انتقادها و پیشنهادهای مدیریتی

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
سلام
که اینطور ! اخه تبلیغ درصورتی است که من عضو موسسه ای باشم و بخوام تبلیغ موسسه ای رو بکنم.شما حتی میتونید به لینکی که میخواستم بدم بیایید و ببینید 9 نفر عضو بیشتر نداره.اونم فقط نوشتم فقط واسه ی مدار(منظورم یک درسه) نه کلا از اینجا برید و بیایید تلگرام.نمیدونستم با اینکار گناهکار و مجرم میشم.البته این اتفاق هم در دنیای واقعی واسم افتاده بدون هیچ دلیل موجهی گناهکار شدم....بگذریم .
حالا چطوری میشه این امتیاز رو حذف کرد؟شما مدیر کلی هستید؟

ممنون از پاسختون
شما نیز پویا و برقرار باشید

با سلام و وقت بخیر

اخطارتون را من دادم، ربات وظیفه اطلاع رسانی داره.

همونطور که مدیر ارشد عزیز اعلام کردند اگر موضوع را در تاپیک زیر پیگیری میکردین بهتر بود چون فرصت نمیشه تاپیک های دیگه و خارج از تالار را هم بررسی کنیم، الان هم چون یکی از اعضا اطلاع دادن من پیام شما را دیدم.

پیگیری مسایل مدیریتی تالار مهندسی برق

خدمت شما عرض کنم در پیام پروفایلی، حدود 2 ماه قبل تذکر داده شده بود که قرار دادن هر لینکی اعم از سایت و وبلاگ و انجمن و... خلاف قوانین هست، همچنین در تاپیک های مختلف مدیریتی و قوانین هم قبلا همین مورد به دفعات اشاره شده بود.

در مورد لینک شما که مرتبط با شبکه های اجتماعی موبایلی بود، در همین رابطه در تالار تحصیلات تکمیلی و تاپیک مدیریتی تالار (در این مورد خاص) نیز اطلاع رسانی شده بود. بحث تبلیغات هیچ لزومی به وابسته بودن به موسسات و... ندارد، چون با سوابق اونها در صورت تشخیص در مرحله اول اخراج میشن.

[اطلاعیه] صفحات و گروههای منتسب به تالار برق در شبکه های اجتماعی (تاپیک موقت)

اخطار شما هم کمترین اخطار یعنی 1 امتیاز منفی بوده و تا دو ماه هم اعتبار داره (از زمان اخطار) و تا زمانی که میزان امتیازات فعال منفی به 8 امتیاز نرسه هیچ خللی در فعالیت شما پیش نمی آید، اخطار در اکثر مواقع جنبه تذکر (بعد تذکر پروفالی و...) داره.

موفق باشید.

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز

با سلام و وقت بخیر

اخطارتون را من دادم، ربات وظیفه اطلاع رسانی داره.

همونطور که مدیر ارشد عزیز اعلام کردند اگر موضوع را در تاپیک زیر پیگیری میکردین بهتر بود چون فرصت نمیشه تاپیک های دیگه و خارج از تالار را هم بررسی کنیم، الان هم چون یکی از اعضا اطلاع دادن من پیام شما را دیدم.

پیگیری مسایل مدیریتی تالار مهندسی برق

خدمت شما عرض کنم در پیام پروفایلی، حدود 2 ماه قبل تذکر داده شده بود که قرار دادن هر لینکی اعم از سایت و وبلاگ و انجمن و... خلاف قوانین هست، همچنین در تاپیک های مختلف مدیریتی و قوانین هم قبلا همین مورد به دفعات اشاره شده بود.

در مورد لینک شما که مرتبط با شبکه های اجتماعی موبایلی بود، در همین رابطه در تالار تحصیلات تکمیلی و تاپیک مدیریتی تالار (در این مورد خاص) نیز اطلاع رسانی شده بود. بحث تبلیغات هیچ لزومی به وابسته بودن به موسسات و... ندارد، چون با سوابق اونها در صورت تشخیص در مرحله اول اخراج میشن.

[اطلاعیه] صفحات و گروههای منتسب به تالار برق در شبکه های اجتماعی (تاپیک موقت)

اخطار شما هم کمترین اخطار یعنی 1 امتیاز منفی بوده و تا دو ماه هم اعتبار داره (از زمان اخطار) و تا زمانی که میزان امتیازات فعال منفی به 8 امتیاز نرسه هیچ خللی در فعالیت شما پیش نمی آید، اخطار در اکثر مواقع جنبه تذکر (بعد تذکر پروفالی و...) داره.

موفق باشید.

سلام بر مدیر تالار برق جناب Ice

با اینکه هیچ ارزشی نداره منفی و مثبت اینجا.اما به نظر من سیستمی درست است که اول مدیر تالار یا دستیار تالار اون بخش به این فرد دفعه اول اخطار دهد و سپس در صورت تکرار با توجه به ثبت اخطار قبلی امتیاز منفی یا به قول شما قرمز دهد.شاید طرف نمیدونسته که این لینک بی ارزش که نه جنبه تبلیغ سایتی داشته و نه تبلیغ موسسه ای اخطار محسوب میشه با اینکه حتی من این لینک رو منتشر نکرده بودم !!!و فقط نوشته بودم !!
اگر این ربات به هر نوشته ای گیر دهد تالار چه نیاز به مدیر و دستیار مدیر و... پیدا می کند ؟به نظر بنده مدیر رو گذاشتن اخطار یا حتی مدیر نتوانست دستیار اخطار دهد....

من قصد جسارت به کسی رو ندارم و فقط خواستم انتقاد کنم.
واقعا این شیوه اشتباهه اونم برای من نه لینکی منتشر کردم و نه هیچ امتیاز منفی اونم قرمز دهند.با اینکه برای من هیچ ارزشی ندارد اینکار چه یکی چه ده تا

و موضوع دیگه اینکه من غیر از این جا 5 یا 6 جای دیگر عضو هستم حتی اونجا اگر اشتباهی تایپکی در جای نامناسبی و نامربوط به خودش ایجا کنی خودشون اونو تغییر میدهند و جابجا می کنند و از طریق پیام میگن که درخواست جای نامربوط بوده اصلاح شد !تا حالا ده بار اینطوری شده ولی هیچ اخطار برای کاربری صادر نمی کنند

قضاوت رو درست و به جا انجام دهیم .

با تشکر

آخرین ویرایش:

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
سلام بر مدیر تالار برق جناب Ice

با اینکه هیچ ارزشی نداره منفی و مثبت اینجا.اما به نظر من سیستمی درست است که اول مدیر تالار یا دستیار تالار اون بخش به این فرد دفعه اول اخطار دهد و سپس در صورت تکرار با توجه به ثبت اخطار قبلی امتیاز منفی یا به قول شما قرمز دهد.شاید طرف نمیدونسته که این لینک بی ارزش که نه جنبه تبلیغ سایتی داشته و نه تبلیغ موسسه ای اخطار محسوب میشه با اینکه حتی من این لینک رو منتشر نکرده بودم !!!و فقط نوشته بودم !!
اگر این ربات به هر نوشته ای گیر دهد تالار چه نیاز به مدیر و دستیار مدیر و... پیدا می کند ؟به نظر بنده مدیر رو گذاشتن اخطار یا حتی مدیر نتوانست دستیار اخطار دهد....

من قصد جسارت به کسی رو ندارم و فقط خواستم انتقاد کنم.
واقعا این شیوه اشتباهه اونم برای من نه لینکی منتشر کردم و نه هیچ امتیاز منفی اونم قرمز دهند.با اینکه برای من هیچ ارزشی ندارد اینکار چه یکی چه ده تا

و موضوع دیگه اینکه من غیر از این جا 5 یا 6 جای دیگر عضو هستم حتی اونجا اگر اشتباهی تایپکی در جای نامناسبی و نامربوط به خودش ایجا کنی خودشون اونو تغییر میدهند و جابجا می کنند و از طریق پیام میگن که درخواست جای نامربوط بوده اصلاح شد !تا حالا ده بار اینطوری شده ولی هیچ اخطار برای کاربری صادر نمی کنند

قضاوت رو درست و به جا انجام دهیم .

با تشکر
با سلام مجدد

البته شاید بعضی از حرفهای من تکراری باشه ولی چون این تاپیک ویترین تاپیکهای انتقادات و پیشنهادات هست مجددا توضیح میدم تا دوستان دیگه هم که تاپیک را بعدا میبینند در مورد روال کار اطلاع پیدا کنند.

همونطور که در پست قبلی اشاره کردم ربات اخطار را ابلاغ میکنه ولی اخطار دهنده مدیر و یا همکار هست (نه دستیار و نه ربات)، یعنی نسبت به قوانین و صلاحدید توسط مدیران و همکاران مدیر به کاربر اخطار داده میشه.

در مورد تذکر همونطور که گفتم چون قبلا تذکر پروفایلی به شما داده شده بود، دیگه 'اخطار بدون امتیاز منفی' ندادیم و حداقل امتیاز منفی را جهت تذکر مجدد صلاح دیدیم، از طرفی در مورد همین شبکه های اجتماعی هم به طور ویژه در تاپیک مجزا اطلاع رسانی شده بود و بعد از اطلاع رسانی به کاربرانی که ارسال گروهها و... داشتند اخطار داده شد و خواهد شد.

در مورد عدم ارسال لینک و درخواست ارسال پیام خصوصی جهت دریافت لینک، این کار به خودی خود هم برای موارد دیگر (درخواست ارسال پیام خصوصی و یا ایمیل و... برای دریافت فایل، جزوه، مطلب و....) خلاف قوانین هست، مطمئنا هدف شما تبلیغ نبوده و استفاده از پلتفرم موجود بوده ولی به هر حال خلاف قوانین بوده.

در مورد انتقال تاپیک های مختلفی که اشتباه ارسال شده اند، ارسال اشتباه تاپیک در تالار متفرقه اخطار نداره و مدیران و دستیاران انتقال میدند و مشکلی در این باره نیست، ولی ارسال تاپیک با ارسال پست خلاف قوانین بحث جدا هستند.

البته باید این مورد را هم مد نظر داشته باشید در فروم های مختلف، هر فروم قوانین خاص خود را داره و حتی در هر فروم ممکن است هر تالار و یا زیر تالار قوانین تکمیلی و یا قوانین پیوستی خود را داشته باشند، از طرف حجم مطالب ارسالی در هر سایت و یا حساسیت اجرای قوانین توسط هر مدیر می تواند تفاوت هایی داشته باشد.

در پایان صحبت ها، ضمن تشکر از شما مجددا یادآوری میکنم که امتیاز منفی، حداقل امتیاز اخطاری بوده که پس از دو ماه از زمان صدور اخطار هم منقضی خواهد شد و همونطور که شما هم اشاره کردین اینگونه اخطارها و... مجازی مطالب مهم نیستند و فقط تلاشی هست جهت یکدست و منظم نگه داشتن تالارها، اکثر کاربران هم در زمان فعالیت خود (علی الخصوص اوایل فعالیت) اخطار میگیرن تا بتونند به طور کامل با شرایط و قوانین هر سایت خودشون را وفق بدن.

و انشاالله در حال امکان سنجی برای استفاده از پلتفرم های موجود در شبکه های اجتماعی موبایلی در کنار خود تالار هستیم که در صورت نهایی شدن از طریق تاپیک های اطلاع رسانی تالار به اطلاع کاربران خواهد رسید.

موفق باشید.

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام مجدد

البته شاید بعضی از حرفهای من تکراری باشه ولی چون این تاپیک ویترین تاپیکهای انتقادات و پیشنهادات هست مجددا توضیح میدم تا دوستان دیگه هم که تاپیک را بعدا میبینند در مورد روال کار اطلاع پیدا کنند.

همونطور که در پست قبلی اشاره کردم ربات اخطار را ابلاغ میکنه ولی اخطار دهنده مدیر و یا همکار هست (نه دستیار و نه ربات)، یعنی نسبت به قوانین و صلاحدید توسط مدیران و همکاران مدیر به کاربر اخطار داده میشه.

در مورد تذکر همونطور که گفتم چون قبلا تذکر پروفایلی به شما داده شده بود، دیگه 'اخطار بدون امتیاز منفی' ندادیم و حداقل امتیاز منفی را جهت تذکر مجدد صلاح دیدیم، از طرفی در مورد همین شبکه های اجتماعی هم به طور ویژه در تاپیک مجزا اطلاع رسانی شده بود و بعد از اطلاع رسانی به کاربرانی که ارسال گروهها و... داشتند اخطار داده شد و خواهد شد.

در مورد عدم ارسال لینک و درخواست ارسال پیام خصوصی جهت دریافت لینک، این کار به خودی خود هم برای موارد دیگر (درخواست ارسال پیام خصوصی و یا ایمیل و... برای دریافت فایل، جزوه، مطلب و....) خلاف قوانین هست، مطمئنا هدف شما تبلیغ نبوده و استفاده از پلتفرم موجود بوده ولی به هر حال خلاف قوانین بوده.

در مورد انتقال تاپیک های مختلفی که اشتباه ارسال شده اند، ارسال اشتباه تاپیک در تالار متفرقه اخطار نداره و مدیران و دستیاران انتقال میدند و مشکلی در این باره نیست، ولی ارسال تاپیک با ارسال پست خلاف قوانین بحث جدا هستند.

البته باید این مورد را هم مد نظر داشته باشید در فروم های مختلف، هر فروم قوانین خاص خود را داره و حتی در هر فروم ممکن است هر تالار و یا زیر تالار قوانین تکمیلی و یا قوانین پیوستی خود را داشته باشند، از طرف حجم مطالب ارسالی در هر سایت و یا حساسیت اجرای قوانین توسط هر مدیر می تواند تفاوت هایی داشته باشد.

در پایان صحبت ها، ضمن تشکر از شما مجددا یادآوری میکنم که امتیاز منفی، حداقل امتیاز اخطاری بوده که پس از دو ماه از زمان صدور اخطار هم منقضی خواهد شد و همونطور که شما هم اشاره کردین اینگونه اخطارها و... مجازی مطالب مهم نیستند و فقط تلاشی هست جهت یکدست و منظم نگه داشتن تالارها، اکثر کاربران هم در زمان فعالیت خود (علی الخصوص اوایل فعالیت) اخطار میگیرن تا بتونند به طور کامل با شرایط و قوانین هر سایت خودشون را وفق بدن.

و انشاالله در حال امکان سنجی برای استفاده از پلتفرم های موجود در شبکه های اجتماعی موبایلی در کنار خود تالار هستیم که در صورت نهایی شدن از طریق تاپیک های اطلاع رسانی تالار به اطلاع کاربران خواهد رسید.

موفق باشید.

با سلام و عرض ارادت مجدد خدمت مهندس Ice
و با تشکر از پاسختان
اینکه شما این جمله را نوشتید
در مورد تذکر همونطور که گفتم چون قبلا تذکر پروفایلی به شما داده شده بود، دیگه 'اخطار بدون امتیاز منفی' ندادیم و حداقل امتیاز منفی را جهت تذکر مجدد صلاح دیدیم،""

با اینکه شما میتونید پروفایل بنده را ببینید اما من که مجدد پروفایلمو بررسی کردم هیچ تذکری بابت تبلیغ تلگرامی برای من ارسال نشده اون دو تا تذکر هم یکیش تا اونجا که یادمه پرسیده بودم از دوستان که جزوات کنکوری رو از چه سایتی میشه خرید ؟(با توجه به اینکه نوشتید گفتگوی خودمانی عنوانشو)منم دیدم چه بحثی مهم تر و کاربردی تر از این چون بعضی از سایتها نمیشه بهشون اعتماد کرد و ازشون جزوه خرید منم گفتم جایی رو ندارم غیر از اینجا که با توجه به پاسخی که دو ستان میدادند (با توجه به سابقه فعالیتشون)میشد تصمیم گرفت.و جزوه خریداز سایتی این از این.
و من هیچ باری دیگه اینکارو نکردم.حتی اگر مشاوره ها ی بنده رو بخونید حتی اسم استاد هم دیگه نمیگم باتوجه به احترامی که برام قائل شدید.
و اون مورد دیگر هم هرچی بوده نمیدونم بخدا.ولی سودش برای من نبوده.
ولی ایکاش تذکر تبلیغات تلگرامی هم میدادید و سپس اخطار میفرستادید(باتوجه به اینکه لینکشو حتی صادر نکرده بودم) و اگر میخواستید تذکر تکراری بابت یک کاری که مکرر اشتباه کردم یا حداقل دو بار بدید امتیاز منفی صلاحدید بود.
به هرحال ان شالا که کاربرانی مثل بنده نباشند که شما رو اذیت کنن و به زحمت بیاندازند.
از اینکه وقته گرانبهای خود رو اختصاص دادید نهایت سپاس رو دارم
درپناه حق سلامت و شاد و پاینده باشید
بدرود

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
ببخشید میخواستم بدونم که امکانش هست من بدون اینکه در تاپیکی پستی داده باشم،در اون تاپیک مشترک بشم که هر وقت پست جدیدی اونجا داده شد به من هم اطلاع داده بشه؟
ممنون

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز
سلام
ببخشید میخواستم بدونم که امکانش هست من بدون اینکه در تاپیکی پستی داده باشم،در اون تاپیک مشترک بشم که هر وقت پست جدیدی اونجا داده شد به من هم اطلاع داده بشه؟
ممنون
سلامم.
بالای هر صفحه تو تاپیک گززینه ای وجود داره که میتونید مشترک شید.

Untitled.jpg

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
ممنون

سلام

بله شما میتونید توی هر تاپیکی که دوست داشته باشین مشترک بشین چه در اون تاپیک نظر داده باشید یا خیر

لطفا طبق تصویری که از همین صفحه گرفتم عمل کنید تا اشتراک براتون افزوده بشه

موفق باشید:gol:

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خسته نباشید دوستان
تو بعضی بخش ها مثل زنگ تفریح یه سری تاپیکایی زده میشه نه محتوا داره نه بار علمی نه جذابیتی داره اصلا هیچی به هیچی چرا رسیدگی نمیشه؟
و بیشترین پستها تو اینجورتاپیکا گذاشته میشه:cool:این بخش ها مدیر ندارن نه؟به نظر من سطح سایت با اینجور تاپیکا خیلی میاد پایین البته صرفا نظر بنده بوده:gol:

M o R i S

مدیر تالار حسابداری
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
خسته نباشید دوستان
تو بعضی بخش ها مثل زنگ تفریح یه سری تاپیکایی زده میشه نه محتوا داره نه بار علمی نه جذابیتی داره اصلا هیچی به هیچی چرا رسیدگی نمیشه؟
و بیشترین پستها تو اینجورتاپیکا گذاشته میشه:cool:این بخش ها مدیر ندارن نه؟به نظر من سطح سایت با اینجور تاپیکا خیلی میاد پایین البته صرفا نظر بنده بوده:gol:
.

سلام دوست عزیز

همان طور که خودتون فرمودید و از اسم تالار مشخصه (تالار زنگ تفریح )
اگر تاپیکی داری بار محتوایی و علمی باشه
مطمئنا در این تالار مطرح نمیشه

ضمن اینکه اگر مورد خاصی هست میتونید به مدیر مربوطه
آقای ...scream... و در صورت لزوم مدیران ارشد مراجعه کنید .

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
.

سلام دوست عزیز

همان طور که خودتون فرمودید و از اسم تالار مشخصه (تالار زنگ تفریح )
اگر تاپیکی داری بار محتوایی و علمی باشه
مطمئنا در این تالار مطرح نمیشه

ضمن اینکه اگر مورد خاصی هست میتونید به مدیر مربوطه
آقای ...scream... و در صورت لزوم مدیران ارشد مراجعه کنید .

ممنون از پاسختون
خوب زنگ تفریح و در این حد معنی نکرده بودم:)باشه در کل ممنون:gol:

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
چرا رشته منابع طبیعی رو زیرشاخه کشاورزی گذاشتید؟ اگر میشه تالار جدا بهش اختصاص بدید.
ممنون.

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام.
چرا رشته منابع طبیعی رو زیرشاخه کشاورزی گذاشتید؟ اگر میشه تالار جدا بهش اختصاص بدید.
ممنون.

سلام خانم مهندس
در این رابطه پیش از این توضیحاتی داده شده ولی به صورت کلی دسته بندی تالارها تا حد زیادی با توجه به پتانسیل تالارها و میزان فعالیت تالارها بوده و تالارهای که شابه نسبت دیگر تالارها فعالیت کمتری داشته اند در رشته های نزدیک تر قرار گرفته تا امکان رسیدگی بهتر توسط مدیران آن تالارها وجود داشته باشد ؛ در صورت فعالیت بیشتر در این تالار مانند دیگر تالارهایی که مستقل شدند این تالار نیز به صورت مستقل در صفحه اصلی قرار خواهد گرفت

شاد و تندرست باشید
:gol:

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
کنار صفحه اصلی که وبا رو نشون میده اگ میشه تعدادشو بیشتر کنید..بعضی از دوستان روزانه چندین تا وب میزنن امکان داره حق بقیه ضایع بشه
(قبلنا خودم روزانه چندتا میزدم یکی از دوستان توجیحم کرد دیگ اینکارو نکردم):redface:

hosseinassar

مدیر ارشد

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
متاسفانه مدیرای ارشد فعالیتشون کم شده باشگاه زیادی آشغال گرفته :cool:
درود بر شما
همونطور که مستحضر هستید مدیران باشگاه نیز مثل باقی کاربران و شاید بیشتر از بقیه کاربرا مشغله در دنیای حقیقی دارند در نتیجه نمیشه انتظار داشت 24 ساعته آنلاین باشن و درگیر جمع و جور کردن تایپیک ها
شما نیز در وهله ی اول اگر بی نظمی دیدید به مدیر تالار مربوطه گزارش بدید یا همونطور که حسین عزیز گفتن گزارش بدید تا مدیران تالار و مدیران ارشد با خبر بشن و پیگیری کنن
پیروز باشید

DDDIQ

مدیر ارشد
متاسفانه مدیرای ارشد فعالیتشون کم شده باشگاه زیادی آشغال گرفته :cool:

سلام دوست گرامی
با سپاس از همراهی و حسن توجه شما به مسائل باشگاه ؛ در رابطه با مدیریت سایت باشگاه همانطور که دوست خوبم مهندس محسن هم اشاره داشتند با توجه به گرفتاری و مشغله های که برای هر کسی پیش میاد گاها امکان حضور و رسیدگی مستمر وجود نداره و بنده هم طبیعتا از این امر مستثنی نیستم و بابت این مساله عذرخواهی میکنم

البته فکر میکنم منظور شما تالار گفتگوی آزاد هست که به گزارشات اخیر رسیدگی شد و با توجه به اینکه تالار نیاز به مدیریت و رسیدگی مستمر داره با هماهنگی های صورت گرفته مهندس P O U R I A عزیز مدیر تالار مهندسی شیمی که یکی از مدیران خوب باشگاه هستند در مدیریت این تالار نیز همکاری خواهند داشت , که انشالله با همراهی اعضای باشگاه آرامش و نظم این تالار حفظ خواهد شد

شاد و تندرست باشید

P O U R I A
[h=1]مدیر مهندسی شیمی
مدیر تالار گفتگوی آزاد
[/h]

np.1400

عضو جدید
سلام
میخواستم بگم دایرکشن سایت به حالت انگلیسیه
اگه فرصت ندارید بگردید فقط این کد رو آخر فایل استایل اضافه کنید درست میشه
فایل:
showthread-rollup.css

کد:
.postbitlegacy .postbody, .eventbit .eventdetails .eventbody {
direction: rtl;
text-align: right;
}

ممنون

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
لطفا به وضع تالار گفتگوی ازاد بیشتر توجه کنید.واقعا جای تاسف داره که هر بار به باشگاه سر میزنم چند نفر تو تالار گفتگوی ازاد به اسم گفتگو دارن به هم مستقیم و غیر مستقیم فحش میدن و خیلی بد حرف میزنن....
جالبم هست که یه سری کاربر هستن که همه جا حضور دارن و هیچ برخوردی باهاشون نمیشه ...

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام
لطفا به وضع تالار گفتگوی ازاد بیشتر توجه کنید.واقعا جای تاسف داره که هر بار به باشگاه سر میزنم چند نفر تو تالار گفتگوی ازاد به اسم گفتگو دارن به هم مستقیم و غیر مستقیم فحش میدن و خیلی بد حرف میزنن....
جالبم هست که یه سری کاربر هستن که همه جا حضور دارن و هیچ برخوردی باهاشون نمیشه ...
سلام
متشکرم از توجهتون.
در مورد تالار گفتگوی ازاد میتوانید مسائل خودتون رو در تاپیک زیر مطرح بفرمایید:
دفتر مدیریت تالار گفتگوی آزاد

شما اگر جایی بطور مستقیم توهینی به شخص خاصی میبینید میتوانید پست را گزارش کنید تا رسیدگی بشه.
چیزی که من میبینم تعدادی از دوستان دارن بحث میکنن و هیچ کدوم از اونها تا حالا به بنده نگفتن که بهشون توهینی صورت گرفته. (مواردی رو گفتن که البته رسیدگی شد.) و من هم در پست ها توهین مشخص به اعتقاد افراد خاصی نمیبینم.
اعتراف میکنم کمی صحبت دوستان تند هست که خیلی طبیعیه! ولی حرفی به معنای "توهین" دیده نمیشه از نظر بنده.

[SUP]از هر صحبتی میشه برداشت توهین امیز کرد! ما باید ذهنمون رو کمی بازتر کنیم.
[/SUP]

آخرین ویرایش:

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
متشکرم از توجهتون.
در مورد تالار گفتگوی ازاد میتوانید مسائل خودتون رو در تاپیک زیر مطرح بفرمایید:
دفتر مدیریت تالار گفتگوی آزاد

شما اگر جایی بطور مستقیم توهینی به شخص خاصی میبینید میتوانید پست را گزارش کنید تا رسیدگی بشه.
چیزی که من میبینم تعدادی از دوستان دارن بحث میکنن و هیچ کدوم از اونها تا حالا به بنده نگفتن که بهشون توهینی صورت گرفته. (مواردی رو گفتن که البته رسیدگی شد.) و من هم در پست ها توهین مشخص به اعتقاد افراد خاصی نمیبینم.
اعتراف میکنم کمی صحبت دوستان تند هست که خیلی طبیعیه! ولی حرفی به معنای "توهین" دیده نمیشه از نظر بنده.

[SUP]از هر صحبتی میشه برداشت توهین امیز کرد! ما باید ذهنمون رو کمی بازتر کنیم.
[/SUP]

سلام
خواهش میکنم از توجه متقابل شما
بله مچکرم نمیدونستم برای تالار گفتگوی ازاد مدیر انتخاب شده ازین به بعد اونجا انتقادامو مطرح میکنم ...حتما...
گزارش دادنو بلدم ولی فک کردم شاید گزارشم مثل تشکر سقف داشته باشه و من باید چند تا پستو گزارش بدم ...
ببخشید نمیدونستم که حتما اگه به شخص خاصی توهین شده باید شخصا بیان بهتون بگن تا بررسی شه و البته نمیدونستم که بحث ها از دید "مدیر "فقط باید توهین امیز به نظر بیاد تا ذهنو بسته ندونیم و بگیم ذهن بازه...پستهای مورد نظرمم به نظر میاد همون دیشب حذف شدن از جانبتون ...
مچکرم از انتقاد پذیریتون

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام
خواهش میکنم از توجه متقابل شما
بله مچکرم نمیدونستم برای تالار گفتگوی ازاد مدیر انتخاب شده ازین به بعد اونجا انتقادامو مطرح میکنم ...حتما...
گزارش دادنو بلدم ولی فک کردم شاید گزارشم مثل تشکر سقف داشته باشه و من باید چند تا پستو گزارش بدم ...
ببخشید نمیدونستم که حتما اگه به شخص خاصی توهین شده باید شخصا بیان بهتون بگن تا بررسی شه و البته نمیدونستم که بحث ها از دید "مدیر "فقط باید توهین امیز به نظر بیاد تا ذهنو بسته ندونیم و بگیم ذهن بازه...پستهای مورد نظرمم به نظر میاد همون دیشب حذف شدن از جانبتون ...
مچکرم از انتقاد پذیریتون
خواهش میکنم.
نیازی به گزارش همه پست ها نیست. دوستان یک پست هم گزارش بدن ما همه پست های مربوط به اون بحث رو بررسی میکنیم تا مشکلی نباشه.
همونطور که خدمتتون عرض کردم متاسفانه دوستان در بسیاری از موارد وارد حاشیه میشن! و غالبا با هم کمی تند حرف میزنن! برای همین منظور گفتم من تا جای ممکن سعی میکنم دوستان حرفاشون رو بزنن و کدورتی پیش نیاد!
حرف اخرم هم مشخص به شما نگفتم چون بارها میشه پست هایی رو دوستان گزارش میدن که واقعا توهین و یا بی احترامی ای در اونها نیست! و فقط حساسیت بسیار بالای بعضی ها رو نشون میده.
از این سوتفاهم پیش اومده عذرخواهی میکنم.
موفق باشید.

مولتی متر

عضو جدید
سلام
پست یک تاپیک در گفتگوی ازاد گزارش شد ولی رسیدگی نشد.

در تاپیک مدیریت گفتگوی ازاد هم مطرح گردید ولی بازهم رسیدگی نشد
رسیدگی گردد.
با تشکر

Lamister-iran

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام

خسته نباشید میگم به همه مدیران و دستیاران محترم باشگاه مهندسان.:gol::gol:

درخواست های تغییر نام کاربری دیگه پاسخ داده نمیشه؟

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام
پست یک تاپیک در گفتگوی ازاد گزارش شد ولی رسیدگی نشد.

در تاپیک مدیریت گفتگوی ازاد هم مطرح گردید ولی بازهم رسیدگی نشد
رسیدگی گردد.
با تشکر
سلام
پاسخ شما رو مدیر بخش مربوطه در این پست عنوان کردن

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام

خسته نباشید میگم به همه مدیران و دستیاران محترم باشگاه مهندسان.:gol::gol:

درخواست های تغییر نام کاربری دیگه پاسخ داده نمیشه؟
سلام
پست اول تاپیک مربوطه رو بخونید
توجه:
1- زمان رسیدگی به طور معمول هر دو هفته یکبار به کلیه درخواست هایی که در طول این مدت ارسال میشه خواهد بود.( ممکن است این مدت بر حسب شرایط مدیر مربوطه افزایش پیدا کنه).
کمی صبور باشید تا مدیران ارشد بررسی کنن.
موفق باشید

capra1

عضو جدید
درود
چرا سایت فیلتر شده است؟
من الان چند روزی است که با شیلتر شکن میام که سرعتش هم اصولا پایین میاد.
لطف میکنید رسیدگی کنید؟
ضمنا اطلاعیه زده بودید که با .ir بیایم اما هنوز با .com هست، حالا کدوم درسته؟
با تشکر از زحمات شما

*mahdie*

عضو جدید
سلام خسته نباشین
یکی از دوستانم دیروز ثبت نام کرده وی هنوز نامه لینک فعال سازی به ایمیل او ارسال نشده است مشکل چی هست؟
باید چیه کاری انجام دهد؟

بالا