انتقادها و پیشنهادهای مدیریتی

Aaad

عضو جدید
سلام.من نمیتونم وب نوشتهایی که میخوام رو پیدا کنم.چرا سرچ میزنم بالا نمیاره؟
لطفاً پاسخگو باشید.من از کاربرای قدیمی اینجا بودم که فعالیتم چندسال اخیر کم بود ولی دوباره اومدم و میبینم چیزی نیست

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
لطفاً پاسخگو باشید.من از کاربرای قدیمی اینجا بودم که فعالیتم چندسال اخیر کم بود ولی دوباره اومدم و میبینم چیزی نیست
سلام: رسیدنتون بخیر

در قالب جدید وب نوشته ها حذف شدند

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
بله همون طور که مدیر ارشد گفتند متاسفانه امکان نگهداری پست های وب نوشت نبود چون سیستم جدید این امکان رو نداشت. از این بابت عذرخواهی می کنیم چون سیستم قبلی ناکارامد و کند بود.

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از نغمه عزیز. ممنونم .. امیدوارم کلافه اش نکرده باشم .
بابت حذف پست ها ممنون😘

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
ببخشیدا گمونم ادمین باشگاه دیگه جای صحبت اینا نیست
لو رفته ؟!

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وا چرا ؟
علیرضا مولتی یوزر مگه نیست ؟ عزیز فقط بلدی یوزر های منو بلاک کنی ؟ فرق گذاشتن تا چه حد ؟ من ک زیرآب زنی نمیکنم ولی رفتاری ک با من بود با بعضیا نبود ؟
منکه چیزی بدی نگفتم .. :|

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
وا چرا ؟
علیرضا مولتی یوزر مگه نیست ؟ عزیز فقط بلدی یوزر های منو بلاک کنی ؟ فرق گذاشتن تا چه حد ؟ من ک زیرآب زنی نمیکنم ولی رفتاری ک با من بود با بعضیا نبود ؟
منکه چیزی بدی نگفتم .. :|
علیرضا کیه؟

همه ی یوزرهای تکرار بن میشن

ziba 22

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من انتقاد دارم نسبت به ادمین و چون طولانیه حال ندارم بگم، پیشنهادم اینه که من ادمین شم
و من الله توفیق

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام

مدیرای محترم ، لطفاً در روز برای سایت و تالارتون ۱ ساعت وقت بزارید و به کاربران که مشکل دارن و به امید شما اومدن تو فروم و سوال می پرسن جواب بدید
الان یه بنده خداییه سه روزه داره میاد و هی تاپیک چک می‌کنه بلکه یکی راهنماییش کنه دریغ از یه جواب ساده :w20:

فکر نکنم ۱ ساعت در روز خیلی وقتتونو بگیره ، لابلای زندگی پر مشغله تون یکمم برای کاربران وقت بزارید و مشکلشونو حل کنید :w17:

ممنون:gol:

بالا