انتقادها و پیشنهادهای مدیریتی

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
حضور مدیریت محترم با سلام
این تاپیک دوباره با قضاوت یک طرفه مدیران قفل شد!
بدون اینکه چند ساعت مهلت بدهند و از ما توضیح بخواهند!
مجبور شدم دوباره از عملکرد مدیران اینجا مراجعه و انتقاد کنم.
به جای اینکه افتخار کنید که یکی از تاپیکهای این سایت با شخص وزیر مطرح شده
و توسط کارشناسان وزارت نفت هم اکنون در حال بررسی میباشد
امده اید و به هر بهانه ای دم به دم تاپیک را قفل کرده و نمیخواهید کار را ادامه بدهیم.
بنده چند روزی منتظر میمانم اگر تاپیک باز شد که کارم را ادامه میدهم
در غیر این صورت سایتتان را ترک میکنم و از دهها بازدید کننده تاپیک دعوت میکنم به سایت دیگری مراجعه کنند.
ولی امید وارم چون خدا قسمت کرده در این سایت این تاپیک ایجاد شود
با دست خودتان این قسمت و تقدیر خدا را به سایت دیگری هول ندهید!

من حرفی ندارم از اینجا میرم
و کاربرانی که در پیام خصوصی اعلام نموده اند که بحث را در سایت دیگری پیگیری کنیم نیز با بنده می ایند.

تمامی ظلمها و بی عدالتی های دنیا از قضاوت یک طرفه بوده
و هیچ ظلمی هنگام اعمال ظلم خودش را نا حق ندانسته!
بنابر این اکنون در حالی که شما دم از بر حق بودن خود میزنید و امار و ارقام و نوشتار و برنامه بنده را اغراق میدانید
فقط زمان میتواند ادعای من و یا شما را ثابت کند.
من حتی از شخص وزیر نامه کتبی هم بیاورم
باز هم شما یک بهانه دیگری خواهید گرفت!
بنابر این خودم را میسپارم دست خدا و از حضورتان مرخص میشوم.

اگر حق با شما باشد که هیچ! خوش به حالتان خواهد شد

ولی اگر احیانا یک در هزار روزی گوشه ای از کره زمین خدا موفقیت و رسیدن به نتیجه را روزی و قسمت بنده نماید

شما در تاریخ ملت ایران و در برابر تمامی انسانهای آزاد
پاسخگوی قضاوت یک طرفه خود خواهید بود

شاید امروز این تاپیک به قول شما مثل هزاران تاپیک بی ارزش باشد

ولی اگر همین تاپیک به سوی تعین سرنوشت میلیونها انسان کشیده شود
و شما امروز در مقابل ان مقاومت کنید
حرکت شما در تاریخ بعنوان تخریب کننده سرنوشت میلیونها انسان ثبت خواهد شد

شاید شما و زندگی شما مانند تاپیکهای بی ارزش همین سایت
در تاریخ ثبت نشود و لای میلیاردها انسان زندگی تان دفن شود

ولی یادتان باشد
روز قیامتی هست و حساب و کتابی خواهد بود
و ما برای مسائل بی ارزش و عبث و چریدن به دنیا نیامده ایم

اگر نمیتوانیم فلسفه نوشتاری و یا جمله ای را و لو توهین امیز را درک کنیم
علت ان فقط کوتاهی فکر ما است و بس

شاید شما از وزیر نفت دل خوشی ندارید و به خاطر ملاقاتم با ایشان زورتان به تاپیک بنده میرسد!
ولی یادتان باشد که نفت مال شما و من و ان بی خانمانی است که شب کنار خیابان میخوابد.
طبق محاسباتم که در طرح اورده ام اگر ذخایر نفتی ایران به قیمت روز بین همه عادلانه تقسیم شود
هر نفر از ما یک میلیارد تومان ثروت از نفت خام به دست خواهیم اورد.

من در سطوح بالای صنایع نفت و در حوزه های مدیریتی با مدیران شرکتها و وزرای دولت و معاونین وزارتخانه ها
چندین سال رفت و امد داشته ام و ان تفکری که در ان حوزه حاکم است
به طور کلی با تفکری که در حوزه کارکنان شرکتها حاکم است کاملا متفاوت است
البته باید هم این گونه باشد! زیرا هر حوزه اقتضای شرایط خود را دارد.

ولی شما از یک سو بعنوان کارمند حوزه نفت و از سوی دیگر مدیر این سایت دچار تناقض هستید و دید واقع بینانه
نسبت به صنعت نفت ندارید.

شاید در حوزه فنی از بنده بیشتر اطلاعات داشته باشید
ولی در حوزه کلان و حوزه های مالی و سرمایه گذاری از هزار تای شما تجربه و اطلاعات بیشتری دارم.
که خیلی از مسائل ان را نتوانستم بگویم و در همان حد اشاره هم به مذاقتان خوش نیامد.
و تعهد گرفتید که به مسائل مالی اشاره نکنم.

در حالی که مشکل نفت ایران همان مسائل مالی است و اگر اطلاعات مالی داشته باشند و یا مشاور مالی بگیرند
مشکلی نخواهد بود.
اکثر پروژه های نفتی دنبال مشاور فنی هستند
کسی به فنون مباحث مالی اهمیت نمیدهد زیرا انر ا بی ارزش و پیش پا افتاده میدانند
یا شاید هم ان را فنی نمیدانند و فکر میکنند مسائل مالی همان است که در جامعه با ان اشنا شده اند!

یادم نمیرود شیخ دوبی جهار سال پیش برای بدهی 20 میلیارد دلاری اش برای ساخت جزیره های مصنوعی دوبی
به مدت سه سال تیمی متشکل از متخصصین را استخدام کرد و بعد از سه سال توانستند روشی را ایجاد کنند تا
با استفاده از ابزارهای مالی و بانکی بازپرداخت بدهی 20 میلیارد دلاری را چند سال تمدید نمایند!

از این طرف همین پالایشگاه ستاره خلیج فارس را سه سال پیش تعدادی از مشاورین بنده را بردند پیش یکی از مدیران ان
در شرکت مهندسین مشاور بینا مهندس دانه پاس برای تامین مالی 3 میلیارد یورو که حتی کارت ویزیت ایشان را هنوز دارم
اگر خواستید میتوانم تقدیم کنم. و در ان موقع به دلیل عدم جدی گرفتن انها و عدم تخصص واسطه هائی که ما را به هم مرتبط میکردند
امکان تامین املی برایشان فراهم نشد!

در هر حال زیاد نوشتم ببخشید.

خدا حافظ

موفق باشید

لطفا یکی از مدیران به این سوالات جواب بده:

1- من کجا و دقیقا کدام تاپیک ادعای مهندسی شیمی و یا مهندسی معماری کردم؟ لطفا جواب بدید

2- در کدام یک از قوانین و بخشها گفته شده که کاربران حق ندارند از تحصیلاتشون حرف بزنند و ادعای مهندسی ممنوع است

3- طبق کدام معیار تشخیص داده میشود که کاربری راست میگوید یا دروغ و فرایند ان چیست؟

3- با توجه به تهدیداتی که بر علیه من کرده اند ایا اگر حرف گوش نکنم مرا ترور میکنند؟
اگر اخراج کنند هزار راه برای ایجاد اکانت جدید وجود دارد!

با توجه به پست قبلی من داشتم از این سایت میرفتم ولی این مدیر با این حرفهایش باعث شد که در رفتنم تجدید نظر کنم.
یا این مدیر به سوالهای بنده به صورت منطقی جواب میدهند ویا اینکه بنده عین بی عدالتی که در حقم شده را با بی عدالتی جواب میدهم.

من ادم لجبازی هستم اگر قرار باشد برای احقاق حق خودم هزار سال تلاش کنم دریغ نمیکنم.
یا دقیقا به بنده تفهیم اتهام شود و مشخص شود اتهام بنده دقیقا با چه سند و مدرکی است
ولی اگر نمیتوانند اتهام را ثابت کنند معذرت کنند تا گورم را از این سایت گم کنم!

یا حق

خود وزیرش هم بیاد اینجا برای من اهمیتی نداره. تاپیک هاتون و پروژه هاتون برای ما اهمیت ندارن مهم اون اصولی هستش که کاربر باید رعایت بکنه، ساخت چند یوزر تخلف هستش و شما نباید این کار رو انجام می دادید.
شما می خواهید یک عده کاربر رو به زور وادار به کاری کنید. کسی هم تمایلی ندارد، یادتون هستش که روز اول اومده بودید توی باشگاه برای من پیام زدید که مدیر فلان سایت هستم و مدیران شما پست های من رو پاک کردن در صورتی که این طور نبود پست های شما ادغام شده بود ....عجب سوادی.
بعد از پست من هیچ پستی ارسال نمی کنید. لطفا.

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر مدیران
میخواستم پیشنهاد کنم تالار مطالب طنز را راه بیندازید
اگر هم وجود داره به جان خودم نتونستم پیدا کنم
در بخش ادبیات نبود
بخش عمومی هم نبود
با احترام

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
با سلام خدمت مدیران عزیز
از آنجا که در باشگاه تعداد اسپم ها رو به افزایش است.مخصوصا در بخش عمومی و به هیچ وجه هم نمیتوانید جلوی اسپم بچه ها را بگیرید. و نیز از آنجایی که این باشگاه بیشتر باید جنبه علمی داشته باشد و پست ها باید مرتبط با موضوع تاپیک باشد ولی همانطور که ذکر کردم در بخش عمومی 90%پست ها به اسپم ها ختم میشود .
وچون یک سایت علمی است. به نظرم بهتر است بخش عمومی فقط برای اعضا نمایش داده شود.(چرا که بخش عمومی جز برای اعضا لذت بخش نیست) تا باشگاه در نظر میهمانانی که به این سایت مراجعه نموده اند به اسپمکده تبدیل نشود و این باشگاه همچنان در لیست سایت های علمی باقی بماند.

Boomesa

عضو جدید
محیط زیست انسانی

محیط زیست انسانی

سلام دوستان،
جای بسیار تعجب است که در بین تاپیک های موجود در این تالار گفت و گوی جالب مهندسان و متخصصان عزیز،مهمترین تاپیک که امروزه تقابل بسیاری از رشته ها و فعالیتهای زندگی فردی و اجتماعی با آن دیده می شود یعنی «محیط زیست» وجود ندارد.لذا خواهشمند است دوستان این تاپیک را پذیرفته و تجربه های دور و نزدیک،تلخ و شیرین چه در محیط تحصیل دانشگاهی و چه در محیط کار خود و چه تحقیقات انجام شده را در اینجا ذکر نمایند.امید است که همراه با تبادل تجربه های علمی و عملی ، تقابل آنها با محیط زیست انسانی و ... بیشتر گفته شده و شکافته شود.

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر مدیران
میخواستم پیشنهاد کنم تالار مطالب طنز را راه بیندازید
اگر هم وجود داره به جان خودم نتونستم پیدا کنم
در بخش ادبیات نبود
بخش عمومی هم نبود
با احترام
من مدیر نیستم
ولی سلام :D

تالار زنگ تفریح برای خنده است دیگه

neda angel

کاربر بیش فعال
man far30 type kardan vasam kheyli sakhte va ba
lab tabamam nemishe far30 type kard
va b nazaram in mozo inghadr mohem nist k niyazi b ekhtar bashe
yani age 1ki ba zabone dg biyad inja nemitone inja bemoone??????!!!!
vaghan arzeshe raftane bachchehaye bashgah ro dare???
b nazaram vaghan bayad nesbat b in mozo tajdide nazar konid

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار

فرشته جان
قبلا هم در این مورد صحبت کردیم.
یک خارجی به هیچ وجه مشکلی در ارتباط با فعالیت اینجا نداره چون زبانش به رسمیت شناخته شده .
مثلا یکی بیاد انگلیسی بنویسه هیچ موردی نداره.
اما اینکه فینگلیش بنویسی که در هیچ کجای جهان شناخته شده نیست مشکل به وجود میاره.
مخصوصا برای خودتون.
چون هیچکس حوصله نمیکنه فینگلیش بخونه و خوندنش و فهمش سخته و سوالاتون بی جواب خواهد ماند.
شما مشکل لپ تاپتون رو بگید حتما میشه زبان فارسی روش نصب کرد.

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز

آخه مشکل اینه که فینگلیش شما هم فینگلیش استاندارد نیست! مثل far30، b nezaram و ...؛ شما اگه فینگلیش استاندارد بنویسید می تونید با سایت بهنویس یا گوگل تبدیل به فارسی کنید

فرشته جان
یک خارجی به هیچ وجه مشکلی در ارتباط با فعالیت اینجا نداره چون زبانش به رسمیت شناخته شده .
اما اینکه فینگلیش بنویسی که در هیچ کجای جهان شناخته شده نیست مشکل به وجود میاره.
مخصوصا برای خودتون.
چون هیچکس حوصله نمیکنه فینگلیش بخونه و خوندنش و فهمش سخته و سوالاتون بی جواب خواهد ماند.

شاید منظورشون اینه که روی کیبورد برچسب فارسی نیست و نمی تونن جای دکمه ها رو پیدا کنن؛ در غیر این صورت، مشکلشون هر چی باشه قابل حل هست

حــامد

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

سلام با اجازه ستایش خانم که توضیحات کاملی دادند لازمه چند نکته رو خدمتتون عرض کنم اول اینکه یکی از اصلی ترین مواردی که باعث گذاشتن این قانون شده مساله سرچ اینترنتیه شما خودتون یه شخصه وقتی دنبال یک مطلب علمی میگردید هیچوقت فینگلیشی سرچ نمیکنید کلمه مورد نظرتون رو یا فارسی سرچ میکنید یا انگلیسی پس این دلیل اول
دوما من خودم هم با لپ تاپ میام سایت و صفحه کلیدم حروف فارسی روی اون حک نشده ققط بخاطرم احترام به دوستانم فارسی تایپ میکنم
سوما هر مجموعه ای شامل یک سری قوانینه که که کلیه افراد اون مجموعه ملزم به رعایت اون هستند و هیچکدوممونو اینجا به زور نیاوردن که بخواییم از قوانین ایراد بگیریم شما قبل از ثبت نام اگر قوانین رو مطالعه میفرمودید میدید یکی از قوانین عدم تایپ فینگیلیشه
اگر هم واقعا براتون سخته فرومهای زیادی هستن که شاید همچین قوانینی در اونها وجود نداشته باشه
موفق باشید

Setayesh

مدیر تالار
شاید منظورشون اینه که روی کیبورد برچسب فارسی نیست و نمی تونن جای دکمه ها رو پیدا کنن؛ در غیر این صورت، مشکلشون هر چی باشه قابل حل هست

اگه مشکلشون این باشه که اصلا مشکل نیست. برچسب حروف فارسی!:)

neda angel

کاربر بیش فعال

فرشته جان
مخصوصا برای خودتون.
bozorg tarin moshkele man sakht type kardane far30
darzemn age inja vaghan bashgahe mohandesane va kasani k tosh ozvand mohandes d.r va ya hatta 1daneshjoye sadand dige savade khondane fingilish ro hatman dare na????!!!!
va manam age jaii chizi benevisam az kesaii k savade khondanesho daran mikham k javab bedan na baghiye!
va b nazaram in ghanonon b sheddat maskharast chon 1ejbare bi dalile va 1edde k shayad hozore ba estefade to injaro yani to bashgaho dashtan b khatere hamchin chizi az dast dadao mide
va moteas3fane man mogheye sabtenam in ghanon ro nadidam va bishtar az ina rosh hesab mikardam...........

neda angel

کاربر بیش فعال
سلام با اجازه ستایش خانم که توضیحات کاملی دادند لازمه چند نکته رو خدمتتون عرض کنم اول اینکه یکی از اصلی ترین مواردی که باعث گذاشتن این قانون شده مساله سرچ اینترنتیه شما خودتون یه شخصه وقتی دنبال یک مطلب علمی میگردید هیچوقت فینگلیشی سرچ نمیکنید کلمه مورد نظرتون رو یا فارسی سرچ میکنید یا انگلیسی پس این دلیل اول
دوما من خودم هم با لپ تاپ میام سایت و صفحه کلیدم حروف فارسی روی اون حک نشده ققط بخاطرم احترام به دوستانم فارسی تایپ میکنم
سوما هر مجموعه ای شامل یک سری قوانینه که که کلیه افراد اون مجموعه ملزم به رعایت اون هستند و هیچکدوممونو اینجا به زور نیاوردن که بخواییم از قوانین ایراد بگیریم شما قبل از ثبت نام اگر قوانین رو مطالعه میفرمودید میدید یکی از قوانین عدم تایپ فینگیلیشه
اگر هم واقعا براتون سخته فرومهای زیادی هستن که شاید همچین قوانینی در اونها وجود نداشته باشه
موفق باشید
javabe sohbataye digatono dadam
amma rajebe ghavanin are moteasfane avvalesh deghat nakardam
va age b khatere in mozo ekhraj besham vaghan dige b hich vajh pamo inja nakhaham gozasht va az tahe del ehsa3 tasof va tasoor b khatere kheyli mavarede inja b inja khaham dasht
movaffagh bashin

neda angel

کاربر بیش فعال
آخه مشکل اینه که فینگلیش شما هم فینگلیش استاندارد نیست! مثل far30، b nezaram و ...؛ شما اگه فینگلیش استاندارد بنویسید می تونید با سایت بهنویس یا گوگل تبدیل به فارسی کنید

age intor minivisam va3 ine k behtar va rahat tar khonde mishe

javabe baghiyeye sohbatatam dadam

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باسلام
عليرغم اينكه موقع ثبت نام درباشگاه گزينه مهندسي منابع طبيعي دربين انتخابها وجوددارد امامتاسفانه الان هرچه كه بيشترجستجو مي كنم اثركمتري ازمهندسي منابع طبيعي وگرايشهاي مربوطه پيداميكنم.
درصورت امكان راهنمائي بفرمائيد.

سلام . خُب بچه های منابع هم فعالیتشون کمه . توی تالار کشاورزی تاپیک بزنید تا بعد درخواستش رو بدیم . منم خیلی وقته اینو میخوام که ما هم تالار تخصصیمون رو داشته باشیم

اینم برای شروع بد نیست !

اخبار و تازه های منابع طبیعــی

یه سر هم به اینجا بزن تا بتونیم با بقیه بچه ها آشنا بشیم.

همه ی بچه هــای مهندسی منابع طبیعی اینــجا !

آخرین ویرایش:

mortezakazemi

عضو جدید
با سلام خدمت مدیریت محترم سایت
میخاستم بگم من چرا هرچی تایپیک میفرستم نشون نمیدید؟؟
من امرو 3 تا تایپیک تو تالار الکترونیک فرستادم ولی هیچکدومش نیومد

حــامد

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

سلام مطالبتون باید در ابتدا به تایید یکی از مدیران تالار برسه سپس در صورت تایید نمایش داده میشود

hosseinassar

مدیر ارشد
سلام
خیلی ممنون از فعالیت خوبتون :gol:
از 4 تا تاپیک شما یکیش تایید شد . سه تای دیگه به خاطر این که فقط آدرس سایت دیگه ای قرار داده بودید که این نوع تاپیک ها تبلیغ محسوب میشه
به خاطر همین تایید نشدند

Nilpar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام......خسته نباشین بچه ها...... نمی خوام از سایت بد بگم ...خدایی مدیر های توانایی داره...همچنین دقیق.......خیلی سایت خوبیه نسبت به بقیه ی سایت ها واقعا محسنات کمی نداره...........اما متاسفانه بار علمی روز به روز داره کم میشه...که اونم دلیل داره...چون بعضی از مدیران عزیز تاپیک هایی با محتوای بار علمی رو حذف می کنن و تاپیک هایی مثل این که چرا واسه دخترا جایز نیست که دوست پسر داشنه باشن رو میذارن بمونه................خوب این باعث افول میشه...خواهشا رسیدگی کنید....تاپیکی که من راجع به خواص ابجو زدم علمی بود.... حالا کاری نداریم که ابجو (الکلی) حرامه اما هر کسی که می دونه نباید بخوره نمی خوره....و هرکسی هم که می خوره بهتر بود بخونه تا بدونه چی داره می خوره و اعتدال رو در نوشیدنش رعایت کنه........ممنون که قراره رسیدگی کنید..:smile:

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام......خسته نباشین بچه ها...... نمی خوام از سایت بد بگم ...خدایی مدیر های توانایی داره...همچنین دقیق.......خیلی سایت خوبیه نسبت به بقیه ی سایت ها واقعا محسنات کمی نداره...........امامتاسفانه بار علمی روز به روز داره کم میشه...که اونم دلیل داره...چون بعضی از مدیران عزیز تاپیک هایی با محتوای بار علمی رو حذف می کنن و تاپیک هایی مثل این که چرا واسه دخترا جایز نیست که دوست پسر داشنه باشن رو میذارن بمونه................خوب این باعث افول میشه...خواهشا رسیدگی کنید....تاپیکی که من راجع به خواص ابجو زدم علمی بود.... حالا کاری نداریم که ابجو (الکلی) حرامه اما هر کسی که می دونه نباید بخوره نمی خوره....و هرکسی هم که می خوره بهتر بود بخونه تا بدونه چی داره می خوره و اعتدال رو در نوشیدنش رعایت کنه........ممنون که قراره رسیدگی کنید..:smile:
سلام
تو قسمت های تخصصی سایت که فعالیت خداروشکر خوب هست
قسمت های عمومیه که مشکلاتی داره برخی مواقع که اونم طبیعیه
تاپیکتون اینو میگین؟اگه اینه که حذف نشده
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/306929-قرص-مخمر-ابجو-و-اثرات-ان-در-بدن

Nilpar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
تو قسمت های تخصصی سایت که فعالیت خداروشکر خوب هست
قسمت های عمومیه که مشکلاتی داره برخی مواقع که اونم طبیعیه
تاپیکتون اینو میگین؟اگه اینه که حذف نشده
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/306929-قرص-مخمر-ابجو-و-اثرات-ان-در-بدن

نه افسون جوووون اینمخمر اب جو هستش...اونی که زده بودم....10 نکته برای نوشیدن ابجو بود...........علمیه

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
bozorg tarin moshkele man sakht type kardane far30
darzemn age inja vaghan bashgahe mohandesane va kasani k tosh ozvand mohandes d.r va ya hatta 1daneshjoye sadand dige savade khondane fingilish ro hatman dare na????!!!!
va manam age jaii chizi benevisam az kesaii k savade khondanesho daran mikham k javab bedan na baghiye!
va b nazaram in ghanonon b sheddat maskharast chon 1ejbare bi dalile va 1edde k shayad hozore ba estefade to injaro yani to bashgaho dashtan b khatere hamchin chizi az dast dadao mide
va moteas3fane man mogheye sabtenam in ghanon ro nadidam va bishtar az ina rosh hesab mikardam...........
تو 90% سایتهای معتبر این قانون وجود داره، اگه سایتهای فارسی رو هم کنار بزاریم در سایتهای کشورهای دیگه هم همچین قانونی هست و در صورتی که از زبانشون به درستی استفاده نشه اقدامات لازم رو انجام میدن. مسئله حفظ زبان فارسیه نه ترویج خط الرسم من درآوردی.
حتی من پیشنهاد دیگه ای دارم، شاهدیم در تالارهای مختلف بعضی ها کلمات رو دگرگون میکنند و مینویسن (عسیسم و...) به نظر من به غیر از تالار زنگ تفریح هر جا مدیران اینطور نوشته ای رو دیدن باید پاک کنند و اقدام لازم رو بکنند.
در ضمن دوستان زیادی دارای اشتباهات فاحش املایی هستند.

نکته ی مهم تر این که من از شما به عنوان یه فرد تحصیل کرده (ویا در حال تحصیل) انتظار دارم که به زبان و رسم الخط فارسی مسلط باشین.

neda angel

کاربر بیش فعال
تو 90% سایتهای معتبر این قانون وجود داره، اگه سایتهای فارسی رو هم کنار بزاریم در سایتهای کشورهای دیگه هم همچین قانونی هست و در صورتی که از زبانشون به درستی استفاده نشه اقدامات لازم رو انجام میدن. مسئله حفظ زبان فارسیه نه ترویج خط الرسم من درآوردی.
حتی من پیشنهاد دیگه ای دارم، شاهدیم در تالارهای مختلف بعضی ها کلمات رو دگرگون میکنند و مینویسن (عسیسم و...) به نظر من به غیر از تالار زنگ تفریح هر جا مدیران اینطور نوشته ای رو دیدن باید پاک کنند و اقدام لازم رو بکنند.
در ضمن دوستان زیادی دارای اشتباهات فاحش املایی هستند.

نکته ی مهم تر این که من از شما به عنوان یه فرد تحصیل کرده (ویا در حال تحصیل) انتظار دارم که به زبان و رسم الخط فارسی مسلط باشین.
dar hale hazer ham fingilish to iran ja oftade hatta vaseye irani haye kharj az iran
va albate tanha kasani k dar rostahaye dor oftade ya amale haye dar hale kar dar sakhteman haye nime kare k b horofe alefbaye zabane engeli30 ashnaii nadarand nemitonand fingilish ro bekhonanad vaella dg hatta 1adame sade k chand ta az in sms haye khodemoni khonde bashand ham dg ghader b khondanesh hastand!!
va in kheyli jalebe k adamaii k to inja mofid bodan raftand b khatere in mavared va hamintor man k bad az omadanam inja say kardam b kheyli ha komak konam beram b khatere in ejbare khodkhahane
amma kheyli afrad k inja faghat baraye vaght gozaroni ya peyda kardane dost injan va site elmi ro ba site yahoo masenger eshtebah kardan inja ja baraye mondan darand chon(far30 type mikonanad)kheyli jaleeeeeeebeeee???
belakhare arzesh ha harja motefavete...........

neda angel

کاربر بیش فعال
man vaghan ro in sit arzeshe bishtari ghael bodam.......vali....vahgan gahi 1seri mavared adamo shegeft zade mikone az taajoob

Setayesh

مدیر تالار
man vaghan ro in sit arzeshe bishtari ghael bodam.......vali....vahgan gahi 1seri mavared adamo shegeft zade mikone az taajoob

یک سری موارد هم منو شگفت زده میکنه و جزو نوادر اینجا محسوب میشه.
4 ساله من اینجام ندیدم کاربری مثل شما انقدر روی فینگلیش نوشتن تاکید داشته باشه اونم به چه دلیل؟؟؟
به دلیل سخت بودن تایپ فارسی!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شما که نه میتونید به قوانین احترام بذارید نه به کاربری که داره اینجا فعالیت میکنه.
این همه باشگاهو زیر سوال بردید یکبار هم خودتون رو نقد کنید.
لطفا از بعد پست من پست نزنید حرفی هست تو خصوصی یا پروفایل بگید.
توضیحات کامل رو هم من و هم دوستان دیگه دادند و دیگه فک نمیکنم حرفی هم باقی مونده باشه!
بعد از این هم مدیران هر تالار طبق قوانین میتونند به تایپ شما اخطار بدن و دیگه جای اعتراضی هم باقی نخواهد ماند.

آخرین ویرایش:

Nilpar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام......خسته نباشین بچه ها...... نمی خوام از سایت بد بگم ...خدایی مدیر های توانایی داره...همچنین دقیق.......خیلی سایت خوبیه نسبت به بقیه ی سایت ها واقعا محسنات کمی نداره...........امامتاسفانه بار علمی روز به روز داره کم میشه...که اونم دلیل داره...چون بعضی از مدیران عزیز تاپیک هایی با محتوای بار علمی رو حذف می کنن و تاپیک هایی مثل این که چرا واسه دخترا جایز نیست که دوست پسر داشنه باشن رو میذارن بمونه................خوب این باعث افول میشه...خواهشا رسیدگی کنید....تاپیکی که من راجع به خواص ابجو زدم علمی بود.... حالا کاری نداریم که ابجو (الکلی) حرامه اما هر کسی که می دونه نباید بخوره نمی خوره....و هرکسی هم که می خوره بهتر بود بخونه تا بدونه چی داره می خوره و اعتدال رو در نوشیدنش رعایت کنه........ممنون که قراره رسیدگی کنید..:smile:

ببینید من نمی خوام اون تاپیکی که مال من بود و حذفش کردید برگرده....من فقط می خوام قوانین اجرا شه....و اینکه اگه قانونه پس برای همه قانونه...اگه قرار باشه مدیر...یا راهنمای سایت از زیرش در بره پس این بحث اخطار رو حذف کنید که همه یک رنگ باشن......مممنووووننننننن می شم رسیدگی کنین

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه بار علمی روز به روز داره کم میشه...که اونم دلیل داره...چون بعضی از مدیران عزیز تاپیک هایی با محتوای بار علمی رو حذف می کنن و تاپیک هایی مثل این که چرا واسه دخترا جایز نیست که دوست پسر داشنه باشن رو میذارن بمونه................خوب این باعث افول میشه...خواهشا رسیدگی کنید....تاپیکی که من راجع به خواص ابجو زدم علمی بود.... حالا کاری نداریم که ابجو (الکلی) حرامه اما هر کسی که می دونه نباید بخوره نمی خوره....و هرکسی هم که می خوره بهتر بود بخونه تا بدونه چی داره می خوره و اعتدال رو در نوشیدنش رعایت کنه........ممنون که قراره رسیدگی کنید..:smile:

راستش من از اینکه شما چنین تاپیکی زدید متحیر شدم و از اینکه به حذف چنین تاپیکی اعتراض دارید بیشتر متحیر شدم !

خواص ابجو !! بار علمی !! :surprised:

من به مسائل دینی و مذهبی و حرام بودن الکل کاری ندارم چون من فردی مذهبی نیستم ولی امروزه مضرات الکل برای جسم و روح انسان چیزی نیست که از کسی پنهان باشه .

لازم نیست فردی مذهبی باشید تا مخالف مصرف الکل باشید . امروزه حتی در دنیای غرب هم که در این چیزها ازادی کامل وجود داره بسیاری از افراد از مصرف الکل خودداری میکنند چون مضرات فراوان اون رو میدونند .

شما به چه عنوان در مورد چیزی که در حقیقت مشابه سم برای انسان هست تاپیک زدید و از خواصش صحبت کردید ؟؟!! البته من تاپیکتون رو ندیدم ولی ایا در کنار اون به اصطلاح چند خاصیت که براش ذکر کردید ایا از مضرات و خطرات اون برای جسم و روح ادمها هم چیزی گفتید ؟؟!

منکه همیشه مخالف حذف تاپیکها بودم و تاکنون بارها با مدیران این سایت بخاطر حذف تاپیکهای خودم و دیگران جر و بحث و اعتراض کردم این کار مدیران در رابطه با حذف این تاپیک شما رو تائید میکنم .

ایا چون این تاپیک حذف شده لذا بار علمی این سایت داره کم میشه ؟!! اگه علم و بار علمی اینه خب پس بنده هم از فردا در مورد نحوه ساخت مواد منفجره و انواع سم و طریقه ساخت انواع مواد مخدر تاپیک میزنم ! تا بار علمی سایت حسابی بالا بره !! :eek:

Nilpar

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش من از اینکه شما چنین تاپیکی زدید متحیر شدم و از اینکه به حذف چنین تاپیکی اعتراض دارید بیشتر متحیر شدم !

خواص ابجو !! بار علمی !! :surprised:

من به مسائل دینی و مذهبی و حرام بودن الکل کاری ندارم چون من فردی مذهبی نیستم ولی امروزه مضرات الکل برای جسم و روح انسان چیزی نیست که از کسی پنهان باشه .

لازم نیست فردی مذهبی باشید تا مخالف مصرف الکل باشید . امروزه حتی در دنیای غرب هم که در این چیزها ازادی کامل وجود داره بسیاری از افراد از مصرف الکل خودداری میکنند چون مضرات فراوان اون رو میدونند .

شما به چه عنوان در مورد چیزی که در حقیقت مشابه سم برای انسان هست تاپیک زدید و از خواصش صحبت کردید ؟؟!! البته من تاپیکتون رو ندیدم ولی ایا در کنار اون به اصطلاح چند خاصیت که براش ذکر کردید ایا از مضرات و خطرات اون برای جسم و روح ادمها هم چیزی گفتید ؟؟!

منکه همیشه مخالف حذف تاپیکها بودم و تاکنون بارها با مدیران این سایت بخاطر حذف تاپیکهای خودم و دیگران جر و بحث و اعتراض کردم این کار مدیران در رابطه با حذف این تاپیک شما رو تائید میکنم .

ایا چون این تاپیک حذف شده لذا بار علمی این سایت داره کم میشه ؟!! اگه علم و بار علمی اینه خب پس بنده هم از فردا در مورد نحوه ساخت مواد منفجره و انواع سم و طریقه ساخت انواع مواد مخدر تاپیک میزنم ! تا بار علمی سایت حسابی بالا بره !! :eek:

اولا که من اعتراضم ماله چیزه دیگه بود....دوما شوما که نخوندی از کجا می دونی بار علمی نداشته....سوما تو هر سایت در پیتی که سرچش کنی حتی اگه محسناتش نباشه معایبش هست و یه مطلب 1 خطی پیدا می شه.....
من تو تالار گفت و گوی ازاد نزدم که هرکی نتونست مسائل پزشکیو درک کنه بیاد یه چی بگه و بره....... اره چه اشکال داره شمام راجع به مواد مخدر تاپیک بزن....محاسن رو بگو...معایبشم بگو....چرا ما باید حفظی یه چیزی رو بپذیریم...چرا کور کورانه؟ ..........چرا با اگاهی سراغ اعتیاد(حالا چه به الکل و چه به مواد مخدر) نریم؟ میدونید اثر گذارترین راه اگاهی دادنه؟
خطرات برای جسم و روح؟؟؟ از همه چیز گفته شده بود....البته مطلب بیشتر سمت کسایی می رفت که از این نوشیدنی ها استفاده می کردن...........تو ایران خودمون کم نیستن...پس بهتر بود می دونستن.
و اما بار علمیه سایت..اینجا مربوط می شد به تاپیک هایی که بعضی دوستان میزنن و فقط واسه ی این مطرحش کردم که قانون واسه همه اجرا شه..............
که شد...........

بعدم دوست عزیز اقای پیر جو مدیر عزیز و محترم سایت برای من علت حذف تاپیکم رو برام توضیح دادن...و هم چنین بی احترامی نکردن که بگن بار علمی نداشت و زحمت نه ولی تلاشم رو برای بالا بردن سواد سایت بی ارزش نکردن.....با یک سری دلایل برام گفتن که چرا نباید اون تاپیک رو بزنم و من هم قبول کردم....اینه...به این می گن اگاهی.............

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا که من اعتراضم ماله چیزه دیگه بود....دوما شوما که نخوندی از کجا می دونی بار علمی نداشته....سوما تو هر سایت در پیتی که سرچش کنی حتی اگه محسناتش نباشه معایبش هست و یه مطلب 1 خطی پیدا می شه.....
من تو تالار گفت و گوی ازاد نزدم که هرکی نتونست مسائل پزشکیو درک کنه بیاد یه چی بگه و بره....... اره چه اشکال داره شمام راجع به مواد مخدر تاپیک بزن....محاسن رو بگو...معایبشم بگو....چرا ما باید حفظی یه چیزی رو بپذیریم...چرا کور کورانه؟ ..........چرا با اگاهی سراغ اعتیاد(حالا چه به الکل و چه به مواد مخدر) نریم؟ میدونید اثر گذارترین راه اگاهی دادنه؟
خطرات برای جسم و روح؟؟؟ از همه چیز گفته شده بود....البته مطلب بیشتر سمت کسایی می رفت که از این نوشیدنی ها استفاده می کردن...........تو ایران خودمون کم نیستن...پس بهتر بود می دونستن.
و اما بار علمیه سایت..اینجا مربوط می شد به تاپیک هایی که بعضی دوستان میزنن و فقط واسه ی این مطرحش کردم که قانون واسه همه اجرا شه..............
که شد...........

بعدم دوست عزیز اقای پیر جو مدیر عزیز و محترم سایت برای من علت حذف تاپیکم رو برام توضیح دادن...و هم چنین بی احترامی نکردن که بگن بار علمی نداشت و زحمت نه ولی تلاشم رو برای بالا بردن سواد سایت بی ارزش نکردن.....با یک سری دلایل برام گفتن که چرا نباید اون تاپیک رو بزنم و من هم قبول کردم....اینه...به این می گن اگاهی.............

اولش جواب کاملی برای این مطالبتون تایپ کرده بودم ولی وقتی اون پیامتون رو در پروفایلم دیدم با خوندن اون کلمه ای که اول نوشته بودید متوجه سطح ادب و شخصیت جنابعالی شدم و لذا ترجیح میدم جواب امثال جنابعالی رو ندم .

شما به همون اجرای قانونتون برس که برا همه اجرا بشه ! :surprised:

بالا