه اصلا امن نیست

هرچند من اولین بارم نیست که این ایدیم اینجا هک میشه ولی در گذشته پیگیری نکردم و به تغییر رمز اکتفا کردم

هرچند من مطلب خیلی خاص و محرمانه ای ندارم و هر چند مدت یک بار باکسمو خالی میکنم

اما من میخام که هویت کاربرانی که این چنین اعمال زشتی مرتکب میشن برای همه روشن بشه این تجاوز اشکار به حریم خصوصیه

و باید از طریق پلیس فتا دنبال بشه

با تشکر از حسن توجه مدیریت باشگاه مهندسان ایران :gol:

آخرین ویرایش:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتی مجرم خودش خودشو لو میده

وقتی مجرم خودش خودشو لو میده

من همین الان جواب سوالامو پیدا کردم و شات گرفتم که همه اینجا ببینن با چشمای خودشون البته شک 99 درصدی منم به یقین تبدیل شد

این کامنتی که میبینید کاملا همه چیو روشن میکنه! همون کاربری که توی تاپیکم ایجاد مزاحمت کرده بود و دارای چهره مخدوش بین سایر کاربران هم هست

اینجا خودش اعتراف کرده دیگه مدرک این واضح تر :d فتوشاپ هم نیست ... ایشون خیال کرده خیلی زرنگه اما خب خدا کار بد و قایم نمیکنه و البته

ایشون در حد ما نیست .... این کارش دلیلی ست بر برحق بودن من و جز رو سیاهی و خفت برای ایشون نتیجه ای نداره ....

سرنوشت ادم ناشی همینه من از مدیریت میخام این کاربرو اخراج کنن

حرف اخرم با ایشون اینه که وقتی کاری میکنی نیا افتخار کن هرچند من از اولشم میدونستم کار شماست
خدا رو شکر میکنم :gol:

آخرین ویرایش:

یکی از بچه ها

عضو جدید
کاربر ممتاز
من همین الان جواب سوالامو پیدا کردم و شات گرفتم که همه اینجا ببینن با چشمای خودشون البته شک 99 درصدی منم به یقین تبدیل شد

این کامنتی که میبینید کاملا همه چیو روشن میکنه! همون کاربری که توی تاپیکم ایجاد مزاحمت کرده بود و دارای چهره مخدوش بین سایر کاربران هم هست

اینجا خودش اعتراف کرده دیگه مدرک این واضح تر :d فتوشاپ هم نیست ... ایشون خیال کرده خیلی زرنگه اما خب خدا کار بد و قایم نمیکنه و البته

ایشون در حد ما نیست .... این کارش دلیلی ست بر برحق بودن من و جز رو سیاهی و خفت برای ایشون نتیجه ای نداره ....

سرنوشت ادم ناشی همینه من از مدیریت میخام این کاربرو اخراج کنن

حرف اخرم با ایشون اینه که وقتی کاری میکنی نیا افتخار کن هرچند من از اولشم میدونستم کار شماست
خدا رو شکر میکنم :gol:
واسه منم این اتفاق افتاده بود.ولی فک میکردم چیزٍ طبیعیه یا باشگاه مشکل پیدا کرده.عجب:surprised:

zahra mohsenian

کاربر بیش فعال
اگه کسی هک کرده باشه انگار همه رو با هم هک کرده:D

من از نه شب نتونستم وارد پیجم بشم چن مین به سختی اومدم الآنم به صورت مهمان اومدم چراغم روشن بود:)

آفرین به این مبتکران و جوانان فعال ایرانی:surprised::confused:

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد مسأله‌ای که گفتید، چند بار برای من هم پیش اومده بود. البته هیچگاه نشد که ببینم آنلاین هستم (چون کم به سایت میام برای همین احتمال همپوشانی با آنلاین بودنم کم هست) ولی دیدم که مثلاً آخرین بازدید رو زده دو ساعت پیش.
چند ماه پیش همینجا سؤال پرسیدم و آقای پیرجو پاسخ دادند که "شما وقتی وصل شدید به نت به دلیل اینکه تنظیمات شما در مرورگر ذخیره شده هستش اون زمان رو در باشگاه ثبت می کنه حالا همون لحظه وارد بشید میزنه آخرین بازدید یک دقیقه قبل یا اینکه نیم ساعت دیگه وارد بشید."
البته نتونستم پاسخ ایشون رو درست رمزگشایی کنم، خصوصاً که همیشه هم این اتفاق رخ نمیده، ولی به گمونم به خاطر کش مرورگر باشه و cookieهایی که این وسط رد و بدل میشه تا رد مالتی‌یوزرها رو بگیرند :')
اون حالتی هم که گفتید از باشگاه خارج شده بودید، شاید استثنائاً اون سری رو یادتون رفته بوده باشه. اون جنابی هم که اونطوری گفته تابلو هست خواسته اذیت کنه. البته پیدا کردن پسوردهایی که فقط از عدد تشکیل شده‌اند یا پسوردهای ساده کار راحتی هست.

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در مورد مسأله‌ای که گفتید، چند بار برای من هم پیش اومده بود. البته هیچگاه نشد که ببینم آنلاین هستم (چون کم به سایت میام برای همین احتمال همپوشانی با آنلاین بودنم کم هست) ولی دیدم که مثلاً آخرین بازدید رو زده دو ساعت پیش.
چند ماه پیش همینجا سؤال پرسیدم و آقای پیرجو پاسخ دادند که "شما وقتی وصل شدید به نت به دلیل اینکه تنظیمات شما در مرورگر ذخیره شده هستش اون زمان رو در باشگاه ثبت می کنه حالا همون لحظه وارد بشید میزنه آخرین بازدید یک دقیقه قبل یا اینکه نیم ساعت دیگه وارد بشید."
البته نتونستم پاسخ ایشون رو درست رمزگشایی کنم، خصوصاً که همیشه هم این اتفاق رخ نمیده، ولی به گمونم به خاطر کش مرورگر باشه و cookieهایی که این وسط رد و بدل میشه تا رد مالتی‌یوزرها رو بگیرند :')
اون حالتی هم که گفتید از باشگاه خارج شده بودید، شاید استثنائاً اون سری رو یادتون رفته بوده باشه. اون جنابی هم که اونطوری گفته تابلو هست خواسته اذیت کنه. البته پیدا کردن پسوردهایی که فقط از عدد تشکیل شده‌اند یا پسوردهای ساده کار راحتی هست.

سلام آقا بهنام

بله من حرفای شمارو قبول دارم ؛ حتی گاها مواردی بوده که بچه ها قبل میذاشتن توی شکار لحظه ها که کاربریرو انلاین نشون میداده ولی در اصل اون کاربر

آنلاین نبود؛ اما با توجه به اینکه من قبل آفلاین شدم و کوکی ها حذف میشن نمیتونه از این دست مسائل باشه

نکته دیگه اینکه شما هم مثه من کامپیوتر هست درسته؟ خب حتما میدونید راههای زیادی برای هک اکانت وجود داره : با استفاده از کیلاگر آپلود شل ، برنامه هویج در موارد خاص هک ایمیل و..... خیلی راهای دیگه

متاسفانه منم با اینکه میدونم استفاده از عدد برای رمز کار اشتباهی هست برای راحتی کار خودم همیشه از شماره های همراهم استفاده میکنم :|

من از مدیران درخواست دارم برای روشن شدن بیشتر موضوع در ساعاتی که شات گرفتم و خودم انلاین نبودم آی پی ها رو چک کنن

خدا میدونه چند نفر قبل من هک شدن! مشخصه که اول بارش نیست و خیال کرده منم مثه بقیه حواسم نیس !

بالا